Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 2586 al 2605 
AsuntoAutor
Resultat bfargas
Resultats Pallars clubcoc
7¬ del circuit Oo oros
Europeus a Estonia avalledo
Entrenaments a Fra avalledo
Cursa popular tere gri
I¬ Cursa Popular d oros
Curses de BTT-O Eduard C
RouteGadget Pallar Abel Led
Campionats de Cata oros
Inscripcions per T dani rod
Classificacions Co Toni Ser
TERMINI D'INSCRIPC Josep Ma
CLASSIFICATS OFICI Josep Ma
13 maig canvi lloc tere gri
Campus 2006 Suecia fsantoyo
Cursa Popular d'Or oros
Europeus a Estonia LluÝs Fe
Canšoner perdut! oros
Fw: CLASSIFICATS O oros
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Pßgina principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 2606     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] Fw: CLASSIFICATS OFICIALS PER A L'ESPRINT.
Fecha:Lunes, 8 de Mayo, 2006  21:53:06 (+0200)
Autor:oros <oros @........org>

Hola companys,

Necessitem que ens confirmeu el més aviat possible, tots els convidats per la FCOC  a participar en la prova d'Esprint (en vermell), la vostra assistŔncia al Campionat.

Salutacions,

Club Oros


> Al Campionat de Catalunya d'esprint poden participar tots els corredors que
> s'inscriguin amb celeritat fins a les places que té disponibles
> l'organització.
> Queden convidats per la FCOC amb places reservades, els corredors més
> destacats de la temporada segons el ranking vigent així com els Campions de
> Catalunya del 2005 JORDI SALES i ANNABEL FERNANDEZ.
> Quedaran convidats per la federació amb plaša reservada així mateix; els 5
> primers HE i les 5 primeres DE del Campionat de Catalunya de mitja distÓncia
> sinó es troben entre els segŘents:
>
> COC: Ona RÓfols(1DE), Anna Serrallonga (2DE), MercŔ Miguel(1D35), Laura
> Perrramón i Reis Triquell (1D40). Biel RÓfols (2HE) i Aleix serrallonga
> (1H20).

>
> XINOXANO: M˛nica Aguilera (3DE), Llu´sa Silla(6DE), Núria Zapater (1D21).
> Lluís Bedós (3HE), Aleu Aguló (6HE), Marc Canals(7HE), Felip Gili (1H40),
> David Tarres (3H21).

>
> OROS: Meritxell Castro (2D35). José Luís Gómez, Jesús Dañobeitia i Antonio
> López (1H35).
>
> GRIONS: Carla Guillem (4DE), Paula Gonzalez (1D21). Juan Ramón Fornaguera
> (4HE), Xavi Guiu (2H21).

>
> BO: Annabel Fernandez (Campiona 2005). Lluís Ferrer (1HE) i Xus Loro (8 HE).
>
> UEVIC: Anna Turró (5DE). Jordi Sales (9HE, Campió 2005).
>
> FARRA-O: Eduard García (5HE) i Toni Munné (10HE).
>
> ALIGOTS: Narcís Pou (1H21).