Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 2586 al 2605 
AsuntoAutor
Resultat bfargas
Resultats Pallars clubcoc
7¬ del circuit Oo oros
Europeus a Estonia avalledo
Entrenaments a Fra avalledo
Cursa popular tere gri
I¬ Cursa Popular d oros
Curses de BTT-O Eduard C
RouteGadget Pallar Abel Led
Campionats de Cata oros
Inscripcions per T dani rod
Classificacions Co Toni Ser
TERMINI D'INSCRIPC Josep Ma
CLASSIFICATS OFICI Josep Ma
13 maig canvi lloc tere gri
Campus 2006 Suecia fsantoyo
Cursa Popular d'Or oros
Europeus a Estonia LluÝs Fe
Canšoner perdut! oros
Fw: CLASSIFICATS O oros
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Pßgina principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 2600     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] CLASSIFICATS OFICIALS PER A L'ESPRINT.
Fecha:Sabado, 6 de Mayo, 2006  19:20:04 (+0200)
Autor:Josep Mayolas Casas <josepmayolas @.......com>

Al Campionat de Catalunya d'esprint poden participar tots els corredors que 
s'inscriguin amb celeritat fins a les places que té disponibles 
l'organització.
Queden convidats per la FCOC amb places reservades, els corredors més 
destacats de la temporada segons el ranking vigent així com els Campions de 
Catalunya del 2005 JORDI SALES i ANNABEL FERNANDEZ.
Quedaran convidats per la federació amb plaša reservada així mateix; els 5 
primers HE i les 5 primeres DE del Campionat de Catalunya de mitja distÓncia 
sinó es troben entre els segŘents:

COC: Ona RÓfols(1DE), Anna Serrallonga (2DE), MercŔ Miguel(1D35), Laura 
Perrramón i Reis Triquell (1D40). Biel RÓfols (2HE) i Aleix serrallonga 
(1H20).

XINOXANO: M˛nica Aguilera (3DE), Llu´sa Silla(6DE), Núria Zapater (1D21). 
Lluís Bedós (3HE), Aleu Aguló (6HE), Marc Canals(7HE), Felip Gili (1H40), 
David Tarres (3H21).

OROS: Meritxell Castro (2D35). José Luís Gómez, Jesús Dañobeitia i Antonio 
López (1H35).

GRIONS: Carla Guillem (4DE), Paula Gonzalez (1D21). Juan Ramón Fornaguera 
(4HE), Xavi Guiu (2H21).

BO: Annabel Fernandez (Campiona 2005). Lluís Ferrer (1HE) i Xus Loro (8 HE).

UEVIC: Anna Turró (5DE). Jordi Sales (9HE, Campió 2005).

FARRA-O: Eduard García (5HE) i Toni Munné (10HE).

ALIGOTS: Narcís Pou (1H21).


8 Xinoxanos, 7 cocs, 4 oros, 4 grions, 3 bons, 2 vics 2 farras i 1 aligot.

Moltes felicitats a tots!!!

PEP MAYOLAS (Vocal del comitŔ de compe)



 



-~--------------------------------------------------------------------~-
         Compra o vende de manera diferente en www.egrupos.net