Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 10399 al 10418 
AsuntoAutor
=?UTF-8?Q?Fwd=3A_T Gastant
=?UTF-8?Q?HORES_DE =?UTF-8?
=?UTF-8?Q?Trofeu_C =?UTF-8?
=?UTF-8?Q?Trofeu_C =?UTF-8?
WSCO 2017 amb pres Roger So
Resultats Bellvitg Josep Or
Fotos Cursa CEEB B Josep Or
Fwd: Buscando tran Toni Ser
┌ltima hora curses David Fa
=?UTF-8?Q?Trofeu_F senglarO
=?UTF-8?Q?BTT-O_Do =?UTF-8?
Trofeu Costa Brava =?UTF-8?
=?UTF-8?Q?1=C2=AA_ ranking
Rogaine popular - =?UTF-8?
FOTOS CEO 2017 Josep Or
Trofeu Costa Brava =?UTF-8?
Nova llista de sor Toni Ser
HORES DE SORTIDA. Toni Ser
=?UTF-8?Q?2n_Campu Sergi Fe
Resultats COSTA BR Toni Ser
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Pßgina principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

FERRER FERRER, LLUÍS< td id=ce>10:12:00
Mostrando mensaje 10437     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc_elistas] HORES DE SORTIDA.
Fecha:Viernes, 28 de Abril, 2017  00:08:12 (+0200)
Autor:Toni Serrallonga <aserrall @................cat>

Bona nit.
Avui tinc el cap una mica girat. Per aix├▓ us torno a enviar les hores de
sortida que afecten principalment el dissabte.
Tal i com diu la web del club la sortida en massa es fa a les 20:30, una
hora abans del que he posat.
Torno doncs a enviar-vos les sortides amb una modificaci├│ que m'han
proposat pel HD20
Sortida de dissabte:
20:30 HD21E
20:35 HD20; HD21A; HD35; HD40
20:40 la resta de categories

Mil disculpes,
Toni
Goxtrem




---
Aquest correu electr├▓nic s'ha verificat mitjan├žant l'Avast antivirus.
https://www.avast.com/antivirus



Costa Brava 17 - Inscritos por clubs - Todas las etapas < td>ALIU FONT, MARTÍD21EH40< td>D4558720768410:28:00< /tr>
< td>Costa Brava 17
dv. 28/04/2017 00:00
Insc ritos por clubs - Todas las etapasCr eado por OE2010 ę Stephan Krńmer SportSoftware 2017

 
1CAT NO CLUB (29)CAT
< /tbody>
DorsalNombreN║ c hipCategoríaSalida 1Salida 2
< /tr> < td>H20< td id=ce>< td id=ce>1400245< td>H20 < tr>
346BARÓ GIRÓ, DAVID4622431Circuit Taronja20:40:0010:41:00
10Bellido Día z, María Teresa2010546< nobr>Circuit Vermell10:42:00
2B enet, Marta2117306D3520:35:0010:14 :00
22BI SQUERT PARES, ANIOL828010020:40:0010:30:00
24 CARBONELL DUACASTELLA, EDUARD211 7304H1820:40:0010:26:00
1 1Claramunt Marí, Idoia342664Circuit Taronja10:05:00
15CRESPO CERVERA, ELOICircuit Vermell< /td>10:33:00
16CRESPO SELMA, BLAI1400250H1410:14:00
18CRESPO SELMA, BRUNA 4622444Circuit groc10:29:00
17CRESPO SELMA, NOA 2091923D1210:12:00
347DE LA ORDEN CABRERA, CARLOS4622430Circuit Taronja< /nobr>10:44:00
4DispŔs Lloret, L luís1416400H21A20:35:0011:04:00
9Falque Estévez, Antonio7300086H4 010:20:00
348INOCENCIO CA SELLAS, MARC1008353Circuit Vermell 11:03:00
14Llo bet, Jaume2117310 H21A11:10:00
3martinez de falcon balce, ipar211730720:40:0010:06:00
345MOA FERNANDEZ, REBECA4622432Circuit Taronja20:40 :0010:38:00
13NUÑEZ DE PRADO ARQUIMBAU, ONA2057788D1010:09:00
1Olive i Domenech, Jordi1625430H21A20:35:0010:01:00
6Ollé, Jordi342049H5020:40:0010:15:00
19pineda sampson, sofia1400223D2010:12:00
8Reina Serelde, Illinois4622440Circuit Taronja10:14:00
349RIERA GRAELLS, ARNAU963963Circuit Vermel l11:03:00
20Sampson, Lorr aine4622434Circui t Taronja10:20:00
7SÓnchez Carr illo, Esteban4622439Circuit Taronja10:29:00
21Torrente Díaz, Olivia4622433 Circuit groc 10:17:00
5 Torrente Rodríguez, Miquel 4622436Circuit Vermell20:40:0010:08:00
12VALLS MURCIA, LAURA8638383Circuit Vermel l10:57:00
23VIRGILI VIDAL, MIQU EL14007571H21A11:34:00
 
 
4C AT ALIGOTS (58)CAT< /td>
DorsalNombreN║ chipCategoría< /th>Salida 1Salida 2
39< nobr>ALIU FONT, ANDREU2035445H1820:40:0010:38:00
632057651 H1010:18:00
36AM AT FONT, CESC331782H1020:40:0010:0 6:00
37A MAT FONT, JAN331583H1220:40:0010:3 0:00
35AMAT MU ÑOZ, MARC760306H3 520:35:0010:46:00
76BAUS SAMARANCH, CL└UDIA917048810:24 :00
77BAUS SAM ARANCH, LAURA7980407D21E10:52:00
83BONILLA TORRAS, JULIA2057707D1210:04:00
80BOTERO DUQUE, ANGULA249704Circ uit Taronja20:40:0010:32:00
67< nobr>BREVA TEIXIDÓ, AMADEU100838 7H3510:22:00
56C AMPS PUIG, JORDI1407470 H21A20:35:0011:22:00
74CANET LLORENS, JOAN1603364H501 0:03:00
47CLOT AS BRUGAS, ANDREU2082741H1220:40:00
48CLOT AS TORRENT, FRANCESC XAVIER20827 09H4520:40:00
73 CODINA HUIX, DAVID211536210:59: 00
53COD INA TURON, ANNA2102904< nobr>D1420:40:001 0:33:00
59Codi na Turon, Júlia2117300< nobr>D1420:40:00< /td>
78Collad o Gili, Enric348101H4510:37:00
60FERNÁNDEZ MARTI N, BEGOÑA2046200C ircuit Taronja10: 11:00
79 FERRER JUANOLA, CARLES1008350H4520:40:0010:22:00
70FERRER ROBERT, ANNA2096968D21A1 1:04:00
50FONT LLADÓ, RAQUEL1008345 D3520:35:0011:04:00
64FONT PLANAS, ROSER210288310:20 :00
72GA RCIA DE MARINA SOLER, GUILLERMO5 02936H21E10:18:00
32GARCIA GIL, XEVI1603330 H4520:40:0010:46:00
31HEIKOOP, HANNEKE575700D4520:40:0010:41:00
46JIMENEZ PUJOL└S, GERARD147066 1H21A20:35:0010:34:00
40< /td>KHALAJ HEDAYATI, FATEMEH7207196D21A 20:35:0010:58:00
65MIGUEZ CAL, MIGUEL7201453H21A 10:58:00
41MIRALTA BORDAS, DAVID1601936H45 20:40:0011:01:00
49MONGAY GARCIA, NIL1417848H142 0:40:0010:02:00
Mongay Monteso, Pere2117302H4520:40:00
42OLIVERAS FERRER, SERGIH21E20:30:0010:57:00
43OLIVERAS NIERGA, VICENă1400249H4520:40:0011:07:00
30PADILLA FERNÁNDEZ, MAR IONA2046196D1220:40:0010:44:00
29PADILLA F ERNÁNDEZ, PAULA2046198< nobr>D1820:40:001 0:09:00
61PAUW ELS, PHILIPPE2009914H5510:09:00
71PLANAS R OCA, MARTA502973D 3510:30:00
44POU MARTÍ, NARCÍS< /nobr>1396966H35< /td>20:35:0010:38:00
34PÉREZ VEGARA, IGNASI1601921H45< /nobr>20:40:0010:31:00
55RIURÓ PONCE, JORDI1409044H3520:35:0011:06:00
75ROCA SER RAT, MARIA ANGELS1391409D4510:32:0 0
57SAMARANCH GALLART, MĎNICA2006174< nobr>D4020:35:001 0:37:00
84SANTIAGO GONZALEZ, JOSEP MARIA 9200204H40
45< nobr>SARD└ RODRÍGUEZ, LAIA208278 1D21A20:35:0010:13:00
28< /td>SUNYER FERRER, NICOLAU7200020H4020: 35:0010:04:00
51SURRELL PRATSEVALL, CARLES1411684H4020:35:0011:53:00
54SVARCOVA, ALEXANDRA1408276D21A20:35:0010:22:00
52S└NCHEZ RAMS, MANEL7207671H4520:40:0010:55:00
66SÁNCHEZ BRUNS, MA RTA1008332D21E10:08:00
27SÁNCHEZ DE LAS HERAS, J OAN886791H5020:40:0010:39:00
81TORRAS BOLD ┌, XAVIER1008354C ircuit Taronja20:40:00
82TORRAS BOLD┌, XAVIER1008354H4510:49:00
62TRIAD┌ NOGUER, JORDI1410480H21A10:40:00
38UOTILA 0, TII NA1008314D21E20:30:0010:44:00
33VALIENTE O RTEGO, CRISTINA1400227< nobr>D21A20:35:00 10:43:00
68VIV ES ANGELATS, NIL331368< nobr>H1810:50:00< /td>
69VIVES BAGES, ROGER331526H4011:17:00
 
 
< tr>
7 CAT BO (14)CA T
Dorsal NombreN║ chipCategorí aSalida 1Salida 2
< table width=608px>
92COLOMER PIQUER, MARTÍ1403 310H21A11:19:00
971301 731H21E20:30:0011:06:00
91 LORO SANSA, ARNAU13933 50H2020:40:0010:18:00
96< /td>Marti, Benet234071 Circuit Taronja10:17:00
93 MARTÍ FALGUERA, J.ORIOL9180488H40
87MARÍ CAUS, FRANCESC1 416958H3520:35:00 10:10:00
94MARÍ LLADÓ, PAU13932 45H4011:05:00
85 NOVOA BARBOSA, SILVIA77012 1D3520:35:00 10:18:00
86TOTUSAUS GARGALLO, BENET9 776878H21E20:30:0 010:36:00
90TÍLKKÍ, TOMMI JUHANI7000479H21E20:30:0011:00:00
89TÍLKKÍ VALLEDOR, CARLIT255423H1020:40:0010:12:00
88VALLEDOR FERNÁNDEZ, ANNA BEL1008384D21E20:30:0010:48:00
98VIDAL, ALEX2117309H1820:40:00
95VIDAL FLAQUÉ, PILAR434642D3510:52:00
 
& nbsp
14CAT COB ( 34)CAT
< /thead>
DorsalNombre N║ chipCategoríaSalida 1Salida 2
H35< td id=ce>110< td>H50< td id=ce>20:35:00< /tr> < /tr>
106ALARCON ALBETS, JAUME1008382H4020:35:0010 :44:00
126ASPACHS MONTCUSI, IKER7207085< /td>H35 11:12:00
101AU BETS RAFART, RAMON999197120:35:0010:58:00
122 CASALS TORRADEFLOT, MIQUEL 2111317H1220:40:0 010:22:00
114< /td>CASTELLA SANJOSE, RICARD7207677H21A 20:35:0010:49:00
CASTELL└ VANCELLS, DANI1008388H21E20:30:0010:45:00
100DALMASES LLORDÉS, ALE X409053H35 20:35:0011:39:00
107ESQUERRA LLU CI└, JAN1393381H3 520:35:0011:18:00
123FOIX SALLÓ , BLANCA1393325D4 010:51:00
105GARRIGA SALA , ANNA7207676D45< /nobr>20:40:0010:17:00
111GIL BROTONS, AMPARO7203689D21 E20:30:0010:16:00
350GILI RIBES, FELIP1603333H5020:40:00
128Giné Sabata, Mariona866765Circ uit Taronja10:08: 00
131JU AN FRAILE, QUERUBIN211134920:40:0010:23:00
129JUAN SANCHEZ, JORDINA2104732D1220:40:0010:28:00
130 JUAN SANCHEZ, MARIONA1 400222D1420:40:00 10:09:00
112LLORENS CALVERAS, JORDI1394680H3520: 35:0011:27:00
104NOGUERA CODINA, MIQUEL< /td>1603363H4020:35:0011:50:00
99PALAU GARRIGA, MARTA 2034853D21A10:55:00
108PERARNAU MARIGIL, JOEL2035352H3520:35:0010:42:00
113PONS CABALLOL, ONA2111331D1020:40:0010:33:00
115PONS GAL IANA, TONI886702H 4520:40:0010:07:0 0
121PRAT ESCA RRÉ, SARA7202286D 21E10:36:00
125PUIG TOM└S , ROGER7205514H21 A11:16:00
102R└FOLS PERRAMON, P OL502997H21E20:30:0010:21:00
103SERRA SALA , LAURA7871103D21 E20:30:0010:56:00
116SEUBA ERRA , MARTA1416955D21 A20:35:0010:49:00
118UBEI RA FERNANDEZ, ROI7203792H3520:35:0011:33:00
117U RBANO IZQUIERDO, MANEL1417850Circuit Vermell20:40 :0010:48:00
109VALIÑAS PICALLO, MĎNICA7790823D21A20:35:0010:25:00
127VENTURA MUSTIENES, GEMMA1393343D21E< /td>10:04:00
120VILAREDES SOLÉ, JORDI 7202259H35 11:09:00
124VILARO CARRIÓ, ENRIC7204846H21A 10:10:00
119VILES BONET, LLEí< /td>886710H21E11:03:00
 
&n bsp
< /a>
15CAT COC (6 1)CAT
DorsalNombre< /th>N║ chipCategoría Salida 1Salida 2
< tr>< td id=ce>88677114319140725< td>MARTINEZ TOMÉ, MIREIAMASANA PÉREZ, BIEL140< td id=ce>20:40:00< td>D21E249075< td id=ce> < tr id=ev>< /tr> H21E
183ALMOR, B egonya1996136D50< /nobr>10:03:00
184ALSIUS DALMAU, LLUÍS7090864H45< /nobr>10:58:00
186ALSIUS SERRA, JOANA< /nobr>2006188D14< /td>10:15:00
185ALSIUS SERRA, MARIONA 2010231D18 10:18:00
151ALVARRUIZ SERRANO, ANDREU< /nobr>1008372H21E 20:30:0010:06:00
168AMIGÓ BERTRA N, ANNA9660314D35 10:55:00
158ARDERIU ROS, MARTA< /nobr>1410479D40< /td>10:54:00
132BOSSA BUESO, PERE886808H40 20:35:0010:08:00
174CAMACHO PARREÑO, TONI1393249H4511:10:00
176CASAS FERRER, JOSEP886764H4011:38:00
178CASAS PIÑOL, AINAD1010:03:00
177CASAS PIÑOL, MIREIA2011793D12 10:52:00
152CASTELLET ROVIRA, MARIA2009917D21A10:19:00
1 64CRISTĎFOL NADAL, CARME2010032D50 10:19:00
147DAVI RECASENS, ALBERT8638414H4020:35 :0011:44:00
134DAVI RECASENS, DANIEL1470666H3520:35:0010:50:00
189DAVIN, THIERRY1396928H40 10:36:00
182Deu Veiga, Jordi7101000H5020:4 0:0010:43:00
1 54FARELL GARRIGÓS, DAVID2016931H45 10:13:00
156FARELL TEIXIDÓ, LAIA8638407D20 10:03:00
165FERN└NDEZ BALDELLOU, SERGI1406366H40 11:08:00
167FORNIES DOMENECH, MERC╚ 1393275D4011:06:00
16 2GINESTA GORRO, QUERALT341953Circuit groc10:26:00
GINESTA LÓPEZ, ARCADI 700312H4020:35:0011:23:00
163GORRO FELIP, EVA MARIA2009928D4510:23:00
142GORRO FELIP, NATALIA1395216D4020:35:0010:41:00
161GRI ESPINAGOSA, TERESA 417228D55< /td>10:06:00
188HILLION, VERONIQUE1396977D4010:21:00
190HILLION DAVIN, MAYLIS< /td>1416392D1210:20:00
HILLION DAVIN, SOLENN 1000926D1010:15:00
157LLADÓ BADIA, CARLESH55< /td>10:25:00
179LLOBET TORRES, ALBA341986D3510:10:00
170 LORÉ AMIGÓ, ALBA342091 D1210:36:00
169< nobr>LORÉ AMIGÓ, ERIC1410486H1610: 02:00
181MANZA NO LLOBET, ELIA4622437< nobr>Circuit groc 10:20:00
180MANZANO ROJAS, FRANCISCO JAVIER2009911H3511:36:00
14813 99917D4020:35:00< /td>10:17:00
171MASANA GIL, JORDI225538H40 10:47:00
175334394 Circuit groc 10:08:00
150< /td>MASRIERA MARGINEDA, JANA2011838D102 0:40:0010:21:00
137MIGUEL DÍAZ, MERC╚1300082D452 0:40:0010:05:00
MIRABET ARDERIU, CLARA1420080D1410:27:00
139MIRABET ARDERIU, PEP1417820H1620:40:0010:34:00
138MIRALLES F└BREGU ES, JAUME7200222H 5020:40:0010:27:0 0
133MORER I F ORNS, LLUÍS888500 H21A20:35:0010:43 :00
145N ADEU PUIG-PEY, ANNA140277220:30:0010:28:00
172NڥEZ DE PRADO ARQUIMBAU, JAN2 082755H1210:14:00
173NڥEZ DE PRADO PUJOL, XAVIER2057812H50 10:19:00
160PALAU GORRO, FARNERS334367Circuit groc10:32:00
159PALAU GORRO, VINYETCircuit groc10:14:00
141PALAU SANMARTI, JOSEP MARIA1395215H45 20:40:0010:19:00
144PALAU TORRAS, JAU ME8131078H3520:35:0011:24:00
153REQUENA FERNANDE Z, ARNAU1397586H2 1A10:25:00
166RIBAS COMEL LAS, ROSA MARIA2045059< nobr>D21A10:28:00
135R└FOLS PER RAMON, BIEL8638411H21E20:30:0010:4 2:00
187 SERRA AMAT, MAR2010153< nobr>D4010:33:00< /td>
192SERRALLONGA GASCH, LLUÍS242376H4010:56:00
149SUÑÉ MAR GINEDA, JOEL8241996H21E20:30:0010: 15:00
155TEIXI DO FERRÉ, MONTSERRAT2010044 D4011:0 0:00
146 VELEDA DÍAZ, DAVID160193220:30:0010:33:00
136VIRGILI ARUMÍ, JORDI1400231H4520:40:0010:43:00
 
 
18CAT Farra-O (7) CAT
< th id=ce>Salida 2
DorsalNombre N║ chipCategoríaSalida 1
197< td id=ce>20970342091597< td id=ce>20:35:00 < tr>
199ASTIER VIVES, JORDI2010045H5010:07:00
198BIELSA MILLÁN, ALBERT1393295H4010:16:00
ESTEBAN VEA, PERE1400232H3510:54:00
195FELIU DORIA, BERTAD1420:40:0010:21:00
194FELIU PRIM, JORDIH4020:35:0010:32:00
193GRACIA GIBERT, MARIA1023800D3510:38:00
196OLLÉ PIQUER, CARLES1394678H40 20:35:0011:32:00
 
 
< a id="21">
21 CAT Gastant Keks (10)CAT
Do rsalNombreN║ chipCate goríaSalida 1Salida 2
< td id=ce>201 < tr>
25ALSIUS VIVES, MARIUS1 421588Circuit Vermell20:40:0011:00:00
200BALLESTA BELTRAN, FERRA N1401515H21A20:35:00
206COLL CULEBRAS, GERARD1391402H21A10:20:00
204COLL CULEBRAS, SERGI1390730H21A< /td>10:46:00
MASEGUR ROMERO, JOAQUIM1111826H4020:35:0011:35:00
205MASÓ VALENTÍ, MA RC1391393H21A10:37:00
26TRABAL GARMON, ALBA352340Circuit Vermell< /nobr>10:06:00
203VILA BLANCH, F RANCESC1415178H21 E20:30:0011:09:00
202VILADOMAT PULIDO, DANI7209395H21E20:30:0010: 54:00
207VILANOVA BOSCH, AGN╚S334395D21A10 :07:00
 
 
23CAT GO-XTREM (8)CAT
DorsalNombreN║ chi pCategoríaSalida 1Salida 2
211
FORNAGUERA MARIN, JOAN RAMON 1008383H45 20:40:0011:13:00
214GREBOL TORRE NT, XAVIER1008313 H4020:35:0010:50: 00
215PAYA RIN CON, EVA249741D40 10:45:00
208SERRALLONGA G ASCH, MAIDA1403322D4020:35:0011:03 :00
212SERRALL ONGA ROSELL, MAR1411672 D21E20:30:0010:32:00
213< nobr>TORRENTS SAENZ DE PABLO, LLUÍS1407459H21E10:00:00
210 VIRGILI SERRALLONGA, CLARA8261004D1420: 40:0010:45:00
209VIRGILI SERRALLONGA, ROGER8030302H1820:40:0010:14:00
 
 
25CAT Matxacuca (2)C AT
< th>
Dorsa lNombreN║ chipCategor íaSalida 1Salida 2
< td>CASTELLVI BERINI, MANEL
217 2117301H1820:40:0 0
216PÉREZ CLARA, JOSE141 0462H21A20:35:00< /td>11:31:00
 
 
2 6CAT Montsant (8)CAT
DorsalNombre N║ chipCategoríaSali da 1Salida 2
10:24:00< /tr> < /tr>
219ALVAREZ PRIE TO, JOSÉ LUIS1979705H21A20:35:0010 :22:00
218BARTRA URPÍ, ESTER7050185 D21A20:35:0010:52:00
223BORR└S RIPOLL╚S, JOAN8638380< /td>H4020:35:00
224BORR└S VERGE, CARLA4 622438Circuit groc10:23:00
222< /td>ESCOL└ FERRAN, LAURA7209318D21A20:3 5:0010:37:00
220GARRETA GORNALS, ANNA1011978Circuit Vermell20:40:0010:30:00
221LLAVERIA GRAU, M AGÍ7202245H21A20:35:0010:16:00
225VERGE RU BIO, ANNA886799Ci rcuit Taronja10:2 6:00
 
 
29CAT Oros (4)CAT
DorsalNombreN║ chip CategoríaSalida 1Sal ida 2
226 
227COMERMA GÓMEZ, PAU1000300H402 0:35:0010:00:00
DAÑOBEITIA BUSTILLO, JES┌S720525H4520:40:0010:34:00
228GUERRERO RODRÍGUEZ, F RANCISCA409041D45 10:11:00
229PINEDA SAMPSO N, ANITA2056361D4 510:44:00
 
35< nobr>CAT U.E.Vic (35)CAT
Do rsalNombreN║ chipCate goríaSalida 1Salida 2
< td id=ce>7203794< /tr> < td id=ce>10:47:00< td id=ce>1416968< /tr> < td>D40D45H21EH35263 < tr>
262AGUILAR RUIZ-RUANO, ANNA2037194D21E10:00:00
2 37ARMENGOL MARTINEZ, JORDIH4520:40:0010:52:00
248ARMENGOL PAÑELLA, NIL7201502H21A20:35:0011:07:00
245ARUMÍ CASADEVALL, JOR DI8140873H4020:35:0011:14:00
250ARUMÍ ROTA, XAVI ER7001017H21E20:30:0010:24:00
252BARRI COR TÉS, LIDIA1079966 D21A10:04:00
236BRUGUERA ROCA, JOSEP502951H5020:40:0010:35:00
241BRUGUERA ROSÉS, JORDI2006196H3520:35:0010: 06:00
251CARBO NELL POUS, FERRAN2057718H21A20:35:0011:13:00
253 FORCADA GAROLERA, M. DOLORS2096970D45
244GIRABENT CALVO, EDUARD200 6128H21E20:30:00< /td>10:51:00
232GRAU OLIVE, ANDREU1408086H1620: 40:0010:26:00
233GRAU OLIVE, LIDIA1470617D1420:4 0:0010:39:00
234GRAU OLIVE, MIRIAMD1020:40:0010:27:00
246G▄ELL ROVIRA, VIRGÍNIA8080577D3520:35:0010:06:00
239ILLAMOLA COLOMER, ADE LA8110976D3520:35:0010:26:00
254MARIMON GAMELL, MIQUEL1008303H21E 10:39:00
258MARTORELL FON T, GEMMA2006142D3 511:13:00
260MASOLIVER FRUTOS, EDUARD502954H4011:20:00
231MORAGAS FORCADA , JORDI2035333H16 20:40:0010:42:00< /td>
235OLIVE BOQUE , NURIA1416384D45 20:40:0010:29:00< /td>
230ORDEI G MOLIST, JORDI2006111< nobr>H3520:35:001 1:30:00
264PAD ROS ROMBOUTS, INGRID33120610:57 :00
238P AÑELLA BARO, CLARA720685820:40:0010:02:00
255 QUINTANA SOL└, MELIBEA2016865D3510 :42:00
259RAMI BRUALLA, LAURA2006170D21E10 :20:00
261RODR IGUEZ PEREA, DAVID720328710:03 :00
247S ALES ROVIRA, JORDI111112220:35:0010:30:00
242 SALVADOR COSTA, CARLES7207082H3520:35:0010:26:00
249 SAYOL I ALTARRIBA, FERRAN1393341H21A20: 35:0010:28:00
243SELVA TORRAS, BERNAT1411679H122 0:40:0010:38:00
Selva Torras, Núria4622441Circuit Taronja10:35:00
256SERRA CIRERA, ALBERT1407456H1610:10:00
257SERRA ESPAULELLA, JORDI 2091922H45 11:04:00
240SERRAT GRANÉ, JULI< /td>8001973H4020:35:0011:29:00
 
 
37CAT UES (11)CAT
< col width=86px> < col width=70px> DorsalNombreN║ chipCategoríaSalida 1Salida 2< /tr> < td id=ce>10:11:0010:02:00
274 BONFILL ABELLA, TERESA1397568D21A1 0:46:00
270FITÓ FERRÉ, DAVID1603320 H21E20:30:0010:09:00
269GILI RIBES, FELIP1603333 H3510:0 2:00
265 HERMOSILLA POZO, DAVID889239H3520:35:0010:34:00
268MASFERRER CLARA, RICARD342508 H5020:40:00
271MASIP CRUELLS, SALUT240443D35
267 MEDINA HERRADOR, ANTONI139 3242H5020:40:0010:31:00
2 66MEDINA OLMOS, LAIA2011883D21A20: 35:0010:40:00
272MORENO JÁIMEZ, MANEL334365H4510:16:00
2 75Olmos Creus, Manel4622442Circuit Vermell10:51:00
273OLMOS CREUS, MONTSERRAT2006198Circuit Vermell10:45:00
 
 
38C AT UPC (28)CAT
Dorsal< th>NombreN║ chipCategoría Salida 1Salida 2 < td>ARMENGOL PUIG, TON< td>AZORÍN SUBIR└, JORDI20:40:00 < tr>< /tr> < td id=ce>11:26:00
288ARJONA TÉLLEZ, SARA1393274D3520:35:0010:58:00
28414124 45H4520:40:0010:04:00
294201 8519H21A11:25:00
280 BUENO ALBERTÍ, ORIOL14 09248H21A20:35:00 10:04:00
285CASAS CASADEMUNT, ANNA331432D3520:35 :0010:49:00
289CORS IGLESIAS, JOSEP MARIA249125H4510:10:00
276DE FEO ALEMANY, LUCAS2006101H4520:40:0010:01:00
301DOM╚NECH MESTRES , CARLES249090H40 11:47:00
279ESQUERRA LLUCI└, IG NASI502939H4020:35:0010:53:00
287FARGAS VI LA, JORDI1008302H 21A20:35:0010:55: 00
303HUGUET C ASADES, GEMMA1410476D21A10:01:00
302MACI└ BROS, FERRAN1415207H21A11:28:00
300MORATIN, JÍEL LE334355D4010:25:00
295MUJAL COLILLES, ENR IC1407445H21A11:01:00
292Muntane, Laia4622435Circuit Taronja20:40:0010:23:00
281MUNTANÉ RA ICH, ORIOL1409921 H4520:40:0010:25: 00
291Muntané Roca, Ton1416954C ircuit groc20:40:0010:11:00
290 OBRADOR SALA, DAVID1396931 H4020:35:00
293Pérez Oramas, Javier86384 12H21E20:30:0010:12:00
27 8RENOM VILARÓ, ALBERT7206852H21A20 :35:0010:13:00
283ROCA CARCELLER, MARIONA 1398544D21A20:35:0010:10:00
299ROVIRA MORATIN, NIL331447H10 10:24:00
298ROVIRA MORATIN, TEO 1403358H1410:26:00
297ROVIRA PÉREZ, BERNAT 1393335H3511:21:00
28 2SUBIR└ GARCIA, ANNA1393392D21A20: 35:0010:34:00
277TERMENS PERARNAU, ASSUMPCIÓ502969D4020:35:0010:13:00
296URGELL LLUVERAS, AIDA< /nobr>1396920D21A 10:16:00
286YAÑEZ VALLVERDU, ADR IAN1416398H21A20:35:0010:32:00
 
 
40CAT Xinoxano (17)CAT
DorsalNombreN║ chipCategoríaSalida 1Salida 2
< td>H35< td id=ce>10:51:00 < tr>
3 04BUSCART PIÑOT, MONTSERRAT 1301732D3520:35:0011:10:00
310COLOM PICH, XAVI< /td>1408083H4020:35:0011:41:00
312GRAELL TOR, MONTSERRAT1393369D3520:35:0010:46:00
306LEDESMA BUSCART, BERNAT1393316H16 20:40:0010:18:00< /td>
307LEDESMA BUS CART, X╚NIA1403320D1820:40:0010:00 :00
305L EDESMA PIEDRA, ABEL720701020:35:0010:14:00
318OLIVELLA BALDRICH, MARIONA14706 20D4010:09:00
313OLIVERES REDER, XAVIER502 941H3511:03:00
309RABASSA BRAGULAT, SANDRA139337 9D3520:35:00 10:22:00
314< /td>ROTXÉS AMBRĎS, CRISTINA1403338D21E< /td>11:00:00
315SABATA ROTXÉS, MARIONA407466D14
308SILLA MARTÍNEZ, LLU¤SA2016878D3520:3 5:0010:34:00
3 17Thakur, Marcel4 622443Circuit groc10:05:00
320TORRENT OLIVELLA, ROGER1421618Circuit Vermell10:39:00
319TORRENT OLIVELLA, URGELL< /nobr>2035337D16< /td>10:08:00
311VILADÉS JOVÉ, JORDI1408085H4020:35:0011:11:00
316ZAPATER RODRIGUEZ, N URIA351907D4010:05:00
 
 
< a id="41">
41 CAT C.M.Hospitalet (2)CAT
D orsalNombreN║ chipCat egoríaSalida 1Salida 2
321CORBI VICEDO, PABLO 502943H3520:35:00 11:15:00
322GONZALEZ MONROS, CRISTINA403322Circuit Vermell10:27:00
 
 
Seleccionar club
CAT NO CLUB - 1
CAT ALIGOTS - 4
CAT BO - 7
CAT COB - 14
CAT COC - 15
CAT Farr a-O - 18
CAT Gast ant Keks - 21
CAT GO-XTREM - 23
CA T Matxacuca - 25
CAT Montsant - 26
CAT Oros - 29
CA T U.E.Vic - 35
CA T UES - 37
CAT UP C - 38
CAT Xinoxa no - 40
CAT C.M.H ospitalet - 41


ÎĹ8ÎáBM╗▄OzŃđ z