Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 1441 al 1460 
AsuntoAutor
tercers Campionat marc
Hores de sortida. joan for
Ràfols a l'europeu Lluís Fe
RAID BARDENAS Josep Ma
Info 2 dies Cerdan Marc
Re: RAID BARDENAS FLIP
Re: RAID BARDENAS Niclas
RV: ULTIMA HORA: R =?window
Cursa popular de f joan for
Re: RAID BARDENAS Abel Led
Re: RAID BARDENAS Josep Ma
RAID BARDENAS OK Josep Ma
A Guils diumenge Anna Ami
Classificacions St joan for
info 2 dies de la Abel Led
Més info 2 dies de Abel Led
mes referencies es avalledo
Horari d'estiu fcoc
RESULTADOS Y FOTOS JAVIER A
BRUIXOLA EXTRAVIAD olga vil
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Página principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 1444     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] Ràfols a l'europeu Juvenil!
Fecha:Lunes, 28 de Junio, 2004  09:05:08 (+0200)
Autor:Lluís Ferrer <koldoff @.....es>

Exit dels Ràfols a l'europeu Juvenil!!!
...encara que els relleus de nois no va sortir molt bé!

Felicitats als dos! i sort per en Biel que ara marxa cap al Mundial Junior a Polonia!!

-cal dir que els i les deixebles d'en Marek han arrassat!!

més info: www.eyoc2004.com

Lluís

Sprint
Women -16  (73) 2.0 km  40 m   13 C       

     1    Oleynichenkova Nina             88     Russia                          12:31,7
     2    Machútová Lucie                 88     Czech Republic                  13:23,4
     3    Rozova Tatiana                  88     Russia                          13:25,2 
     ...
    30    Rafols Perramón Ona             88     Spain                           15:39,0 
    ...
     62    Rico Mira Luisa                 89     Spain                           20:36,8 
    64    Lopez Juan Angela               89     Spain                           21:55,6
    65    Gil Sanchez Alicia              88     Spain                           22:46,4

Men -18  (78) 2.7 km  75 m   16 C       

     1    Glibov Ruslan                   87     Ukraine                         15:33,6
     2    Ryzhkou Siarhei                 86     Belorussia                      15:34,5
     3    Krajcik Michal                  87     Slovakia                        15:37,1 
     ...
    19    Rico Mira Nestor                86     Spain                           17:05,7 
    31    Iglesias Ayllón Juan D.         87     Spain                           17:40,9
    32    Gaedtke Max                     86     Germany                         17:41,0
    33    Rafols Perramón Biel            87     Spain                           17:42,4 
    52    Pardo de Santallana Ramón       86     Spain                           18:51,9 
   

Llarga

Women -16  (70) 4.8 km  200 m   15 C      

     1    Mendel Tatiana                  88     Russia                            45:52
     2    Karochová Simona                88     Czech Republic                    47:30
     3    Rozova Tatiana                  88     Russia                            48:59 
     ...
    17    Rafols Perramón Ona             88     Spain                             54:38 
    29    Gil Sanchez Alicia              88     Spain                             57:48 
   42    Rico Mira Luisa                 89     Spain                             64:46 
    53    Lopez Juan Angela               89     Spain                             69:36

Men -18  (75) 7.0 km  290 m   17 C      

     1    Krajcik Michal                  87     Slovakia                          51:06
     2    Benes Jan                       87     Czech Republic                    53:38
     3    Mazurek Filip                   86     Poland                            54:42 

     ...
    12    Rico Mira Nestor                86     Spain                             59:17 
    ...
    22    Rafols Perramón Biel            87     Spain                             61:55 
    ...
    60    Pardo de Santallana Ramón       86     Spain                             77:41 
    67    Iglesias Ayllón Juan D.         87     Spain                             85:25


Relleus

Women -16  (20)        

    1     16 Russia                                                            1:29:41
             Tatiana Rozova            88   30:28      2 BA            3    30:28      2
             Nina Oleynichenkova       88   28:53      2 AC            1    59:21      2
             Tatiana Mendel            88   30:20      2 CB            1  1:29:41       

    2      4 Czech Republic                                                    1:32:19
             Simona Karochová          88   30:26      1 CB            2    30:26      1
             Lucie Machútová           88   28:09      1 BA            1    58:35      1
             Jana Vaculiková           88   33:44      7 AC            2  1:32:19       

    3      8 Hungary                                                           1:32:30
             Dora Szerencsi            88   32:44      6 CB            5    32:44      6
             Eszter Öry                88   29:19      3 BC            1  1:02:03      3
             Dorottya Péley            89   30:27      3 AA            1  1:32:30        

       10     20 Spain                                                             1:46:29
            
Ona Rafols Perramón       88   35:41     13 CA            4    35:41     13
             Luisa Rico Mira           89   34:03     10 AC            3  1:09:44     10
             Alicia Gil Sanchez        88   36:45     12 BB            3  1:46:29       

Men -18  (20)          

    1     93 Slovakia                                                          1:43:19
             Rastislav Szabo           87   35:05      4 AAB           2    35:05      4
             Martin Mazur              87   34:25      2 CBA           1  1:09:30      2
             Michal Krajcik            87   33:49      1 BCC           1  1:43:19       

    2     79 Czech Republic                                                    1:43:22
             Jan Benes                 87   35:00      3 ACB           1    35:00      3
             Martin Henych             86   33:36      1 CBC           1  1:08:36      1
             Brona Pribyl              86   34:46      3 BAA           1  1:43:22       

    3     90 Romania                                                           1:45:33
             Ciprian Marian            86   34:06      1 CBC           2    34:06      1
             Iulian Negoita            86   36:56      9 BCA           2  1:11:02      4
             Tamas Bogya               86   34:31      2 AAB           1  1:45:33        


    

   18     95 Spain                                                             2:08:32
             Nestor Rico Mira          86   40:49     16 BCB           3    40:49     16
             Juan D. Iglesias Ayllón   87   42:03     14 AAC           2  1:22:52     15
             Biel Rafols Perramón      87   45:40     18 CBA           4  2:08:32