Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 2333 al 2352 
AsuntoAutor
I Cursa de l'any i furni
Dades tčcniques. I furni
Cursa Nocturna del petrival
BUTLLETI MENSUAL D web FCOC
Informacio Cursa N Petrival
TROFEU MATES tere gri
Cursa Nocturna de Petrival
Classificació Noct Lluís Fe
Classificació Noct Lluís Fe
L'Espluga Calba 20 Abel Led
RV: Classificacio tere gri
RV: Classificacio tere gri
Merces a Marek per avalledo
Horaris sortida furni
fotos nocturna upc club upc
Nocturnes+informe Lluís Fe
I LATE NIGHT 0-TE Mōnica A
Re: Merces a Marek Marek Pe
I LATE NIGHT 0-TES Mōnica A
Felip Gili! Lluís Fe
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Página principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 2347     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] Horaris sortida
Fecha:Viernes, 6 de Enero, 2006  19:59:19 (+0100)
Autor:furni <furni @................com>

Hola,
 
degut a problemes en la web, aquí teniu les hores de sortides dels 3 primers circuits.
 
Fins diumenge,
 
 



             
  COPA GIRONA   - 1 -   Sant Feliu de Buixalleu
       
  circuit  1   Horaris de sortides
   
       
  10:00   Berenguer Fargas Grions-O H21A  
  10:03   Joan Carles Castellā Grions-O H35  
  10:06   Eduard Masoliver UE Vic HE  
  10:09   Marc Vila Casademont Aligots H21A  
  10:10   Montse Buscart Xinoxano DE  
  10:12   Néstor Bohigas BO HE  
  10:15   Jesus Dañobeitia Bustillo Oros H35  
  10:18   Pau Curriu Grions-O H21A  
  10:21   Toni Muné Farra-O HE  
  10:22   Ingrid Padrós UE Vic DE  
  10:24   David Pérez Pérez Oros H35  
  10:27   Aleu Agulló Xinoxano HE  
  10:30   Oscar Cases Roca UE Vic H21A  
  10:33   Lluis Trunas Oros H35  
  10:36   Lluis Ollora COC HE  
  10:39   Ruben Castro Grions-O H21A  
  10:41   Anna Turró UE Vic DE  
  10:43   Pep Mayolas Farra-O HE  
  10:46   Miquel Rabionet  Aligots H21A  
  10:49   Francisco Rodríguez Oros H35  
  10:52   Eduard García Farra-O HE  
  10:55   Xavi Guiu Grions-O H21A  
  10:58   Andreu Calvó BO H35  
  11:01   Xevi Illa Tortos UE Vic H21A  
  11:04   Lluís Ferrer BO HE  
  11:07   Carles Montejo Valencia UE Vic H21A  
  11:10   Bernad Rovira UPC H35  
  11:13   Dani Vinyals Oros H21A  
  11:16   Jordi Sales UE Vic HE  
  11:19   Benet Totusaus Gargallo   H21A  
  11:22   Juli Tardío Grions-O H35  
  11:25   Oscar Diaz Rufian UE Vic H21A  
  11:28   Jose Luis Gómez Oros H35  
  11:31   Narcís Pou Martí Aligots H21A  
  11:34   Abel Ledesma Xinoxano HE  
  11:40   Josep Ignasi Sanchez UE Vic H21A  
  11:43   Jordi Sunyol Oros HE  
  11:46   Jordi Villar Colomé BO H35  
  11:49   David Toll Clos UE Vic H21A  
       
  circuit 2   Horaris de sortides
       
  10:00   Manel Moreno Jaimez   H21B  
  10:03   Albert Requena Vittori CE Berguedā H21B  
  10:06   Angel Pi Grions-O H40  
  10:09   Juli Serrat Grions-O H21B  
  10:12   Barbara Martinez BO D21A  
  10:15   Jordi Molera Marimón    H21B  
  10:18   Miquel Rodríguez Oros H20  
  10:21   Jordi Vilas Martínez   H21B  
  10:24   Anna Masó Font Aligots D21A  
  10:27   Toni Fernández i Bancells Oros H21B  
  10:30   Joan Sānchez de las Heras Aligots H40  
  10:33   Juan Mendoza Grions-O H21B  
  10:36   Rosa MĒ Val Gómez Oros D35  
  10:39   Sergi Corado Quirós   H21B  
  10:42   Ferran Rigual Grions-O H20  
  10:45   Isabel García Fuster Farra-O D21A  
  10:48   Xavier Serrallonga COC H40  
  10:51   Germā Angelats Galan Aligots H21B  
  10:54   Mercč Miguel COC D35  
  10:57   Ignasi De Mingo Grions-O h21B  
  11:00   Manel Tostón Oros H40  
  11:03   Jordi Arumí Grions-O H21B  
  11:06   Aleix Serrallonga COC H20  
  11:09   Carles Ferrer Aligots H21B  
  11:12   Silvia Novoa barbosa   D21A  
  11:15   Amadeu Breva Teixidó Aligots H21B  
  11:18   Albert López BO H21B  
  11:21   Josep Selga ueVic H40  
  11:24   Sergi Fernāndez Baldellou    H21B  
       
  circuit 3   Horaris de sortides
       
  10:00   Núria Ventura Sobredo BO D21B  
  10:01   Eloi Juliā i Bonmatí         iniA  
  10:02   Núria Mujal i Juncā     iniA  
  10:03   Jordi Carreras i Noguer       iniA  
  10:04   Marta juanhuix i Gibert        iniA  
  10:05   Sergi Mujal i Juncā              iniA  
  10:06   Olga Gonzalez Alonso        iniA  
  10:07   Anna Pou Martí Aligots D21B  
  10:08   Mōnica Sánchez Tornero    iniA  
  10:09   Ana Berroy Quirós    iniA  
  10:10   Eva Paya Grions-O iniA  
  10:11   Montse Franquesa Cabana   iniA  
  10:12   Alba Vilas Franquesa   iniA  
  10:13   Arnau Vilas Franquesa   iniA  
  10:14   Isart Zamora Penalva   iniA  
  10:15   David Torres Barnús   iniA  
  10:16   MĒ del Mar Morell Marroig   iniA  
  10:17   Joan Esteve Bonmati   iniA  
  10:18   Adela Illamola Grions-O D21B  
  10:19   Tere Monfulleda Oros D40  
  10:20   Verónica Martínez Grions-O iniA  
  10:21   Alejandro Mendoza Grions-O iniA  
  10:22   Sara Castel Grions-O D16  
  10:23   Jacint Mas Sánchez   iniA  
  10:24   Mónica Martínez Serra   iniA  
  10:25   Jordi Bonfill March   iniA  
  10:26   Agata Abad NiE D21B  
  10:27   Pol Martínez Grions-O H16  
  10:28   Xavier Ālvarez   iniA  
  10:29   Núria Zapater Xinoxano D21B  
  10:30   Paula González   D16  
  10:31   Xavier Pardo Ramírez   iniA  
  10:32   Virginia Güell Grions-O D21B  
  10:33   Martí Costa Cunill   iniA  
  10:34   Susanna Nogué   iniA  
  10:35   Verónica Roldán BO D21B  
  10:36   Montse Escribā Moix   D40  
  10:37   Joëlle Moratin UPC iniA  
  10:38   Roger Castells i Codina Mollerusa iniA  
  10:39   Manel Porté i Suārez Mollerusa iniA  
  10:40   Anna Torrens i Vives Mollerusa iniA  
  10:41   Gemma Torrens i Vives Mollerusa iniA  
  10:42   Cristina Santana i Parramon Mollerusa iniA  
  10:43   Marina Castells i Codina Mollerusa iniA  
  10:44   Isabel Goded i Ballestero Mollerusa iniA  
  10:45   Joel Montes Parramon Mollerusa iniA  
  10:46   Montse Vila   iniA  
  10:47   Oscar Montejo Toll UeVic iniA  
  10:48   Belen Mora Grions-O D21B  
  10:49   Silvia Toll Clos UeVic iniA  
  10:50   Olga Vila Grions-O D21B  
       
       
       
  ELS HORARIS DELS CIRCUITS  C4 - C5   ES DONARAN DIUMENGE  

------=_NextPart_000_0026_01C612FB.AE6C4420--