Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 3117 al 3136 
AsuntoAutor
Nocturna UPC! club upc
Video i fotos de l Abel Led
  Federaci
Autocar Martin Kro Federaci
Hores sortida Can Lluís Fe
Resultats Nocturna club upc
Alojamiento Bitrag Daniel C
Vehicle per nar a Eduard G
Resultats Canovell oros
BUTLLETI MENSUAL D Dani
MK Manel To
Inscripcions Campi Federaci
Autocar Martin Kro Federaci
Canvi de domini we furni
Resultats Popular clubcoc1
cursa nocturna "Pa Biel Ràf
Ranquing del Trofe oros
Esprint al Forum e Ferran S
cursa a Badalona Xus Loro
Cursa Popular Togo IÑAKI PE
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Página principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 3122     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] Hores sortida Can Deu
Fecha:Sabado, 3 de Marzo, 2007  03:18:36 (+0100)
Autor:Lluís Ferrer <koldoff @.....es>

Hola a tothom;
Aquí teniu les hores de sortida del Campionat Universitari i la cursa Popular
Fins demà.
Lluís

_____________________________________

HORES DE SORTIDA PER CATEGORIES
D UNI-A            
1 ADÁN GÓMEZ MARTA Femení UPC 10:04
2 AGUILERA PÉREZ MIREIA Femení UPC 10:10
3 ALBA IBáñEZ ISABEL Femení UOC 10:13
4 ALFONSO LARREGOLA MÓNICA Femení UPC 10:25
5 GUILLéN ESCRIBà CARLA Femení UAB 10:28
6 JORBA ROIG ELISABET Femení UB 10:16
7 MARTÍN VAL LAURA Femení UPC 10:19
8 MESEGUER FLAQUÉ BERTA Femení UPC 10:31
9 PAU CUSTODIO ISABEL Femení UB 10:01
10 POLO BARDéS BETLEM Femení UOC 10:22
11 RAFOLS PERRAMON ONA Femení UB 10:34
12 SOLER COZAR MIREIA Femení UB 10:07
H UNI-A            
1 ABAD GONZÁLEZ FERRAN Masculí UPC 10:24
2 ANDREU SOLÀ ORIOL Masculí UPC 11:09
3 ARBOLEDA DALL'ORTO FRANCO Masculí UPC 10:45
4 BERNA TEJERINA ALBERT Masculí UB 11:22
5 BESALú FIGUEROLA JOAN Masculí UdG 10:27
6 CABALLERO BAÑOS MIGUEL Masculí UB 11:06
7 CALL RODRIGUEZ DAVID Masculí UPC 10:48
8 CANUDAS VELILLA ALEIX Masculí UB 11:15
9 CARTANYA ESPEJO ERIC Masculí UdL 10:06
10 CASTELLS SANTAMARIA EDUARD Masculí URL 10:21
11 COLOMAR TORRES ANTONIO Masculí UB 11:03
12 CURRIU GIMENEZ PAU Masculí URV 11:36
13 ESCOLAR GARCIA MARC Masculí UB 11:48
14 FOLCH MACIÀ ENRIC Masculí UPC 10:30
15 GETE-ALONSO ROLDAN OSCAR Masculí UPC 10:09
16 GIL VICENTE DAVID Masculí UAB 11:30
17 GOSH BRAGADO ALEJANDRO Masculí UPC 11:38
18 LLOBET BADIA JORDI Masculí UPC 11:18
19 LORO CARCELLER JESúS Masculí UOC 10:03
20 LOZANO GALLEGO FAUSTINO Masculí UPC 10:12
21 MACH CASELLAS ALBERT Masculí UPC 10:51
22 MACH   JOAN Masculí UPC 11:42
23 MARTINEZ ARJONA JAVIER Masculí URV 10:33
24 MARTÍNEZ LÓPEZ JAVIER Masculí UPC 11:40
25 MATA LLENAS ARNAU Masculí UPC 11:34
26 MATEU VERNET JORDI Masculí UdL 10:54
27 MATEU GARCÍA OSCAR Masculí UPC 10:15
28 ORDóñEZ IBáñEZ SEBASTIáN Masculí UOC 10:36
29 PASCUAL FORTEA GORKA Masculí UB 11:46
30 PASTOR ROMENA FRANCESC XAVIER Masculí UPC 11:24
31 PEGUEROLES NEYRA FERRAN Masculí UPC 10:57
32 PRADERA CARCELEN JESUS Masculí URV 11:20
33 RAFOLS PERRAMON BIEL Masculí UB 11:00
34 REIG DENSALAT JAUME Masculí UPC 10:39
35 ROCA VENTURA JOAQUIM Masculí UdG 11:44
36 RUBIO PEREZ JORGE Masculí UPC 11:26
37 SALTO TOUS MARC Masculí URV 10:42
38 SOLS BALCELLS IGNASI Masculí UAB 11:12
39 TORRES BOSCH MIQUEL Masculí UB 11:28
40 UBEDA PITARCH VICENTE Masculí UdL 10:18
41 VIZCAYA ROLDAN EDUARDO Masculí URV 11:32
OPEN 1            
1 Alvarez   Ruben Open 1 BO 10:44
2 Azcona Vicente Maria  Open 1 - 10:05
3 Casado Perez   César  Open 1 - 10:26
4 Clarena   Vicenç  Open 1 OROS  10:56
5 Escudero  Ledo Julio Open 1 COC 10:23
6 Fernandez   Joan Open 1 Farra 11:14
7 Gomez   Jose Luis Open 1 OROS  11:17
8 Guillen   Santi Open 1 Grions 11:05
9 Guillen   Sergi  Open 1 Grions 10:50
10 Haro   Xavi Open 1 BO 11:02
11 Imaz   Iñigo  Open 1 COC 10:00
12 Katz   Nora  Open 1 TerraDiversions 10:08
13 Lonjedo   Rosa Open 1 BO 10:38
14 López  Prieto Angel  Open 1 TerraD 10:14
15 Masferrer  i Clarà Ricard  Open 1  UES 10:41
16 Mendoza  Bravo Alejandro  Open 1 Grions  10:17
17 Mendoza Bravo Juan Open 1 Grions 10:32
18 Monmany   Roser  Open 1 Farra 10:20
19 Morello   Edu Open 1 BO 10:53
20 Ollora   Lluís Open 1 Grions 11:08
21 Perez   David  Open 1 OROS  10:02
22 Romo  Ferrandiz Jose A. Open 1 Grions 10:35
23 Serrallonga   Anna  Open 1 Grions 10:59
24 Serrallonga   Marçal Open 1 COC 11:11
25 Serrat    Alba  Open 1 UEVic 10:47
26 Sust   Pau Open 1 - 10:11
27 Zapater   Núria  Open 1 XXO 10:29
OPEN 2            
1 Gea Sorli Sabrina Open 2 - 10:37
2 Guarch   Esther Open 2 Farra 10:43
3 León Pina Eugeni Open 2 - 10:46
4 Miguel   Mercè Open 2 COC 10:40
5 Payà Rincón Eva  Open 2 Grions 10:49
6 Prat   Sara Open 2 Farra 10:52
7 Val   Rosa Maria Open 2 Oros 10:55