Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 1341 al 1360 
AsuntoAutor
RESULTATS DE LA FA N I E
Al Diari!! Nou9 Lluís Fe
Foto des de dalt! Lluís Fe
Popular 15 maig tere gri
Popular 15 maig, a tere gri
Premis FAD_gràcies Lluïsa S
Direcció Joan Fer
Info + Cursa de o Termens,
Viatge a Otxandio Joan Fer
Fw: FEDO - Federac Federaci
Notícies de la Car Eduard G
Re: El X-adventure arnaujb
Informació d'últim Termens,
Re: Xavier_S
Situaci Annabel
Quina selecció cat Jordi Vi
notícies de la Car Soro, Mi
notícies de la Ca Soro, Mi
Campionat Espanya Marc
PíPi-OPEN km 6 Carles L
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Página principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 1342     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] RESULTATS DE LA FASE ESCOLAR I CURSA POPULAR DE MALLA.
Fecha:Jueves, 29 de Abril, 2004  08:55:12 (+0200)
Autor:N I E <N_I_E @..........net>

CURSA ESCOLAR I POPULAR D'ORIENTACIÓ D'OSONA. MALLA-2004
C1 - FEDERATS I OPEN-1
POSICIO CAT- 1COGNOMS 2COGNOMS NOM CLUB SORTI. ARRIB. TEMPS
1 HE MAYOLAS   PEP UEV-O 10:30:00 11:14:34 0:44:34
2 HE FORNAGUERA   J.R. GRIONS 10:05:00 10:52:48 0:47:48
3 H21 TRIAS   JORDI UEV-O 10:25:00 11:14:33 0:49:33
4 HE SUCARRATS   JORDI UPC 10:57:00 11:48:39 0:51:39
1 DE FERNANDEZ VALLEDOR ANABEL BO 10:28:00 11:20:46 0:52:46
5 H40 SELGA   JOSEP UEV-O 10:14:00 11:07:42 0:53:42
6 H35 GUILLEN   SERGI GRIONS 10:34:00 11:36:01 1:02:01
7 H35 GUILLEN   SANTI GRIONS 10:44:00 11:50:20 1:06:20
2 DE AGUSTINA   SILVIA BO 10:51:00 12:00:45 1:09:45
8 H21 VINYALS   DANI   10:20:00 11:43:00 1:23:00
9 HOPEN CUBÍ   JOAQUIM   10:17:00 11:46:00 1:29:00
3 D21 HERNANDEZ   MARTA BO 10:12:00 11:46:00 1:34:00
10 HOPEN DETHLOF   CRISTIAN   10:48:00 12:31:34 1:43:34
11 HOPEN TRIGO   OSCAR   10:42:00 12:29:54 1:47:54
4 D21 COSTA   SILVIA   10:40:00 12:36:22 1:56:22
12 HOPEN CANADELL   JESUS NIE 10:00:00 INCOMPLERT INCOMPLERT
C2 - FEDERATS I OPEN-2
POSICIO CAT- 1COGNOMS 2COGNOMS NOM CLUB SORTI. ARRIB. TEMPS
1 H20 MUNTANÉ   MIQUEL   10:01:00 10:46:45 0:45:45
1 DOPEN SERRAROLS   LAURA   10:46:00 12:26:36 1:40:36
C3 - NI - ESC.JUV. -ESC.CADET
POSICIO CAT- 1COGNOMS 2COGNOMS NOM CLUB SORTI. ARRIB. TEMPS
1 E.CAD. CANAL   ENRIC ST.MIQUEL 10:27:00 11:23:00 0:56:00
1 E.CAD. RIBA   MARC ST.MIQUEL 10:27:00 11:23:00 0:56:00
1 E.CAD. REDORTA   CARLES ST.MIQUEL 10:27:00 11:23:00 0:56:00
2 E.CAD. GARCIA   SERGI SALLE 10:15:00 11:25:09 1:10:09
3 E.CAD. SERRA   SANTI SALLE 10:15:00 11:26:48 1:11:48
4 E.CAD. ESTELRICH   LAURA SALLE 10:03:00 11:28:30 1:25:30
4 E.CAD. PUJADAS   ELISENDA SALLE 10:03:00 11:28:30 1:25:30
1 NI SANCHEZ   ANDREU   10:09:00 10:54:43 0:45:43
2 NI AVILA   RIGO   10:17:00 11:08:16 0:51:16
3 NI CODINA   ANDREA   10:36:00 11:57:10 1:21:10
4 NI MARTINEZ   CRISTINA   10:36:00 11:57:10 1:21:10
5 NI GAZTELU   BEYODA   10:36:00 11:57:10 1:21:10
6 NI SELVA   ANNA   10:01:00 11:22:38 1:21:38
7 NI TORRAS   ROSA   10:01:00 11:22:38 1:21:38
8 NI QUEROL   CRISTINA   10:45:00 12:14:56 1:29:56
9 NI SUCARRATS   ANNA   10:23:00 11:53:40 1:30:40
10 NI SOLÀ   MONTSE   10:00:00 11:34:20 1:34:20
11 NI COMPTE   FINA   10:00:00 11:34:20 1:34:20
12 NI MARTINEZ   CLAUDIA   10:00:00 11:34:20 1:34:20
13 NI CATALA   EMILI   10:40:00 12:14:20 1:34:20
14 NI NAVARRO   MONTSE   10:40:00 12:14:20 1:34:20
15 NI ARUMÍ   Mª ANGELS   10:05:00 11:44:35 1:39:35
16 NI ESCLUSA   JOSEP   10:05:00 11:44:35 1:39:35
17 NI GARRETA   CARME   10:13:00 11:53:40 1:40:40
18 NI CATALA   GEMMA   10:40:00 12:24:20 1:44:20
C4- ESC.INF.-ESC.ALEVI
POSICIO CAT- 1COGNOMS 2COGNOMS NOM CLUB SORTI. ARRIB. TEMPS
1 E.ALE. ARUMI ROVIRA MARÇAL ST.MIQUEL 10:11:00 11:01:09 0:50:09
2 E.ALE. DOMENECH ARUMI ROGER CASAL-GRACIA 10:10:00 11:01:00 0:51:00
3 E.ALE. HEINTCHON   MAX   11:00:00 MOLT BÉ MOLT BÉ
4 E.ALE. HEINTCHON   POL   11:00:00 MOLT BÉ MOLT BÉ
5 E.ALE. PEREZ   JUDIT   12:28:18 MOLT BÉ MOLT BÉ