Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 11121 al 11140 
AsuntoAutor
=?UTF-8?Q?2a_edici oros
=?UTF-8?Q?Voluntar WRC 2019
Recordatori 1r Sta =?UTF-8?
=?UTF-8?Q?Gelida_a Jaume Pa
=?UTF-8?Q?CAMPIONA Maria Gr
=?UTF-8?Q?Fwd=3A_C =?UTF-8?
Recordatori Curs d =?UTF-8?
=?UTF-8?Q?Curs_de_ =?UTF-8?
Resultat Gelida a Jaume Pa
=?UTF-8?Q?Fwd=3A_L Lucas de
Fwd: Fw: FARRA-O =?UTF-8?
Interessats en el =?UTF-8?
=?UTF-8?Q?RV:_El_V Josep Or
=?UTF-8?Q?2a_edici oros
Classificacions IB Toni Ser
=?UTF-8?Q?Cursa_pe Sergi Fe
Costa Brava'18 =?UTF-8?
=?UTF-8?Q?Fwd=3A_L Lucas de
=?UTF-8?Q?Clasific Lucas de
=?UTF-8?Q?Re=3A_Ll =?UTF-8?
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
P醙ina principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 11156     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc_elistas] Classificacions IBEROGAINE
Fecha:Lunes, 26 de Noviembre, 2018  22:21:03 (+0100)
Autor:Toni Serrallonga <aserrall @................cat>

Bona nit
Us envio les classificacions finals d'IBEROGAINE.
http://www.iberogaine.org/
Si hi ha errades ja m'ho fareu saber.
Toni Serrallonga



---
Aquest correu electr貌nic s'ha verificat mitjan莽ant l'Avast antivirus.
https://www.avast.com/antivirus



[Adjunto no mostrado: 2018-06-EDADES-FINAL.mht (message/rfc822) ]
CLASSIFICACI脫N FINAL IBEROGAINE 2018. EDADES
J脷NIOR-S脡NIOR 1 2 3 3 3 4
APELLIDOS NOMBRE Pruebas
puntuadas
Puntuaci贸n 27/01. 6h
Vilanova Espoia
11/03. 12h
Artenara.
05/05. 12h
Picancell
30/06. 6h Basaburua 29/09. 6h
Torm贸n
24/11. 8h
Serra Cavallera
1 SORO DURAN ALVAR 2 178,5 85         93,5
= SORO MART脥 MIQUEL 2 178,5 85         93,5
3 SERRALLONGA GASCH TONI 1 125     125      
= VIRGILI SERRALLONGA ROGER 1 125     125      
5 CANOSA VIDAL POL 1 110           110
= SERRALLONGA ROSELL MAR 1 110           110
7 SERRALLONGA GASCH MAIDA 1 106,25     106,25      
= VIRGILI ARUM脥 JORDI 1 106,25     106,25      
= VIRGILI SERRALLONGA CLARA 1 106,25     106,25      
10 NOGUé集TD> MARTI 1 100 100          
= SALES ROVIRA JORDI 1 100 100          
= TORRENTS JOFRE 1 100 100          
13 SALA MICOLA JOSEP MARIA 1 93,5           93,5
VETERANAS 1 2 3 3 3 4
APELLIDOS NOMBRE Pruebas
puntuadas
Puntuaci贸n 27/01. 6h
Vilanova Espoia
11/03. 12h
Artenara.
05/05. 12h
Picancell
30/06. 6h Basaburua 29/09. 6h
Torm贸n
24/11. 8h
Serra Cavallera
1 KINK JANA 2 235     125     110
2 PLANAS ROCA MARTA 2 216,25     106,25     ORG
3 GIPSLE INARA 1 125   125        
= VANJUK MERIKE 1 125     125      
= ZIEDINS VIESTURS 1 125   125        
6 REBANE KIRTI 1 110           110
1 FONT RAQUEL 1 110           ORG
8 FONT LLAD脫 RAQUEL 1 106,25     106,25      
= ORNINA AIJA 1 106,25   106,25        
= SALTA MARITA 1 106,25   106,25        
11 CANET TERESA 1 100 100          
= IRASTORZA ASENSIO SILVIA 1 100 100          
13 FERNANDEZ ARMENGOL HELENA 1 93,5           93,5
= FOIX SALL脫 BLANCA 1 93,5           93,5
15 FARRE MERCE 1 85 85          
= TRIQUELL SALOM脡 REIS 1 85 85          
17 V脛脛RSI HELLE 1 82,5           82,5
18 M脛GI TIIU 1 71,5           71,5
VETERANOS 1 2 3 3 3 4
APELLIDOS NOMBRE Pruebas
puntuadas
Puntuaci贸n 27/01. 6h
Vilanova Espoia
11/03. 12h
Artenara.
05/05. 12h
Picancell
30/06. 6h Basaburua 29/09. 6h
Torm贸n
24/11. 8h
Serra Cavallera
1 PASCUAL ORCAJO ROBERTO 3 350   125 125 ORG    
= URQUIZU BARASOAIN JORGE 3 350   125 125 ORG    
3 GALARRAGA ZAMORA JON 3 270 85     85 100  
= GISASOLA BURGOS OSKAR 3 270 85     85 100  
5 COLON ERIC 2 225     125 ORG    
6 CARULLA JORDI 2 135 60   75      
= LLOPART BELLOC JOAN 2 135 60   75      
8 MATALOJA VEIKO 2 125,25     81,25     44
= TAMLAK VEIKKO 2 125,25     81,25     44
10 FERN脕NDEZ LIRIA PABLO 2 125       50 75  
= PARRADO MAQUIEIRA MANUEL 2 125       50 75  
12 EKLUND MIKKO 1 110           110
= SKINNARI JUHA 1 110           110
= S脕NCHEZ  JOAN 1 110           ORG
15 CALDINI FEDERICO 1 106,25   106,25        
= CASTAGNERI MARCO 1 106,25   106,25        
= FERRER P脡REZ FRANCESC 1 106,25     106,25      
= RIERA NOT JOSEP 1 106,25     106,25      
19 CAPELL SAMPIETRO JORDI 1 100 100          
= DEL RIO FERNANDEZ JOAQUIN 1 100 100          
= INCHAURRANDIETA MART脥N IANKO 1 100       100    
= MORANTE SEPTIEN JULEN 1 100       100    
23 LAHTM脛E LAURI 1 93,75     93,75      
= V脛脛RSI JAAK 1 93,75     93,75      
25 DAVI RECASENS DANIEL 1 93,5           93,5
= DAVI RECASENS ALBERT 1 93,5           93,5
27 SERRALLONGA GASCH TONI 2 86,3 50         36,3
= SERRALLONGA GASCH XAVIER 2 86,3 50         36,3
29 ARRIETA BERASATEGI JOSU 1 85         85  
= DE LOS DOLORES TXEMI 1 85         85  
31 DIRK GOOSSENS 1 82,5           82,5
= PETER DEWULF 1 82,5           82,5
33 MARTINEZ CASAS PEDRO ANTONIO 1 75 75          
= MASSAGU脡 MIR SEBASTI脌 1 75       75    
= MAYOLAS CASAS PEP 1 75       75    
= VILLALBA MARTIN DAVID 1 75 75          
37 MAADE KRISTJAN 1 71,5           71,5
= SAARE TARMO 1 71,5           71,5
39 MASFERRER CLARA RICARD 1 68,75     68,75      
= S脕NCHEZ DE LAS HERAS JOAN 1 68,75     68,75      
41 CARULLA BELLVEH脥 JORDI 1 66           66
= CLARAMUNT LOPEZ FRANCESC 1 66           66
= MAR脥 CAUS FRANCESC 1 66           66
44 BOVEDA OTEGI ALBERTO 1 65       65    
= DEL CAMPO PABLO 1 65         65  
= ESTORACH FATSINI PACO 1 65 65          
= LUZAN DIEZ JUAN ANTONIO 1 65       65    
= MAEZTU UGARTE RUBEN 1 65         65  
= REIXACH COMAS RICARD 1 65 65          
50 MIRALLES JAUME 2 64,9 33         31,9
51 BENOIT MOUYSSET 1 60,5           60,5
= LIONEL BREFUEL 1 60,5           60,5
= PIERRE GUILHAUMON 1 60,5           60,5
54 CASTELLO JOSE 1 60         60  
= RUIZ ARCE DIEGO 1 60       60    
= SAN MARTIN TRES IGNACIO 1 60       60    
= TORREGROSA MALONDA PACO 1 60         60  
58 BUIXEDA GALLART MARC 1 55           55
= CAMPS PUIG JORDI 1 55           55
= AGUILERA VILADOMIU EDGAR 1 55 55          
= ALBORS CHISVERT JAVIER 1 55         55  
= AYUCAR MENA JOSE JUAN 1 55       55    
= CORTADA LAESKE MARC 1 55 55          
= GURUCHARRI AZCONA DAVID 1 55       55    
= TAMARIT JOS脡 A 1 55         55  
66 MAESTROJU脕N JAVIER 1 50         50  
= MARCO FONDEVILA MIGUEL 1 50         50  
68 BELMON CHRISTOPHE 1 49,5           49,5
= PENDARI脠S PHILIPPE 1 49,5           49,5
70 ENRICH GRAU JAUME 1 45 45          
= JUNQU茡VQUEZ TONI 1 45 45          
= OIARBIDE OTERMIN AITOR 1 45       45    
= OYARBIDE OTERMIN ZIGOR 1 45       45    
= ROMEU AMAT JOSEP MARIA 1 45 45          
= SENSERRICH RAMON 1 45 45          
= TRULL喑燩RAT MANUEL 1 45 45          
77 ORTEGA GARRIDO FELIP 1 40 40          
= TORRES LEGASPI MARIUS 1 40 40          
79 GAL脕N MULA ENRIQUE 1 38,5           38,5
= LARRAZ MITJANS JOAN 1 38,5           38,5
= ORT脥 ADELL MANEL 1 38,5           38,5
82 ALARCON ALBETS JAUME 1 35 35          
= ESTEBAN VEA PERE 1 35 35          
84 AG脺ERA CABO ISMAEL 1 34,1           34,1
= CANALS GELADA JORDI 1 34,1           34,1
86 MIQUEL ENRIC 1 33 33          
87 GILI RIBES FELIP 1 31,9           31,9
88 CAMACHO PARRE脩O TONI 1 31 31          
= CASAS FERRER JOSEP 1 31 31          
VETERANOS MIXTOS 1 2 3 3 3 4
APELLIDOS NOMBRE Pruebas
puntuadas
Puntuaci贸n 27/01. 6h
Vilanova Espoia
11/03. 12h
Artenara.
05/05. 12h
Picancell
30/06. 6h Basaburua 29/09. 6h
Torm贸n
24/11. 8h
Serra Cavallera
1 CRUELLS ROS JORDI 4 381,25 85 125 106,25 65   60,5
2 GINES PUERTAS JORDI 4 376,75 85 125 106,25     60,5
= TORREJON LAZARO MAITE 4 376,75 85 125 106,25     60,5
4 ARMENGOL MARTINEZ JORDI 2 190 65   125      
= PA脩ELLA CLARA 2 190 65   125      
6 ARRASTUA BARBADO LORENA 2 135       50 85  
= GARC脥A ALONSO I脩AKI 2 135       50 85  
8 MANKUS GUNTARS 1 110           110
= PUKITE IRITA 1 110           110
10 KOSKINA ILVA 1 106,25   106,25        
= KOSKINS ROMANS 1 106,25   106,25        
12 ARJONA GRI脩AN AUGUSTO 1 100         100  
= CALVO SEGOVIA NURIA 1 100       100    
= COLELL KENNETH 1 100 100          
= HERNANDEZ ANTONIO 1 100       100    
= MARTELL LAMOLLA MERITXELL 1 100 100          
= MU脩OZ GOMEZ RAMI 1 100         100  
= TARANCON DESCALZO JUAN AGUSTIN 1 100         100  
19 COLLADO TXELL 1 93,75     93,75      
= GRUNDE LIGITA 1 93,75   93,75        
= LAVEIKIS ROLANDS 1 93,75   93,75        
= MASS脫 SALVA 1 93,75     93,75      
23 ALONSO REGIDOR PABLO 1 93,5           93,5
= LLOP CALVO CARO 1 93,5           93,5
25 GARCIA GORROTXATEGI ZIGOR 1 85       85    
= GONZALEZ IZASKUN 1 85         85  
= SCHULZE EVELYN 1 85       85    
28 MAHLA SIGRIT 1 82,5           82,5
= MAHLA INDREK 1 82,5           82,5
= PRANTS RAIVO 1 82,5           82,5
31 LAPA AIVARS 1 81,25   81,25        
= LAPA MARITA 1 81,25   81,25        
33 CASTILLA REYES ANA 1 75       75    
= FRITZSCHE PAULA 1 75 75          
= MIM脫 XAVI 1 75 75          
= S脕NCHEZ GONZ脕LEZ BERNARDO 1 75       75    
= SINKE ARIJA 1 75   75        
= SINKE JURIS 1 75   75        
39 PRAT ESCARR脡 SARA 1 71,5           71,5
= VILAREDES SOL脡 JORDI 1 71,5           71,5
41 LAURE ILZE 1 68,75   68,75        
42 CRIST脪FOL CLOUGH SASHA 1 66           66
= TURON TRIOLA ENRIC 1 66           66
= TURON TRIOLA JOSEP 1 66           66
45 DE LOS DOLORES TXEMI 1 65       65    
= GARC脥A ROMERO JOANA 1 65       65    
47 EGLITIS JANIS 1 62,5   62,5        
48 FONTANET MAITE 1 60       60    
= GARCIA JUAN CARLOS 1 60 60          
= RODR脥GUEZ RODR脥GUEZ DANI 1 60       60    
= SANTANA SAENZ ISABEL 1 60 60          
52 OEVERUS PRIIT 1 56,25   56,25        
= OEVERUS URVE 1 56,25   56,25        
54 LANGEL KAI 1 55           55
= LUOMA P脛IVI 1 55           55
= I脩IGUEZ DE LA TORRE, BAY PILAR 1 55       55    
= SANCHEZ MINGUEZ FERNANDO 1 55       55    
= VUORENP ASMO 1 55 55          
= VUORENP VIRVA 1 55 55          
60 ISOLUOMA JANI 1 50 50          
= OJALA LEENA 1 50 50          
= PENKULE SILVIJA 1 50   50        
= PENKULIS MARIS 1 50   50        
64 GARRIGA ANNA聽聽聽 1 45 45          
= LLOREN脟 PERE 1 45 45          
66 IDNURM JUHAN 1 43,75   43,75        
= IDNURM MAARI 1 43,75   43,75        
68 ALMOR BEGONYA 1 40 40          
= DEU VEIGA JORDI 1 40 40          
70 MART脥NZ ANDUJAR AMADOR 1 35 35          
= RIOS TRIGUERO PILI 1 35 35          
SUPERVETERANOS 1 2 3 3 3 4
APELLIDOS NOMBRE Pruebas
puntuadas
Puntuaci贸n 27/01. 6h
Vilanova Espoia
11/03. 12h
Artenara.
05/05. 12h
Picancell
30/06. 6h Basaburua 29/09. 6h
Torm贸n
24/11. 8h
Serra Cavallera
1 ZIEDINS VIESTURS 2 235   125       110
= S脕NCHEZ DE LAS HERAS JOAN 2 235     125     ORG
3 SERRALLONGA GASCH TONI 2 193,5 100         93,5
= SERRALLONGA GASCH XAVIER 2 193,5 100         93,5
5 PENKULIS MARIS 2 157,5   75       82,5
= PENKULE SILVIJA 2 157,5   75       82,5
7 MIRALLES JAUME 2 156,5 85         71,5
8 MASFERRER CLARA RICARD 1 125     125      
= GIPSLE INARA 1 125   125        
10 LEBEDOKA GUNTA 1 110           110
11 LAVEIKIS ROLANDS 1 106,25   106,25        
= GRUNDE LIGITA 1 106,25   106,25        
13 SINKE ARIJA 1 93,75   93,75        
= SINKE JURIS 1 93,75   93,75        
15 MIQUEL ENRIC 1 85 85          
16 LAURE ILZE 1 81,25   81,25        
= EGLITIS JANIS 1 81,25   81,25        
18 DEU VEIGA JORDI 1 75 75          
= ALMOR BEGONYA 1 75 75          
20 GILI RIBES FELIP 1 71,5           71,5
21 V脛脛RSI HELLE 1 66           66
= M脛GI TIIU 1 66           66
JUNIORS 1 2 3 3 3 4
APELLIDOS NOMBRE Pruebas
puntuadas
Puntuaci贸n 27/01. 6h
Vilanova Espoia
11/03. 12h
Artenara.
05/05. 12h
Picancell
30/06. 6h Basaburua 29/09. 6h
Torm贸n
24/11. 8h
Serra Cavallera
1 TORMOS VIRGILI ADRI脌 1 110           110
= ALIU FONT ANDREU 1 110           110
= PADILLA FERN脕NDEZ PAULA 1 110           110
3 BARDOLET AMALIA 1 100 100          
= COLL PAU 1 100 100          
= FLOREZ-ESTRADA FERRERO GABRIELA 1 100       100    
= GALARRAGA LOPEZ UNAX 1 100       100    
= BUSTAMANTE VAL FRANCISCO JOS 1 100         100  
= FERNANDEZ INIGUEZ OSCAR 1 100         100  

[Adjunto no mostrado: image/png ]
[Adjunto no mostrado: image/png ]
[Adjunto no mostrado: text/xml ]
[Adjunto no mostrado: 2018-06-OPEN-FINAL.mht (message/rfc822) ]
CLASSIFICACI脫N FINAL IBEROGAINE 2018. OPEN
OPEN MUJERES 1 2 3 3 3 4
APELLIDOS NOMBRE Pruebas
puntuadas
Puntuaci贸n 27/01. 6h
Vilanova Espoia
11/03. 12h
Artenara.
05/05. 12h
Picancell
30/06. 6h Basaburua 29/09. 6h
Torm贸n
24/11. 8h
Serra Cavallera
1 RICO ARECHAEDERRA CRISTINA 3 261,25     93,75 85   82,5
= VICENTE HINCAPIE RAKEL 3 261,25     93,75 85   82,5
3 KINK JANA 2 218,5     125     93,5
4 FONT LLAD脫 RAQUEL 2 216,25     106,25     ORG
= PLANAS ROCA MARTA 2 216,25     106,25     ORG
6 CANET ALGARA TERESA 2 175 100     75    
= IRASTORZA ASENSIO SILVIA 2 175 100     75    
8 ALONSO MORALES ELENA 1 125   ORG        
= GIPSLE INARA 1 125   125        
= MADRID TR脡VES PATRICIA 1 125   ORG        
= VANJUK MERIKE 1 125     125      
= ZIEDINS VIESTURS 1 125   125        
13 BAUS SAMARANCH LAURA 1 110           110
= BAUS SAMARANCH CL脌UDIA 1 110           110
= FERRER S脥LVIA 1 110           ORG
= GELABERTO CRISTINA 1 110           ORG
= GUM脌 EVA 1 110           ORG
= PAGEROLS ALBA 1 110           ORG
= SAMARANCH  M脪NICA 1 110           ORG
= TRIOLA N脷RIA 1 110           ORG
= VALIENTE CRISTINA 1 110           ORG
22 ORNINA AIJA 1 106,25   106,25        
= SALTA MARITA 1 106,25   106,25        
24 DIEGO DIEZ SUSANA 1 100       ORG    
= ECHEVERR脥A SARAS脥BAR IZASKUN 1 100       ORG    
= FORSAT SERER NORINDA 1 100         100  
= LUCIO MORAL BEATRIZ 1 100       100    
= MARTOS MARTINEZ SILVIA 1 100         100  
= MOLINER MORRO TAMARA 1 100         100  
= ORTIZ DUR脕NTEZ ESTITXU 1 100       100    
= P脡REZ OLAVE RAQUEL 1 100       ORG    
32 REBANE KIRTI 1 93,5           93,5
33 DE LAMO GONZ脕LEZ PAULA 1 85         85  
= DOMINGO SANTOS BARBARA 1 85 85          
= GARC脥A S脕NCHEZ SILVIA 1 85         85  
= GARGALLO CARMEN 1 85 85          
37 OREJUELA ESCRIBA LAURA 1 75 75          
= ROS BALLESTER LAURA 1 75 75          
39 FERNANDEZ ARMENGOL HELENA 1 71,5           71,5
= FOIX SALL脫 BLANCA 1 71,5           71,5
41 ILLA CAMPS ANNA 1 66           66
= MART脥 ROMAN脥 JOANA 1 66           66
43 DOMINGO BALCELLS IMMA 1 65 65          
= VERGE BERRAR NEUS 1 65 65          
45 PLA FELIPE MIREIA 1 60,5           60,5
= PLA FELIPE NURIA 1 60,5           60,5
47 FARRE MERCE 1 60 60          
= TRIQUELL SALOM脡 REIS 1 60 60          
49 M脛GI TIIU 1 55           55
= V脛脛RSI HELLE 1 55           55
51 DEMONJ脫 DURAN ELISABET 1 49,5           49,5
OPEN HOMBRES 1 2 3 3 3 4
APELLIDOS NOMBRE Pruebas
puntuadas
Puntuaci贸n 27/01. 6h
Vilanova Espoia
11/03. 12h
Artenara.
05/05. 12h
Picancell
30/06. 6h Basaburua 29/09. 6h
Torm贸n
24/11. 8h
Serra Cavallera
1 HERRERO CASAS ALBERT 4 431,25 100 106,25 125   100 71,5
= OLIVAR ROLD脕N AURELIO ANTONIO 4 431,25 100 106,25 125   100 71,5
3 PASCUAL ORCAJO ROBERTO 4 403,75 85 125 93,75 ORG 85 49,5
4 COLON ERIC 4 328,25     93,75 ORG 85 49,5
5 URQUIZU BARASOAIN JORGE 3 318,75   125 93,75 ORG    
6 DEL ESTAL OYARZABAL BORJA 4 280,75     81,25 75 75 49,5
7 YOLDI ALASTUEY DIEGO 3 226,25 60   81,25   85  
8 ANSABERGS ANDRIS 2 199,75     106,25     93,5
9 MANUEL RUIZ JUAN 4 192,75     43,75 60 45 44
10 T脰LKK脰 TOMMI JUHANI 2 182,5         100 82,5
11 NAJMAN JAROSLAV 2 181,25 75   106,25      
12 GALARRAGA ZAMORA JON 3 180 50     65 65  
= GISASOLA BURGOS OSKAR 3 180 50     65 65  
14 GALARRAGA LOPEZ KIMETZ 2 160 85       75  
15 NUIN GURBINDO CARLOS 2 155       ORG 55  
16 S脕NCHEZ DE LAS HERAS JOAN 2 141,25     31,25     ORG
17 MAETZU UGARTE RUB脡N 2 131       ORG 31  
18 CASTELLANO D脥AZ JUAN CARLOS 1 125   ORG        
= L脫PEZ MEDINA MANUEL 1 125   ORG        
= MART脥N MORA MADRID GAST脫N 1 125   ORG        
= PALLA FERN脕NDEZ IGNACIO 1 125   ORG        
= RODR脥GUEZ SU脕REZ JONATHAN 1 125   ORG        
23 CORVO WEINBACH NICOL脕S 2 121       ORG 21  
= OZCOIDI ARIZMENDI MIKEL 2 121       ORG 21  
25 CORONA EMILIANO 1 110           110
= VILLA ANDREA 1 110           110
= AMAT MARC 1 110           ORG
= BREVA AMADEU 1 110           ORG
= CANET  JOAN 1 110           ORG
= FONT OSER 1 110           ORG
= HANNEKE   1 110           ORG
= MART脥 ELOI 1 110           ORG
= OLIVERAS VICEN脟 1 110           ORG
= PEREZ VEGARA IGANSI 1 110           ORG
= REYNER JORDI 1 110           ORG
= SUNYER NICOLAU 1 110           ORG
= SUNYOL JORDI 1 110           ORG
= SURRELL CARLES 1 110           110
= TORRAS  XAVI 1 110           ORG
= XIFRA JORDI 1 110           ORG
41 CARULLA BELLVEH脥 JORDI 3 102,5 25   50     27,5
42 ARDAIZ VILLANUEVA I脩AKI 1 100       ORG    
= CANUDAS VELILLA ALEIX 2 100 45         55
= INCHAURRANDIETA MART脥N IANKO 1 100       100    
= MORANTE SEPTIEN JULEN 1 100       100    
= S脕NCHEZ SANZ ALEJANDRO 1 100       ORG    
= URDAPILLETA MAYAYO JAVIER 1 100       ORG    
48 ROOSE RIIVO 2 96,9 65         31,9
49 GONZ脕LEZ D脥AZ FERNANDO 1 93,75   93,75        
= RODRIGUEZ CASTRO ALBERTO 1 93,75   93,75        
= ROMERO RODR脥GUEZ ATAM脕N 1 93,75   93,75        
52 MIRME SANDER 1 93,5           93,5
53 DEL CAMPO CRESPO PABLO 2 91       60 31  
54 MORAGAS ZARAG脺ETA EDUARDO 2 90       50 40  
= SENOSIAIN FERNANDEZ XABIER 2 90       50 40  
56 BALLESTA BELTRAN FERRAN 2 87,8     62,5     25,3
57 ALBARRAN ESTEBAN CARLOS 1 85       85    
= P脡REZ P脡REZ RUB脡N 1 85       85    
59 VILA BLANCH FRANCESC 2 83,4     62,5     20,9
60 DEU ALMOR MARC 1 82,5           82,5
61 PERALTA POLO PEDRO ALBERTO 1 81,25   81,25        
= B脕EZ PLASENCIA N脡STOR 1 81,25   81,25        
= DAVID MAYTA VILLAREA BYRON 1 81,25   81,25        
= GARC脥A LOPEZ H脡CTOR 1 81,25   81,25        
65 CARMELO ORTEGA SOSA JUAN 1 75   75        
= FERRER P脡REZ FRANCESC 1 75     75      
= GORRIA CORRES CARLOS 1 75       75    
= LLOPART BELLOC JOAN 2 75 25   50      
= MARCO URIARTE SERGI 1 75 75          
= MONZON ORTEGA JONAY 1 75   75        
= ORTEGA SOSA DOMINGO 1 75   75        
= RIERA NOT JOSEP 1 75     75      
73 CALDINI FEDERICO 1 68,75   68,75        
= CASTAGNERI MARCO 1 68,75   68,75        
= LAHTM脛E LAURI 1 68,75     68,75      
= V脛脛RSI JAAK 1 68,75     68,75      
77 MATALOJA VEIKO 2 67,25     56,25     11
= TAMLAK VEIKKO 2 67,25     56,25     11
79 EKLUND MIKKO 1 66           66
= SKINNARI JUHA 1 66           66
81 TARRES DAVID 1 65 65          
82 ADAY MENDOZA SILVA CARLOS 1 62,5   62,5        
= REGALADO PLASENCIA RAYCO 1 62,5   62,5        
84 SERRALLONGA GASCH TONI 3 62,25 15   36,25     11
85 MANUEL GENESTOUX 1 60,5           60,5
86 FERN脕NDEZ LIRIA PABLO 2 60       25 35  
= MARCO SANCHIS RAFA 1 60         60  
= MILVAQUES CASAD脫 LUIS 1 60         60  
= PARRADO MAQUIEIRA MANUEL 2 60       25 35  
= TORRECILLA RUBIO RUBEN 1 60 60          
= TORRES FERRER TONI 1 60         60  
92 CASADO YAG脺E FERNANDO 1 56,25   56,25        
= DIAZ CARRALERO DIAZ ALVARO ANTONIO 1 56,25   56,25        
= ESCOBAR BARRIO DIEGO 1 56,25   56,25        
= SANTIVA脩EZ RODR脥GUEZ LUIS JAVIER 1 56,25   56,25        
96 CAMPRUB脥 BADIA MART脥 1 55           55
= CAPELL SAMPIETRO JORDI 1 55 55          
= DEL RIO FERNANDEZ JOAQUIN 1 55 55          
= MASSAGU脡 MIR SEBASTI脌 1 55       55    
= MAYOLAS CASAS PEP 1 55       55    
= TEUEL ADOT FRANCISCO 1 55         55  
102 PORCAR MONFORTE MIGUEL ANGEL 2 53,75     43,75   10  
103 ARRIETA BERASATEGI JOSU 1 50         50  
= CASTELLO PEREZ JOSE 2 50       23 27  
= CORREDOIRA RIFON JOSE 1 50   50        
= DE LOS DOLORES TXEMI 1 50         50  
= RIVERO PANIZO DAVID 1 50   50        
= ZURIARRAIN OREJA IKER 1 50       50    
109 PLARROMANI JORDI 2 49,75     38,75     11
110 BACAICOA MORTERUEL AGUSTIN 1 45       45    
= BATRIU SIBILA XAVI 1 45 45          
= CARDONA POZUELO IVAN 1 45         45  
= G脫MEZ DE SEGURA SOT脡S JOS脡 JAVIER 1 45       45    
= GONZALEZ ANDRES RAUL 1 45       45    
115 BONASTRE PIAZUELO ISAAC 1 44           44
116 LUJ脕N BOLA脩OS IV脕N 1 43,75   43,75        
= PE脩A GONZ脕LEZ DANIEL 1 43,75   43,75        
= PE脩A GONZ脕LEZ RA脷L 1 43,75   43,75        
119 SORO DURAN ALVAR 2 42 31         11
= SORO MART脥 MIQUEL 2 42 31         11
121 ARMENGOL PA脩ELLA NIL 1 41,25     41,25      
= CARRERAS REDONDO JOAN 1 41,25     41,25      
123 GARCIA GIL XEVI 1 40 40          
= OLASAGASTI KORTA ASIER 1 40       40    
= OXINAGA BEITIA AXIER 1 40       40    
= VILA GRAU SANTI 1 40 40          
127 DOT ROGER 1 38,75     38,75      
128 DAVI RECASENS DANIEL 1 38,5           38,5
= DAVI RECASENS ALBERT 1 38,5           38,5
130 DIRK GOOSSENS 1 36,3           36,3
= PETER DEWULF 1 36,3           36,3
132 VIRGILI SERRALLONGA ROGER 1 36,25     36,25      
133 BOVEDA OTEGI ALBERTO 1 35       35    
= LUZAN DIEZ JUAN ANTONIO 1 35       35    
= NOGU脡 MARTI 1 35 35          
= SALES ROVIRA JORDI 1 35 35          
= TORRENTS JOFRE 1 35 35          
138 MAADE KRISTJAN 1 34,1           34,1
= SAARE TARMO 1 34,1           34,1
140 PUIG TOM脌S ROGER 1 33,75     33,75      
= VILARO CARRI脫 ENRIC 1 33,75     33,75      
142 GARCIA CALADO ALBERTO 1 33         33  
= MARTINEZ CASAS PEDRO ANTONIO 1 33 33          
= NICOLAU GALLEGO VICENTE 1 33         33  
= RUIZ ARCE DIEGO 1 33       33    
= SAN MARTIN TRES IGNACIO 1 33       33    
= VILLALBA MARTIN DAVID 1 33 33          
148 MASFERRER CLARA RICARD 1 31,25     31,25      
149 BERMEJO SAENZ FRANCISCO 1 31       31    
= BURGOS FERN脕NDEZ NACHO 1 31       31    
151 GARCIA DE MARINA SOLER GUILLERMO 1 29,7           29,7
= MONJ脡 MART脥 ORIOL 1 29,7           29,7
153 AYUCAR MENA JOSE JUAN 1 29       29    
= ESTORACH FATSINI PACO 1 29 29          
= GURUCHARRI AZCONA DAVID 1 29       29    
= REIXACH COMAS RICARD 1 29 29          
= SORIANO MANOLO 1 29         29  
= TORRIJO LUIS 1 29         29  
159 CLARAMUNT LOPEZ FRANCESC 1 27,5           27,5
= MAR脥 CAUS FRANCESC 1 27,5           27,5
161 CARBONELL BRAVO CARLES 1 27 27          
= GANUZA JIMENEZ JON 1 27       27    
= GURRUTXAGA ARRUTI I脩IGO 1 27       27    
= HUGUET BRIVA ORIOL 1 27 27          
= LANDA SILI脫 XABIER 1 27       27    
= MASSANA GASSO CARLES 1 27 27          
= TORREGROSA MALONDA PACO 1 27         27  
= URROSOLO URDINLAIZ JOKIN 1 27       27    
169 SERRALLONGA GASCH XAVIER 2 26 15         11
170 ALSIUS VIVES M脌RIUS 1 25,3           25,3
171 FABREGAT MANUEL VICTOR 1 25         25  
= FABREGAT MANUEL JUAN 1 25         25  
173 BENOIT MOUYSSET 1 23,1           23,1
= LIONEL BREFUEL 1 23,1           23,1
= PIERRE GUILHAUMON 1 23,1           23,1
176 ALBORS CHISVERT JAVIER 1 23         23  
= GARCIA BALDO 1 23 23          
= TAMARIT JOS脡 A 1 23         23  
= TORREGROSA MALONDA PACO 1 23       23    
= VIDAL CASTELLO RAUL 1 23       23    
181 AGUILAR CASAL FERNANDO 1 21       21    
= FERNANDEZ PORTERO JOSE RAMON 1 21 21          
= MAR脥N MARCOS PABLO 1 21       21    
= RODRIGUEZ MARTIN AITOR 1 21 21          
185 BOSCH DOMINGO PAU 1 20,9           20,9
= MONTERO MARTINEZ JOSEP MARIA 1 20,9           20,9
187 BARBA CUSCO SANTI 1 19 19          
= BARBA CUSCO ALEX 1 19 19          
= GARAIOA LOS SANTOS I脩IGO 1 19       19    
= GARRIDO MURUGARREN JAVIER 1 19       19    
= GINES VERA BARCELO FCO 1 19         19  
= OSES RESANO DAVID 1 19       19    
= SIRERA VERA MIGUEL 1 19         19  
= V脡LEZ FERN脕NDEZ JOS脡 1 19         19  
195 BUIXEDA GALLART MARC 1 18,7           18,7
= CAMPS PUIG JORDI 1 18,7           18,7
197 AGUILERA VILADOMIU EDGAR 1 17 17          
= BUSTAMANTE VAL FRANCISCO JOS 1 17         17  
= CORTADA LAESKE MARC 1 17 17          
= FERNANDEZ INIGUEZ OSCAR 1 17         17  
= OIARBIDE OTERMIN AITOR 1 17       17    
= OYARBIDE OTERMIN ZIGOR 1 17       17    
203 BELMON CHRISTOPHE 1 16,5           16,5
= PENDARI脠S PHILIPPE 1 16,5           16,5
205 CASAS RAMOS I脩AKI 1 15       15    
= LERTXUNDI NIETO ASIER 1 15       15    
= MAESTROJU脕N JAVIER 1 15         15  
= MARCO FONDEVILA MIGUEL 1 15         15  
209 AG脺ERA CABO ISMAEL 1 11           11
= BRAMON RIBAS CARLES 1 11           11
= BRAMON RIBAS JORDI 1 11           11
= CANALS GELADA JORDI 1 11           11
= CA脩ERO INFANTE DAVID 1 11           11
= COBAS DANI 1 11           11
= CONGOST DEVESA CARLES 1 11           11
= DOT ROGER 1 11           11
= GAL脕N MULA ENRIQUE 1 11           11
= GARCIA MORALES JOSE LUIS 1 11           11
= GILI RIBES FELIP 1 11           11
= HUGUET ALBERT 1 11           11
= JANS脌 SANCHO ALBERT 1 11           11
= LARRAZ MITJANS JOAN 1 11           11
= LLOMBART FERRAN 1 11           11
= MAS ORIOL 1 11           11
= MIRALLES F脌BREGUES JAUME 1 11           11
= ORT脥 ADELL MANEL 1 11           11
= PARELLA JOUNOU JACINT 1 11           11
= P脡REZ CLARA JOSE 1 11           11
= SALA MICOLA JOSEP MARIA 1 11           11
= TEIXIDOR GERARD 1 11           11
= VENTOSA ALB脌 DANIEL 1 11           11
232 ALARCON ALBETS JAUME 1 10 10          
= ALMONACID FERNANDO 1 10         10  
= ARTUROTORRENT JOSE 1 10         10  
= AYMAM脥 DANIEL 1 10 10          
= CABELLO JAVIER 1 10 10          
= CALVO OVEJAS JUAN JOS脡 1 10       10    
= CAMACHO PARRE脩O TONI 1 10 10          
= CASAS FERRER JOSEP 1 10 10          
= ENRICH GRAU JAUME 1 10 10          
= ESTEBAN VEA PERE 1 10 10          
= FUSTERO ZAPATA V脥CTOR 1 10       10    
= JUNQU茡VQUEZ TONI 1 10 10          
= LOPEZ SANCHEZ EDGAR 1 10 10          
= MANCHA CARLES 1 10 10          
= MIQUEL ENRIC 1 10 10          
= MIRALLES JAUME 1 10 10          
= MOLERO PEREZ FRANCISCO 1 10 10          
= MU񯺠MANCHA ARNAU 1 10 10          
= OLLE CARLES 1 10 10          
= ORTEGA GARRIDO FELIP 1 10 10          
= PALLEJ脌 ELIAS JOAN 1 10 10          
= PALUZIE PONS DE VALL ORIOL 1 10 10          
= PANAIT MARIUS 1 10 10          
= PORCAR VICENT MIGUEL 1 10         10  
= PRAT VILET XAVIER 1 10 10          
= ROMEU AMAT JOSEP MARIA 1 10 10          
= S脕NCHEZ CARRI脫 H脡CTOR 1 10         10  
= S脕NCHEZ CARRI脫 JUANJO 1 10         10  
= S脕NCHEZ-SERRANO HERAS RA脷L 1 10         10  
= SENSERRICH RAMON 1 10 10          
= TORRES LEGASPI MARIUS 1 10 10          
= TRULL喑燩RAT MANUEL 1 10 10          
= 脷BEDA NAVARRO CARLOS 1 10         10  
OPEN MIXTO 1 2 3 3 3 4
APELLIDOS NOMBRE Pruebas
puntuadas
Puntuaci贸n 27/01. 6h
Vilanova Espoia
11/03. 12h
Artenara.
05/05. 12h
Picancell
30/06. 6h Basaburua 29/09. 6h
Torm贸n
24/11. 8h
Serra Cavallera
1 ALONSO REGIDOR PABLO 4 418,75 100 125 93,75 85 100 71,5
= LLOP CALVO CAROLINA 4 418,75 100 125 93,75 85 100 71,5
3 BELASKOAIN COMAPOSADA AMALUR 4 241 33 93,75 81,25 33    
= BELASKOAIN GARCIA RICARD 4 241 33 93,75 81,25 33   27,5
5 CRUELLS ROS JORDI 4 214,75 45 75 56,25 23   38,5
= GINES PUERTAS JORDI 4 214,75 45 75 56,25     38,5
7 KAMINSKIS VALTERS 2 199,75   106,25       93,5
= LIEPINA ANITA 2 199,75   106,25       93,5
9 LEGARRA GARICA AMAGOIA 2 185 85     100    
10 DEL CAMPO MARKAIDA AINHOA 3 181,25 50 81,25   50    
= FERNANDEZ DOMINGUEZ MIKEL 3 181,25 50 81,25   50    
12 TORREJON LAZARO MAITE 3 176,25 45 75 56,25      
13 COLELL SOL脡 KENNETH 2 171,25 65   106,25      
= MARTELL LAMOLLA MERITXELL 2 171,25 65   106,25      
15 FREIXAS NOGU脡 JOSEP MARIA 2 150 75   75      
= FREIXAS NOGU脡 MERITXELL 2 150 75   75      
17 CASTELL脌 VANCELLS DANI 1 125     125      
= MART脥NEZ ROA BARBARA 1 125     125      
19 GARCIA DE MARINA SOLER GUILLERMO 2 120 35       85  
= PLANAS ROCA MARTA 2 120 35       85  
21 ARMENGOL MARTINEZ JORDI 3 110,25 25   68,75     16,5
= PA脩ELLA BARO CLARA 3 110,25 25   68,75     16,5
23 OLIVERAS FERRER SERGI 1 110           110
= VIA COMAS MIREIA 1 110           110
25 VENTURA VIA JOSEP 1 106,25     106,25      
26 AGUILERA VILADOMIU M脪NICA 1 100 ORG          
= GARMENDIA SANCHEZ AARON 1 100       100    
= R脌FOLS MARC 1 100 ORG          
29 BONASTRE PIAZUELO ISAAC 2 96       21 75  
30 RAMON MONTANER PAU 1 93,75   93,75        
31 CA񡳠BENITO EDER 1 85 85          
32 MANKUS GUNTARS 1 82,5           82,5
= PUKITE IRITA 1 82,5           82,5
34 ANDREU TORIBIO VANESSA 2 78 23         55
= MAURI COSTA DANIEL 2 78 23         55
36 GORRAIZ VALL脠S ANNA 2 77 27 50        
= MAYANS C脫RCOLES TONI 2 77 27 50        
38 BALLABRIGA COSTA MARC 1 75     75      
= BLANCO MARISA 1 75         75  
= CEPEDA RUIZ MARILU 1 75       75    
= INTXAURRANDIETA MART脥N GAIZKA 1 75       75    
42 KOSKINA ILVA 1 68,75   68,75        
= KOSKINS ROMANS 1 68,75   68,75        
44 MAHLA SIGRIT 1 66           66
= MAHLA INDREK 1 66           66
= PRANTS RAIVO 1 66           66
47 ARRAIZ GARCIA NOEL 1 65         65  
= FUENTES LAZKANO CARLOS 1 65       65    
= MONFORT PERIS 脕GUEDA 1 65         65  
= QUINTANA S脕ENZ ITZIAR 1 65       65    
51 FERNANDEZ GARCIA LORENA 1 62,5   62,5        
= GUTIERREZ FERNANDEZ WLADIMIRO 1 62,5   62,5        
= MARTOS MARTINEZ SILVIA 1 62,5     62,5      
= TORRES FERRER TONI 1 62,5     62,5      
= ZAPICO RODR脥GUEZ OD脫N 1 62,5   62,5        
56 GALLARDO MASA CORAL 2 62,25 21   41,25      
57 PENKULE SILVIJA 2 60,95   31,25       29,7
= PENKULIS MARIS 2 60,95   31,25       29,7
59 CANOSA VIDAL POL 1 60,5           60,5
= SERRALLONGA ROSELL MAR 1 60,5           60,5
61 ARJONA GRI脩AN AUGUSTO 1 60         60  
= DOMINGO SANTOS NATALIA 1 60       60    
= GARC脥A ALONSO I脩AKI 2 60       10 50  
= GOMEZ MARTINEZ CLAUDIO 1 60       60    
= IGLESIAS MOTA URTZI 1 60 60          
= MU脩OZ GOMEZ RAMI 1 60         60  
= RICO ARECHAEDERRA CRISTINA 1 60 60          
= TARANCON DESCALZO JUAN AGUSTIN 1 60         60  
69 GRUNDE LIGITA 1 56,25   56,25        
= LAVEIKIS ROLANDS 1 56,25   56,25        
71 DE VI脩ASPRE GONZ脕LEZ 1 55         55  
= ESCRIBANO CONTRERAS 1 55         55  
= GIL BROTONS AMPA 1 55 55          
= IDIART MARILYN 1 55       55    
= LAFOURCADE REGIS 1 55       55    
= UBEIRA ROI 1 55 55          
= VANACLOIG L脫PEZ 1 55         55  
78 EGLIJA IVETA 2 54,05   28,75       25,3
= EGLIJS MARTINS 2 54,05   28,75       25,3
80 ARRASTUA LORENA 1 50         50  
= COLLADO TXELL 1 50     50      
= GONZALEZ IZASKUN 1 50         50  
= MASS脫 SALVA 1 50     50      
84 PRAT ESCARR脡 SARA 1 49,5           49,5
= VILAREDES SOL脡 JORDI 1 49,5           49,5
86 BELCHI ARACIL ANTONIO 1 45         45  
= COBOS HERGUIDO VICENTE 1 45         45  
= MACHADO LAFUENTE MAR脥A JOS脡 1 45         45  
= OVEJERO DUE脩AS INMA 1 45       45    
= UNZUETA SANTISTEBAN I脩IGO 1 45       45    
91 CRIST脪FOL CLOUGH SASHA 1 44           44
= TURON TRIOLA ENRIC 1 44           44
= TURON TRIOLA JOSEP 1 44           44
94 LAPA AIVARS 1 43,75   43,75        
= LAPA MARITA 1 43,75   43,75        
= SERRALLONGA GASCH MAIDA 1 43,75     43,75      
= VIRGILI ARUM脥 JORDI 1 43,75     43,75      
= VIRGILI SERRALLONGA CLARA 1 43,75     43,75      
99 FERNANDEZ PORTERO JOS脡 RAMON 1 41,25     41,25      
= SINKE ARIJA 1 41,25   41,25        
= SINKE JURIS 1 41,25   41,25        
102 CALVO SEGOVIA NURIA 1 40       40    
= FRITZSCHE PAULA 1 40 40          
= HERNANDEZ ANTONIO 1 40       40    
= MIM脫 XAVI 1 40 40          
106 LAURE ILZE 1 38,75   38,75        
107 TORREJON LAZARO MAITE 1 38,5           38,5
108 LANGEL KAI 1 36,3           36,3
= LUOMA P脛IVI 1 36,3           36,3
110 EGLITIS JANIS 1 36,25   36,25        
111 FONT RAQUEL 1 35 35          
= G脫MEZ ITURRATE NURIA 1 35       35    
= MONASTERIO CAMPILLO MIKEL 1 35       35    
114 LEBEDOKA GUNTA 1 34,1           34,1
= ZIEDINS VIESTURS 1 34,1           34,1
116 OEVERUS PRIIT 1 33,75   33,75        
= OEVERUS URVE 1 33,75   33,75        
118 CHIMISANAS ROMAN ROGER 1 31,9           31,9
= SABAT脡 MARQU脡S PAU 1 31,9           31,9
= SANTAMARIA OLIVA ANNA 1 31,9           31,9
121 GARCIA GORROTXATEGI ZIGOR 1 31       31    
= GUILERA SALA JORDI 1 31 31          
= SCHULZE EVELYN 1 31       31    
= VALLES MONTSERRAT ANNA 1 31 31          
125 CARLES ROQUE JOAN 1 29 29          
= CASTILLA REYES ANA 1 29       29    
= S脕NCHEZ GONZ脕LEZ BERNARDO 1 29       29    
= VILANOVA BOSCH AGNES 1 29 29          
129 BASANTA BAYO EVA 1 27,5           27,5
130 AGIRREGABIRIA ARRATE AINHOA 1 27       27    
= OLASKOAGA ETXABE EMILIO 1 27       27    
132 ESPINOZA GABRIEL 1 26,25   26,25        
= LOSANA I脩AKI 1 26,25   26,25        
= NARANJO JOSE 1 26,25   26,25        
= VAN DER SCHOOT SHANTI 1 26,25   26,25        
136 FLOREZ-ESTRADA FERRERO GABRIELA 1 25       25    
= GALARRAGA LOPEZ UNAX 1 25       25    
138 ALONSO SAUL 1 23,75   23,75        
= DENNES DENIS 1 23,75   23,75        
= M脡NDES MARI脩A 1 23,75   23,75        
= MORALES QUIQUE 1 23,75   23,75        
142 GRUART GUEVARA XAVIER 1 23,1           23,1
= PINSACH COMA S脥LVIA 1 23,1           23,1
144 DE LOS DOLORES TXEMI 1 23       23    
= GARC脥A ROMERO JOANA 1 23       23    
146 IDNURM JUHAN 1 21,25   21,25        
= IDNURM MAARI 1 21,25   21,25        
148 BADIA VARELA RAUL 2 21 10         11
= DE PAZ MENA ESTER 2 21 10         11
= ISABA ARAMEND脥A NATALIA 1 21       21    
= Pé播Z CLARA JOSE 1 21 21          
152 VUORENP脛脛 ASMO 1 20,9           20,9
= VUORENP脛脛 VIRVA 1 20,9           20,9
154 GARCIA JUAN CARLOS 1 19 19          
= OTERO LANDA IMANOL 1 19       19    
= SALINAS GO脩I MIKEL 1 19       19    
= SANTANA SAENZ ISABEL 1 19 19          
= SORIA ECHARTE MAITE 1 19       19    
159 MANT脡 SOL脌 LAIA 1 18,7           18,7
= MAS脫 GRABULOSA MARC 1 18,7           18,7
= OLIVER VERT JORDI 1 18,7           18,7
162 ANDRES LAZARO RUBEN 1 17 17          
= GONZALEZ SANCHEZ PEDRO 1 17       17    
= HERNANDEZ TORRES MARIA DEL PILAR 1 17       17    
= TARAZONA MANDINGORRA MAICA 1 17 17          
166 BARDOLET AMALIA 1 15 15          
= COLL PAU 1 15 15          
= RAMOS SARRIUGARTE ANA 1 15       15    
= RAMOS SARRIUGARTE I脩IGO 1 15       15    
170 ALCOBERRO GUAL MARIA 1 11           11
= ALIU FONT ANDREU 1 11           11
= ASPACHS MONTCUSI IKER 1 11           11
= BASTIEN ROZENZWEJG 1 11           11
= CAROLINE BORIE 1 11           11
= CORNET PERERNAU OSCAR 1 11           11
= DALMASES DE LA CRUZ MARC 1 11           11
= F脌BREGA EMMA 1 11           11
= FERN脌NDEZ BALDELLOU SERGI 1 11           11
= MARTORELL BESORA PAU 1 11           11
= MOLERA MARIMON JORDI 1 11           11
= PADILLA FERN脕NDEZ PAULA 1 11           11
= PERRAM脫N REYNER JOSEP MARIA 1 11           11
= ROSELL NOGUERA CARME 1 11           11
= SABRI脌 BAY脡S JORDI 1 11           11
= SABRI脌 BAY脡S MARC 1 11           11
= SABRI脌 BAY脡S JORDI 1 11           11
= SEUBA ERRA MARTA 1 11           11
= TERRICABRES MIARONS MARC 1 11           11
= TORMOS VIRGILI ADRI脌 1 11           11
= URBANO IZQUIERDO MANEL 1 11           11
= VALLBE ARIS OLEGUER 1 11           11
192 ALCARRAZ GEMA 1 10 10          
= ALMOR BEGONYA 1 10 10          
= ALONSO MORALES ELENA 1 10 10          
= ARRASTUA BARBADO LORENA 1 10       10    
= BARBERILLO NUALART JOSEP 1 10 10          
= CARLINI ROBERTO 1 10 10          
= CASTELLANO JUAN CARLOS 1 10 10          
= CASTELLS ROGER 1 10 10          
= DEU VEIGA JORDI 1 10 10          
= FONTANET MAITE 1 10       10    
= GARRIGA ANNA聽聽聽 1 10 10          
= G脫MEZ RUIZ CANDELA 1 10 10          
= GUMA PERERA CARLES 1 10 10          
= I脩IGUEZ DE LA TORRE, BAY PILAR 1 10       10    
= ISOLUOMA JANI 1 10 10          
= LLOREN脟 PERE 1 10 10          
= MADRID TREVES PATRICIA 1 10 10          
= MARCH GONZALEZ XAVIER 1 10 10          
= MART脥NEZ DE FUENTES GERARDO 1 10 10          
= MARTINEZ ROMERO ANA 1 10 10          
= MART脥NZ ANDUJAR AMADOR 1 10 10          
= MERCADER RASET ANNA 1 10 10          
= MOLINA SONIA 1 10 10          
= MONCUNILL FERRER CELIA 1 10 10          
= MONTERO BLESA ARIADNA 1 10 10          
= MORA MADRID GASTON 1 10 10          
= MORERA RODRIGUEZ ADELA 1 10 10          
= NOVELL DE LA IGLESIA SERGI 1 10 10          
= OJALA LEENA 1 10 10          
= RIOS TRIGUERO PILI 1 10 10          
= RODRIGUEZ RAMIREZ ALEIX 1 10 10          
= RODR脥GUEZ RODR脥GUEZ DANI 1 10       10    
= ROIG VILLANOVA IRMA 1 10 10          
= SACRIST脕N GIMENO CESAR 1 10 10          
= SANCHEZ MINGUEZ FERNANDO 1 10       10    
= SOBRERO GLORIA 1 10 10          
= SOLER SERGI 1 10 10          
= SUNYER NICOLAU 1 10 10          
= SáHEZ JUANOLA MARTI 1 10 10          
= VILLA IZQUIERDO BEGONYA 1 10 10          
= VUORENP ASMO 1 10 10          

[Adjunto no mostrado: image/png ]
[Adjunto no mostrado: image/png ]
[Adjunto no mostrado: text/xml ]