Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 3421 al 3440 
AsuntoAutor
Entrenament a LLES benet to
Entrenament a LLES Benet To
Fwd: Fw: Carrera b Federaci
Distancies i desni avalledo
Hores de sortida L NÚstor N
Informe Controlado avalledo
Viatge a Asturias avalledo
Resultats Lles Carlos C
classificacions Co Toni Ser
orientabonito 2007 Ferran S
Classificació Copa Toni Ser
Re: Classificació Pere Bos
Re: Classificació ruben
ATAC AL CASTELL!!! furni-gr
RE: Informe Contro =?utf-8?
Rectificació Copa Toni Ser
E-mail José Luis g Santi Gu
Obertes Inscripcio natureti
Copa Girona - Clas web grio
Horas de salida Co web grio
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Pßgina principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 3426     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] Hores de sortida LLES
Fecha:Viernes, 21 de Septiembre, 2007  05:39:06 (+0200)
Autor:NÚstor No Limit <nestor @..............org>

Hola,

 

Aquí teniu les hores de sortida de les curses d’aquest cap de setmana a LLES.

 

Badalona-O





Crea tu espacio en el calendario universal de la red
Imagina un calendario universal donde cada persona elige una fecha especial (cumpleaños, boda, etc) y crea una pagina en esa fecha, para siempre.
www.nuestrosdias.com

CAMPIONAT DE CATALUNYA NOCTURN 2007 - LLISTATS DE SORTIDA
CAMPIONAT DE CATALUNYA NOCTURN 2007dv. 21/09/2007 05:03
LLISTATS DE SORTIDACreado por OE2003 ę Stephan Krńmer 2005

Dorsal   Sortida  Tarja SI Nom                                     Categoria            
 
Montsant               
 
   190  20:43:00    249021 SEBASTIÁN ORDOÑEZ                       Homes B              
 
 
 
Oros                   
 
   186  21:06:00    239386 VICENă CLARENA                          Homes absoluta       
   193  20:57:00    249733 JES┌S DAÑOBEITIA                        Homes Veterans A     
   226  20:58:00    331472 DANIEL DAVI                             Homes absoluta       
 
 
 
COC                    
 
   182  20:51:00     53493 TONI CAMACHO                            Homes Veterans A     
   183  20:44:00    216308 MARăAL SERRALLONGA                      Homes absoluta       
   184  20:41:00    216311 ROGER SOLÉ                              Homes Veterans A     
   185  20:59:00    225564 IÑIGO IMAZ                              Homes Veterans A     
   189  21:08:00    241759 GERARD SERRALLONGA                      Homes absoluta       
   196  20:31:00    306292 CARLES LORÉ                             Homes Veterans A     
   218  20:39:00    331373 RICARD BELASKOAIN                       Homes Veterans A     
   262  20:45:00    352338 JORDI VIRGILI                           Homes Veterans A     
   273  20:40:00    781987 BIEL R└FOLS                             Homes absoluta       
   281  20:30:00    881212 ONA R└FOLS                              Dones absoluta       
   296  20:35:00   1301714 POL R└FOLS                              Homes Veterans A     
 
 
 
no club                
 
   217  20:37:00    331227 SALVADOR AIXARCH                        Homes B              
   251  20:34:00    334535 JOAN BOHIGAS                            Homes absoluta       
   297  20:42:00           MARC GARRIGA                            Homes absoluta       
   298  21:02:00           Mark Prior                              Homes absoluta       
   299  20:31:00           JORDI BONA                              Homes B              
 
 
 
Xinoxano               
 
   178  20:32:00     40664 BETLEM POLO                             Dones absoluta       
   179  20:50:00     40668 LAIA CABROL                             Dones absoluta       
   180  20:55:00     40671 PERE BOSSA                              Homes Veterans A     
   188  20:30:00    241269 ALEU AGULLÓ                             Homes absoluta       
   268  20:47:00    409053 FELIP GILI                              Homes Veterans A     
   276  20:54:00    792305 LLUÍS BEDÓS                             Homes absoluta       
   293  20:49:00   1300053 DANIEL RODRIGUEZ                        Homes B              
   294  21:16:00   1300054 MARC CANALS                             Homes absoluta       
 
 
 
Grions                 
 
   187  20:36:00    240419 MARC SERRALLONGA                        Homes absoluta       
   197  21:14:00    330634 JULI SERRAT                             Homes absoluta       
   199  21:01:00    331178 JOSÉ ANTONIO ROMO                       Homes Veterans A     
   200  20:44:00    331206 ADELA ILLAMOLA                          Dones absoluta       
   225  20:36:00    331389 VIRGÍNIA G▄ELL                          Dones absoluta       
   231  21:05:00    331720 └NGEL PI                                Homes Veterans A     
   233  21:22:00    331781 JORDI ARUMÍ                             Homes absoluta       
   247  21:18:00    334371 CARLES MONTEJO                          Homes absoluta       
   270  21:07:00    409201 JOAN RAMON FORNAGUERA                   Homes Veterans A     
   277  20:42:00    822228 CARLA GUILLEN                           Dones absoluta       
 
 
 
U.E.Vic                
 
   194  20:48:00    256160 ALBA SERRAT                             Dones absoluta       
   195  20:50:00    306252 JORDI SALES                             Homes absoluta       
   198  20:48:00    331060 OSCAR CASAS                             Homes absoluta       
   257  21:10:00    351991 JORDI TRIAS                             Homes absoluta       
 
 
 
ALIGOTS                
 
   192  20:53:00    249704 CARLES FERRER                           Homes Veterans A     
   236  20:33:00    334358 XAVIER DEVEGA                           Homes B              
   248  20:38:00    334386 HELENA GARCÍA                           Dones absoluta       
   271  21:00:00    502956 NARCÍS POU                              Homes absoluta       
 
 
 
UPC                    
 
   181  20:49:00     53407 IGNASI ESQUERRA                         Homes Veterans A     
   191  20:43:00    249090 CARLES DOM╚NECH                         Homes Veterans A     
   255  20:45:00    344931 ORIOL NOMEN                             Homes B              
   266  20:32:00    352343 JOAN MACH                               Homes absoluta       
 
 
 
C.E. Alcoi             
 
   267  20:38:00    403322 Pablo Corbí                             Homes absoluta       
 
 
 




Crea tu espacio en el calendario universal de la red
Imagina un calendario universal donde cada persona elige una fecha especial (cumpleaños, boda, etc) y crea una pagina en esa fecha, para siempre.
www.nuestrosdias.com

SPRINT DEL PERNIL - Inscripcions
SPRINT DEL PERNILdv. 21/09/2007 04:47
InscripcionsCreado por OE2003 ę Stephan Krńmer 2005

 
 
Les sortides seran a partir de les 16:00 hores, cada minut i a l'hora que cada corredor vulgui. 
 
3   Montsant               
 
       JOAN BORR└S                          SPT   
 
 
4   Oros                   
 
       DANIEL DAVI                          SPT   
       JES┌S DAÑOBEITIA                     SPT   
       CARLES MARÍN                         SPT   
       VICENă CLARENA                       SPT   
 
 
9   COC                    
 
       BIEL R└FOLS                          SPT   
       ONA R└FOLS                           SPT   
       MARăAL SERRALLONGA                   SPT   
       LLUÍS SERRALLONGA                    SPT   
       GERARD SERRALLONGA                   SPT   
       ROGER SOLÉ                           SPT   
       MERC╚ MIGUEL                         SPT   
       TONI CAMACHO                         SPT   
       ANNA AMIGÓ                           SPT   
       JOAN GARCÍA                          SPT   
 
 
11  no club                
 
       Mark Prior                           SPT   
 
 
13  Xinoxano               
 
       PERE BOSSA                           SPT   
       DANIEL RODRIGUEZ                     SPT   
       FELIP GILI                           SPT   
       LLUÍS BEDÓS                          SPT   
       ALEU AGULLÓ                          SPT   
       BETLEM POLO                          SPT   
 
 
14  Grions                 
 
       ADELA ILLAMOLA                       SPT   
       JULI SERRAT                          SPT   
       JORDI ARUMÍ                          SPT   
       VIRGÍNIA G▄ELL                       SPT   
       FERRAN RIGUAL                        SPT   
       LAURA RIGUAL                         SPT   
       └NGEL PI                             SPT   
       MARC SERRALLONGA                     SPT   
       ANNA SERRALLONGA                     SPT   
       TONI SERRALLONGA                     SPT   
       CARLA GUILLEN                        SPT   
       SANTI GUILLEN                        SPT   
 
 
15  U.E.Vic                
 
       FRANCESC VILA                        SPT   
       ALBA SERRAT                          SPT   
       JORDI SALES                          SPT   
       EDUARD MASOLIVER                     SPT   
       INGRID PADRÓS                        SPT   
       AGN╚S VILANOVA                       SPT   
 
 
57  ALIGOTS                
 
       AMADEU BREVA                         SPT   
       CARLES FERRER                        SPT   
       XAVIER DEVEGA                        SPT   
       HELENA GARCÍA                        SPT   
       JOAN SÁNCHEZ                         SPT   
       MARTA SÁNCHEZ                        SPT   
 
 
62  UPC                    
 
       MÍRIAM CARRETERO                     SPT   
       BERTA MESEGUER                       SPT   
       ORIOL ANDREU                         SPT   
       ASSUMPCIÓ TÉRMENS                    SPT   
       IGNASI ESQUERRA                      SPT   
       CARLES DOM╚NECH                      SPT   
       ORIOL NOMEN                          SPT   
       JOAN MACH                            SPT   
       MIQUEL CASAFONT                      SPT   
       ARNAU MATA                           SPT   
 
 




Crea tu espacio en el calendario universal de la red
Imagina un calendario universal donde cada persona elige una fecha especial (cumpleaños, boda, etc) y crea una pagina en esa fecha, para siempre.
www.nuestrosdias.com

COPA CATALANA LLES. MITJA DIST└NCIA - LLISTATS DE SORTIDA
COPA CATALANA LLES. MITJA DIST└NCIAdv. 21/09/2007 05:33
LLISTATS DE SORTIDACreado por OE2003 ę Stephan Krńmer 2005

Dorsal  Tarja SI Nom                               Club               Sortida  
 
 
No iniciat adults  3.0 km  125 m   14 C     
 
   388           JORDI VIÑOLAS                     no club           11:15:00  
   397           MIKKO KOSKINEN                    no club           11:17:00  
   393           ALEJANDRO CARMONA                 AEPedrafor        11:19:00  
   387           MARTA EBRI                        no club           11:21:00  
   396           MIKKO KOSKINEN                    no club           11:23:00  
   395           ASSUMPTA ARQUÉS                   Grions            11:25:00  
   385           BLANCA AMIGÓ                      COC               11:27:00  
   392           EVA_MARIA GORRO                   AEPedrafor        11:29:00  
     2           David Escrig                      no club           11:31:00  
     3           Eva_Maria Sola                    no club           11:33:00  
                 Vacante                           Vacante           11:35:00  
   398           XAVIER NڥEZ DE PRADO             no club           11:37:00  
   390           Susana Guerrero                   COB               11:39:00  
   391           Beatriz Rivas                     UESabadell        11:41:00  
   389           MERCE FORNIES                     no club           11:43:00  
   394           MERITXELL ABELLA                  AEPedrafor        11:45:00  
   386           ALBA VILARDELL                    no club           11:47:00  
                 Vacante                           Vacante           11:49:00  
   399           ESTEL CARRILLO                    no club           11:51:00  
   698    334355 JÍELLE MORATIN                    UPC               11:53:00  
 
 
 
D12  (2)           2.1 km  50 m   9 C       
 
                 Vacante                           Vacante           11:54:00  
   361    409067 LAURA TRUNAS                      Oros              11:59:00  
 
 
 
D14  (2)           2.4 km  95 m   10 C      
 
                 Vacante                           Vacante           11:56:00  
   686    331513 LAURA RIGUAL                      Grions            12:01:00  
 
 
 
D18  (2)           2.6 km  105 m   11 C     
 
                 Vacante                           Vacante           11:46:00  
   345    351953 MARINA GÓMEZ                      Oros              11:51:00  
 
 
 
D21A  (19)         2.9 km  115 m   12 C     
 
   676    331341 MARTA SÁNCHEZ                     ALIGOTS           11:01:00  
   306    334386 HELENA GARCÍA                     ALIGOTS           11:03:00  
   684    331453 PAULA GONZ└LEZ                    Grions            11:05:00  
   344    351907 NURIA ZAPATER                     Xinoxano          11:07:00  
   680    331389 VIRGÍNIA G▄ELL                    Grions            11:09:00  
   320    341976 MARTA ROS                         ALIGOTS           11:11:00  
   682    331415 MARIA DEL MAR REYES               Oros              11:13:00  
                 Vacante                           Vacante           11:15:00  
   653    249720 Olga Roig                         Farra-O           11:17:00  
   694    331782 ANNA MASÓ                         ALIGOTS           11:19:00  
   158           Meritxell Vives                   no club           11:21:00  
   672    331206 ADELA ILLAMOLA                    Grions            11:23:00  
   602     40667 MONTSERRAT JORBA                  Xinoxano          11:25:00  
   678    331389 VIRGÍNIA G▄ELL                    Grions            11:27:00  
    10           ROSER ESPAÑOL                     Xinoxano          11:29:00  
   624    225786 DAYSE ROMERO                      NiE               11:31:00  
   679    331389 VIRGÍNIA G▄ELL                    Grions            11:33:00  
                 Vacante                           Vacante           11:35:00  
   603     40668 LAIA CABROL                       Xinoxano          11:37:00  
 
 
 
D21B  (22)         2.6 km  115 m   10 C     
 
    11           SILVIA TOLL                       Grions            11:00:00  
   330    343292 LÍDIA JIMÉNEZ                     COB               11:02:00  
   310    334395 AGN╚S VILANOVA                    U.E.Vic           11:04:00  
   656    249741 EVA PAYA                          Grions            11:06:00  
    17           LAURA SERRA                       COB               11:08:00  
   329    343203 LAURA SILVA                       Grions            11:10:00  
   337    345097 NOHEMÍ ALONSO                     COB               11:12:00  
   309    334394 MONICA PÉREZ                      COC               11:14:00  
                 Vacante                           Vacante           11:16:00  
   340    345296 N┌RIA PUJOL                       COC               11:18:00  
   321    341986 ALBA LLOBET                       Oros              11:20:00  
   699    334356 VERÓNICA MARTÍNEZ                 Grions            11:22:00  
   318    339102 MARIA ILLA                        COC               11:24:00  
   697    334353 OLGA VILA                         Grions            11:26:00  
    14           BET MAS                           CEBerguedÓ        11:28:00  
   160           Raquel Mirabent                   C E Azimut        11:30:00  
   338    345254 BERTA MESEGUER                    UPC               11:32:00  
   326    342764 N┌RIA BATALLA                     C E Azimut        11:34:00  
   311    334510 ROSER MOMMANY                     Farra-O           11:36:00  
    18           RAQUEL MIRABENT                   C E Azimut        11:38:00  
   313    334514 Neus Valles                       no club           11:40:00  
                 Vacante                           Vacante           11:42:00  
 
 
 
D35  (5)           3.4 km  130 m   12 C     
 
   362    409128 MERITXELL CASTRO                  Oros              11:44:00  
   609     53456 ASSUMPCIÓ TÉRMENS                 UPC               11:47:00  
   382   1300082 MERC╚ MIGUEL                      COC               11:50:00  
   157           Núria Comulada Torner             no club           11:53:00  
                 Vacante                           Vacante           11:56:00  
 
 
 
D40  (10)          2.6 km  105 m   11 C     
 
   348    352329 PILAR LLADÓ                       COC               11:39:00  
   365    419689 ROSA MARIA CIVIT                  Oros              11:42:00  
   357    409004 GENI CANAL                        COC               11:45:00  
   627    239378 TERESA MONTFULLEDA                Oros              11:48:00  
   615    217562 Maida Serrallonga                 COC               11:51:00  
   359    409041 FRANCISCA GUERRERO                Oros              11:54:00  
                 Vacante                           Vacante           11:57:00  
   608     53451 REIS TRIQUELL                     COC               12:00:00  
   654    249729 MONTSE ESCRIB└                    Grions            12:03:00  
   600     31337 NEUS PERRAMÓN                     COC               12:06:00  
 
 
 
DE  (16)           4.4 km  125 m   15 C     
 
   377    881212 ONA R└FOLS                        COC               11:00:00  
                 Vacante                           Vacante           11:02:00  
   346    351970 LLU¤SA SILLA                      Xinoxano          11:04:00  
   635    240471 ANNA SERRALLONGA                  Grions            11:06:00  
                 Vacante                           Vacante           11:08:00  
   601     40664 BETLEM POLO                       Xinoxano          11:10:00  
                 Vacante                           Vacante           11:12:00  
   351    403332 ANNA AMIGÓ                        COC               11:14:00  
                 Vacante                           Vacante           11:16:00  
   383   1300098 MÍRIAM CARRETERO                  UPC               11:18:00  
   376    822228 CARLA GUILLEN                     Grions            11:20:00  
                 Vacante                           Vacante           11:22:00  
   623    225758 INGRID PADRÓS                     U.E.Vic           11:24:00  
                 Vacante                           Vacante           11:26:00  
   356    407466 CRISTINA ROTXES                   Xinoxano          11:28:00  
   659    256160 ALBA SERRAT                       U.E.Vic           11:30:00  
 
 
 
H12  (6)           2.1 km  50 m   9 C       
 
   334    344923 QUIM SOLÉ                         COC               11:48:00  
   363    409168 JOSÉ LUIS GÓMEZ                   Oros              11:53:00  
                 Vacante                           Vacante           11:58:00  
   322    342634 ALBERT ACEDO                      Oros              12:03:00  
   331    343393 ALEIX FERRER                      ALIGOTS           12:08:00  
   629    240414 Victor Trunas                     Oros              12:13:00  
 
 
 
H14  (3)           2.4 km  95 m   10 C      
 
   637    240920 JOEL SERRALLONGA                  Grions            11:47:00  
                 Vacante                           Vacante           11:52:00  
   352    403338 RUB╚N MENDEZ                      COC               11:57:00  
 
 
 
H16  (5)           2.6 km  115 m   10 C     
 
   639    241303 PAU ACEDO                         Oros              11:45:00  
   617    225506 LLUÍS VIDAL                       COC               11:50:00  
                 Vacante                           Vacante           11:55:00  
   631    240443 ENRIC DEDEU                       Oros              12:00:00  
   622    225701 DAVID TRUNAS                      Oros              12:05:00  
 
 
 
H18  (2)           2.9 km  115 m   12 C     
 
   667    331140 POL MARTÍNEZ                      Grions            11:44:00  
                 Vacante                           Vacante           11:49:00  
 
 
 
H21A  (47)         3.9 km  125 m   15 C     
 
   626    234669 PAU CURRIU                        COB               11:01:00  
    19           MARC GARRIGA                      no club           11:03:00  
   618    225522 MIQUEL RODRÍGUEZ                  Oros              11:05:00  
    81           ALBERT ROSELLÓ                    no club           11:07:00  
   373    740822 DANIEL COMERMA                    Oros              11:09:00  
   690    331650 MARC VILA                         ALIGOTS           11:11:00  
    23           Mark Prior                        no club           11:13:00  
   669    331148 AMADEU BREVA                      ALIGOTS           11:15:00  
   324    342664 FRANCESC MARI                     no club           11:17:00  
                 Vacante                           Vacante           11:19:00  
                 Vacante                           Vacante           11:21:00  
                 Vacante                           Vacante           11:23:00  
   630    240419 MARC SERRALLONGA                  Grions            11:25:00  
   666    331117 ARNAU MATA                        UPC               11:27:00  
   657    249758 RUB╚N CASTRO                      Grions            11:29:00  
   628    239386 VICENă CLARENA                    Oros              11:31:00  
   366    502946 XAVI PRIM                         Grions            11:33:00  
   695    334347 XAVI MINGUEZ                      COB               11:35:00  
   616    225505 FERRAN RIGUAL                     Grions            11:37:00  
   620    225538 JORDI MASANA                      COC               11:39:00  
   696    334352 FRANCESC VILA                     U.E.Vic           11:41:00  
   355    403795 ALBERTO GARCÍA                    Grions            11:43:00  
   316    334573 XAVIER BATRIU                     COB               11:45:00  
   650    249095 Clemente Fernandez                UESabadell        11:47:00  
   681    331412 Kiko Silva                        Oros              11:49:00  
   328    343146 Robert Massana                    C E Azimut        11:51:00  
   369    502987 BERENGUER FARGAS                  Grions            11:53:00  
   333    344239 ALBERT ICART                      COB               11:55:00  
   384   1301714 POL R└FOLS                        COC               11:57:00  
   336    344981 ANDREU FERRER                     C E Azimut        11:59:00  
   613    216311 ROGER SOLÉ                        COC               12:01:00  
   159           Pep Nogués                        no club           12:03:00  
   693    331781 JORDI ARUMÍ                       Grions            12:05:00  
   327    343146 ROBERT MASANA                     C E Azimut        12:07:00  
   662    330634 JULI SERRAT                       Grions            12:09:00  
                 Vacante                           Vacante           12:11:00  
   315    334535 JOAN BOHIGAS                      no club           12:13:00  
   161           Jordi Fabregat                    IMP001 no club    12:15:00  
   689    331621 ALBERT REQUENA                    COB               12:17:00  
   688    331583 MIQUEL RABIONET                   ALIGOTS           12:19:00  
   640    241329 ALEIX SERRALLONGA                 Grions            12:21:00  
                 Vacante                           Vacante           12:23:00  
   379   1300051 SANTI GUTIÉRREZ                   NiE               12:25:00  
   643    241759 GERARD SERRALLONGA                COC               12:27:00  
   304    334371 CARLES MONTEJO                    Grions            12:29:00  
   349    352343 JOAN MACH                         UPC               12:31:00  
                 Vacante                           Vacante           12:33:00  
 
 
 
H21B  (31)         2.9 km  110 m   12 C     
 
   307    334387 JOSÉ MÉNDEZ                       COC               11:01:00  
   332    344071 MARC MARTIN                       COB               11:03:00  
    95           Miquel Luceño                     COB               11:05:00  
   140           Aleix Canudas                     COB               11:07:00  
   648    249075 ARCADI GINESTA                    AEPedrafor        11:09:00  
   139           XAVIER FARRES                     no club           11:11:00  
    87           JORDI BONA                        no club           11:13:00  
   319    341823 JOAN CARLES                       Xinoxano          11:15:00  
   673    331227 SALVADOR AIXARCH                  no club           11:17:00  
   674    331318 DAVID MARTÍNEZ                    Grions            11:19:00  
                 Vacante                           Vacante           11:21:00  
                 Vacante                           Vacante           11:23:00  
   675    331340 ALEJANDRO MENDOZA                 Grions            11:25:00  
   687    331580 DAVID PARES                       UESabadell        11:29:00  
   323    342651 FRANCISCO JAVIER MANZANO          Oros              11:31:00  
   138           LADISLAU VELASCO                  no club           11:33:00  
   652    249704 CARLES FERRER                     ALIGOTS           11:35:00  
   647    249027 ORIOL ANDREU                      UPC               11:37:00  
   343    348101 ENRIC COLLADO                     ALIGOTS           11:39:00  
    81           SERGI CALDERA                     CEBerguedÓ        11:41:00  
   335    344931 ORIOL NOMEN                       UPC               11:43:00  
   301    334358 XAVIER DEVEGA                     ALIGOTS           11:45:00  
   341    345971 DANIEL VIVES                      COC               11:47:00  
                 Vacante                           Vacante           11:49:00  
   314    334517 Ivan Rovira                       no club           11:51:00  
   312    334512 JOAN ANTONI SÁNCHEZ               COC               11:53:00  
   308    334388 RICARD ESPINAGOSA                 Grions            11:55:00  
   325    342680 JORDI GARGALLO                    COC               11:57:00  
   671    331201 XAVIER SITJ└                      Grions            11:59:00  
   646    249021 SEBASTIÁN ORDOÑEZ                 Montsant          12:01:00  
   342    347212 JOSEP RAMON LUCAS                 ALIGOTS           12:03:00  
 
 
 
H35  (30)          4.4 km  125 m   15 C     
 
   683    331447 BERNAT ROVIRA                     UPC               11:01:00  
   614    217556 JOAN GARCÍA                       COC               11:03:00  
   692    331773 JUAN MANUEL MENDOZA               Grions            11:05:00  
   649    249090 CARLES DOM╚NECH                   UPC               11:07:00  
   360    409053 FELIP GILI                        Xinoxano          11:09:00  
   317    334596 ALBERT DAVI                       COC               11:11:00  
   634    240467 ANTONIO LÓPEZ                     Oros              11:13:00  
                 Vacante                           Vacante           11:15:00  
   339    345278 MARTÍ RAMÍREZ                     Montsant          11:17:00  
   611     53493 TONI CAMACHO                      COC               11:19:00  
                 Vacante                           Vacante           11:21:00  
   305    334381 MIQUEL CASAFONT                   UPC               11:23:00  
   621    225564 IÑIGO IMAZ                        COC               11:25:00  
   665    331091 JOAN BORR└S                       Montsant          11:27:00  
   645    242387 CARLES MARÍN                      Oros              11:29:00  
   143           RAMONS SENSERRICH                 no club           11:31:00  
   633    240467 ANTONIO LÓPEZ                     Oros              11:33:00  
                 Vacante                           Vacante           11:35:00  
   660    306292 CARLES LORÉ                       COC               11:37:00  
   367    502950 JOSÉ LUIS GÓMEZ                   Oros              11:39:00  
                 Vacante                           Vacante           11:41:00  
   358    409016 JORDI IZQUIERDO                   Oros              11:43:00  
   661    330610 LLUÍS TORRENTS                    Grions            11:45:00  
   607     53407 IGNASI ESQUERRA                   UPC               11:47:00  
                 Vacante                           Vacante           11:49:00  
   655    249733 JES┌S DAÑOBEITIA                  Oros              11:51:00  
   371    622226 SANTI GUILLEN                     Grions            11:53:00  
   380   1300053 DANIEL RODRIGUEZ                  Xinoxano          11:55:00  
   378   1006611 LLUÍS TRUNAS                      Oros              11:57:00  
                 Vacante                           Vacante           11:59:00  
 
 
 
H40  (14)          3.4 km  130 m   12 C     
 
   632    240447 FRANCISCO RODRÍGUEZ               Oros              11:16:00  
   677    331373 RICARD BELASKOAIN                 COC               11:18:00  
   302    334364 PERE ALSINA                       NiE               11:20:00  
   691    331720 └NGEL PI                          Grions            11:22:00  
   144           ARCADI ROMERA                     NiE               11:24:00  
   641    241338 INDALECIO GONZÁLEZ                Grions            11:26:00  
   644    242376 LLUÍS SERRALLONGA                 COC               11:28:00  
   303    334367 JOSEP MARIA PALAU                 AEPedrafor        11:30:00  
   625    225798 SERGI GUILLEN                     Grions            11:32:00  
                 Vacante                           Vacante           11:34:00  
   670    331178 JOSÉ ANTONIO ROMO                 Grions            11:36:00  
   668    331142 JOAN SÁNCHEZ                      ALIGOTS           11:38:00  
   604     40671 PERE BOSSA                        Xinoxano          11:40:00  
   610     53476 JOSEP VIDAL                       COC               11:42:00  
 
 
 
H45  (7)           2.9 km  115 m   12 C     
 
   353    403372 ADRI└ TRIQUELL                    COC               11:00:00  
   658    249776 JOSEP MARIA DEDEU                 Oros              11:02:00  
   606     40725 CARLES LLADÓ                      COC               11:04:00  
   651    249169 MARIANO CASTEL                    Grions            11:06:00  
   156           Xavier Garcia Arroyo              no club           11:08:00  
                 Vacante                           Vacante           11:10:00  
   370    502996 BARTOMEU HERNANDEZ                no club           11:12:00  
 
 
 
HE  (25)           4.8 km  155 m   17 C     
 
   347    351991 JORDI TRIAS                       U.E.Vic           11:00:00  
                 Vacante                           Vacante           11:02:00  
   642    241389 LLUÍS OLLORA                      Farra-O           11:04:00  
   605     40672 LLEÍ VILES                        COB               11:06:00  
   638    241269 ALEU AGULLÓ                       Xinoxano          11:08:00  
   364    409201 JOAN RAMON FORNAGUERA             Grions            11:10:00  
                 Vacante                           Vacante           11:12:00  
   368    502956 NARCÍS POU                        ALIGOTS           11:14:00  
   612    216308 MARăAL SERRALLONGA                COC               11:16:00  
                 Vacante                           Vacante           11:18:00  
                 Vacante                           Vacante           11:20:00  
   664    331060 OSCAR CASAS                       U.E.Vic           11:22:00  
                 Vacante                           Vacante           11:24:00  
   350    403322 Pablo Corbí                       C.E. Alcoi        11:26:00  
   663    331060 OSCAR CASAS                       U.E.Vic           11:28:00  
   685    331472 DANIEL DAVI                       Oros              11:30:00  
   372    730502 EDUARD MASOLIVER                  U.E.Vic           11:32:00  
                 Vacante                           Vacante           11:34:00  
   636    240478 DAVID TARRÉS                      COB               11:36:00  
   375    792305 LLUÍS BEDÓS                       Xinoxano          11:38:00  
   619    225529 JOSEP MAYOLAS                     Farra-O           11:40:00  
   154           Sergi GomÓ                        Xinoxano          11:42:00  
   374    781987 BIEL R└FOLS                       COC               11:44:00  
   381   1300054 MARC CANALS                       Xinoxano          11:46:00  
   354    403786 JOAN FERNÁNDEZ                    Farra-O           11:48:00  
 
 
 
No iniciat nens  ( 2.4 km  50 m   10 C      
 
   152           ALBA GARCIA                       COC               11:54:00  
                 Vacante                           Vacante           11:56:00  
   155           Oscar Montejo Tou                 Grions            11:58:00  
   153           JAWAD GARCIA                      COC               12:00:00  
   151           ANNA MARTINEZ                     Grions            12:02:00  
   145           MARIA RODRÍGUEZ                   Oros              12:04:00  
   148           Clara Virgili                     COC               12:06:00  
   146           ANDREA GUILLEN                    Grions            12:08:00  
   150           TONI CAMACHO                      COC               12:10:00  
   149           natalia GONZALEZ                  Grions            12:12:00  
   147           roger Virgili                     COC               12:14:00  
 
 
 




Crea tu espacio en el calendario universal de la red
Imagina un calendario universal donde cada persona elige una fecha especial (cumpleaños, boda, etc) y crea una pagina en esa fecha, para siempre.
www.nuestrosdias.com

COPA CATALANA LLES. MITJA DIST└NCIA - LLISTATS DE SORTIDA
COPA CATALANA LLES. MITJA DIST└NCIAdv. 21/09/2007 05:33
LLISTATS DE SORTIDACreado por OE2003 ę Stephan Krńmer 2005

Dorsal   Sortida  Tarja SI Nom                                     Categoria            
 
 
Montsant               
 
   646  12:01:00    249021 SEBASTIÁN ORDOÑEZ                       H21B                 
   665  11:27:00    331091 JOAN BORR└S                             H35                  
   339  11:17:00    345278 MARTÍ RAMÍREZ                           H35                  
 
 
 
Oros                   
 
   361  11:59:00    409067 LAURA TRUNAS                            D12                  
   345  11:51:00    351953 MARINA GÓMEZ                            D18                  
   682  11:13:00    331415 MARIA DEL MAR REYES                     D21A                 
   321  11:20:00    341986 ALBA LLOBET                             D21B                 
   362  11:44:00    409128 MERITXELL CASTRO                        D35                  
   627  11:48:00    239378 TERESA MONTFULLEDA                      D40                  
   359  11:54:00    409041 FRANCISCA GUERRERO                      D40                  
   365  11:42:00    419689 ROSA MARIA CIVIT                        D40                  
   629  12:13:00    240414 Victor Trunas                           H12                  
   322  12:03:00    342634 ALBERT ACEDO                            H12                  
   363  11:53:00    409168 JOSÉ LUIS GÓMEZ                         H12                  
   622  12:05:00    225701 DAVID TRUNAS                            H16                  
   631  12:00:00    240443 ENRIC DEDEU                             H16                  
   639  11:45:00    241303 PAU ACEDO                               H16                  
   618  11:05:00    225522 MIQUEL RODRÍGUEZ                        H21A                 
   628  11:31:00    239386 VICENă CLARENA                          H21A                 
   681  11:49:00    331412 Kiko Silva                              H21A                 
   373  11:09:00    740822 DANIEL COMERMA                          H21A                 
   323  11:31:00    342651 FRANCISCO JAVIER MANZANO                H21B                 
   633  11:33:00    240467 ANTONIO LÓPEZ                           H35                  
   634  11:13:00    240467 ANTONIO LÓPEZ                           H35                  
   645  11:29:00    242387 CARLES MARÍN                            H35                  
   655  11:51:00    249733 JES┌S DAÑOBEITIA                        H35                  
   358  11:43:00    409016 JORDI IZQUIERDO                         H35                  
   367  11:39:00    502950 JOSÉ LUIS GÓMEZ                         H35                  
   378  11:57:00   1006611 LLUÍS TRUNAS                            H35                  
   632  11:16:00    240447 FRANCISCO RODRÍGUEZ                     H40                  
   658  11:02:00    249776 JOSEP MARIA DEDEU                       H45                  
   685  11:30:00    331472 DANIEL DAVI                             HE                   
   145  12:04:00           MARIA RODRÍGUEZ                         No iniciat nens      
 
 
 
COC                    
 
   309  11:14:00    334394 MONICA PÉREZ                            D21B                 
   318  11:24:00    339102 MARIA ILLA                              D21B                 
   340  11:18:00    345296 N┌RIA PUJOL                             D21B                 
   382  11:50:00   1300082 MERC╚ MIGUEL                            D35                  
   600  12:06:00     31337 NEUS PERRAMÓN                           D40                  
   608  12:00:00     53451 REIS TRIQUELL                           D40                  
   615  11:51:00    217562 Maida Serrallonga                       D40                  
   348  11:39:00    352329 PILAR LLADÓ                             D40                  
   357  11:45:00    409004 GENI CANAL                              D40                  
   351  11:14:00    403332 ANNA AMIGÓ                              DE                   
   377  11:00:00    881212 ONA R└FOLS                              DE                   
   334  11:48:00    344923 QUIM SOLÉ                               H12                  
   352  11:57:00    403338 RUB╚N MENDEZ                            H14                  
   617  11:50:00    225506 LLUÍS VIDAL                             H16                  
   613  12:01:00    216311 ROGER SOLÉ                              H21A                 
   620  11:39:00    225538 JORDI MASANA                            H21A                 
   643  12:27:00    241759 GERARD SERRALLONGA                      H21A                 
   384  11:57:00   1301714 POL R└FOLS                              H21A                 
   307  11:01:00    334387 JOSÉ MÉNDEZ                             H21B                 
   312  11:53:00    334512 JOAN ANTONI SÁNCHEZ                     H21B                 
   325  11:57:00    342680 JORDI GARGALLO                          H21B                 
   341  11:47:00    345971 DANIEL VIVES                            H21B                 
   611  11:19:00     53493 TONI CAMACHO                            H35                  
   614  11:03:00    217556 JOAN GARCÍA                             H35                  
   621  11:25:00    225564 IÑIGO IMAZ                              H35                  
   660  11:37:00    306292 CARLES LORÉ                             H35                  
   317  11:11:00    334596 ALBERT DAVI                             H35                  
   610  11:42:00     53476 JOSEP VIDAL                             H40                  
   644  11:28:00    242376 LLUÍS SERRALLONGA                       H40                  
   677  11:18:00    331373 RICARD BELASKOAIN                       H40                  
   606  11:04:00     40725 CARLES LLADÓ                            H45                  
   353  11:00:00    403372 ADRI└ TRIQUELL                          H45                  
   612  11:16:00    216308 MARăAL SERRALLONGA                      HE                   
   374  11:44:00    781987 BIEL R└FOLS                             HE                   
   385  11:27:00           BLANCA AMIGÓ                            No iniciat adults    
   147  12:14:00           roger Virgili                           No iniciat nens      
   148  12:06:00           Clara Virgili                           No iniciat nens      
   150  12:10:00           TONI CAMACHO                            No iniciat nens      
   152  11:54:00           ALBA GARCIA                             No iniciat nens      
   153  12:00:00           JAWAD GARCIA                            No iniciat nens      
 
 
 
no club                
 
   158  11:21:00           Meritxell Vives                         D21A                 
   313  11:40:00    334514 Neus Valles                             D21B                 
   157  11:53:00           Núria Comulada Torner                   D35                  
   315  12:13:00    334535 JOAN BOHIGAS                            H21A                 
   324  11:17:00    342664 FRANCESC MARI                           H21A                 
    19  11:03:00           MARC GARRIGA                            H21A                 
    23  11:13:00           Mark Prior                              H21A                 
    81  11:07:00           ALBERT ROSELLÓ                          H21A                 
   159  12:03:00           Pep Nogués                              H21A                 
   673  11:17:00    331227 SALVADOR AIXARCH                        H21B                 
   314  11:51:00    334517 Ivan Rovira                             H21B                 
    87  11:13:00           JORDI BONA                              H21B                 
   138  11:33:00           LADISLAU VELASCO                        H21B                 
   139  11:11:00           XAVIER FARRES                           H21B                 
   143  11:31:00           RAMONS SENSERRICH                       H35                  
   370  11:12:00    502996 BARTOMEU HERNANDEZ                      H45                  
   156  11:08:00           Xavier Garcia Arroyo                    H45                  
   386  11:47:00           ALBA VILARDELL                          No iniciat adults    
   387  11:21:00           MARTA EBRI                              No iniciat adults    
   388  11:15:00           JORDI VIÑOLAS                           No iniciat adults    
   389  11:43:00           MERCE FORNIES                           No iniciat adults    
   396  11:23:00           MIKKO KOSKINEN                          No iniciat adults    
   397  11:17:00           MIKKO KOSKINEN                          No iniciat adults    
   398  11:37:00           XAVIER NڥEZ DE PRADO                   No iniciat adults    
   399  11:51:00           ESTEL CARRILLO                          No iniciat adults    
     2  11:31:00           David Escrig                            No iniciat adults    
     3  11:33:00           Eva_Maria Sola                          No iniciat adults    
 
 
 
IMP001 no club         
 
   161  12:15:00           Jordi Fabregat                          H21A                 
 
 
 
Xinoxano               
 
   602  11:25:00     40667 MONTSERRAT JORBA                        D21A                 
   603  11:37:00     40668 LAIA CABROL                             D21A                 
   344  11:07:00    351907 NURIA ZAPATER                           D21A                 
    10  11:29:00           ROSER ESPAÑOL                           D21A                 
   601  11:10:00     40664 BETLEM POLO                             DE                   
   346  11:04:00    351970 LLU¤SA SILLA                            DE                   
   356  11:28:00    407466 CRISTINA ROTXES                         DE                   
   319  11:15:00    341823 JOAN CARLES                             H21B                 
   360  11:09:00    409053 FELIP GILI                              H35                  
   380  11:55:00   1300053 DANIEL RODRIGUEZ                        H35                  
   604  11:40:00     40671 PERE BOSSA                              H40                  
   638  11:08:00    241269 ALEU AGULLÓ                             HE                   
   375  11:38:00    792305 LLUÍS BEDÓS                             HE                   
   381  11:46:00   1300054 MARC CANALS                             HE                   
   154  11:42:00           Sergi GomÓ                              HE                   
 
 
 
Grions                 
 
   686  12:01:00    331513 LAURA RIGUAL                            D14                  
   672  11:23:00    331206 ADELA ILLAMOLA                          D21A                 
   678  11:27:00    331389 VIRGÍNIA G▄ELL                          D21A                 
   679  11:33:00    331389 VIRGÍNIA G▄ELL                          D21A                 
   680  11:09:00    331389 VIRGÍNIA G▄ELL                          D21A                 
   684  11:05:00    331453 PAULA GONZ└LEZ                          D21A                 
   656  11:06:00    249741 EVA PAYA                                D21B                 
   697  11:26:00    334353 OLGA VILA                               D21B                 
   699  11:22:00    334356 VERÓNICA MARTÍNEZ                       D21B                 
   329  11:10:00    343203 LAURA SILVA                             D21B                 
    11  11:00:00           SILVIA TOLL                             D21B                 
   654  12:03:00    249729 MONTSE ESCRIB└                          D40                  
   635  11:06:00    240471 ANNA SERRALLONGA                        DE                   
   376  11:20:00    822228 CARLA GUILLEN                           DE                   
   637  11:47:00    240920 JOEL SERRALLONGA                        H14                  
   667  11:44:00    331140 POL MARTÍNEZ                            H18                  
   616  11:37:00    225505 FERRAN RIGUAL                           H21A                 
   630  11:25:00    240419 MARC SERRALLONGA                        H21A                 
   640  12:21:00    241329 ALEIX SERRALLONGA                       H21A                 
   657  11:29:00    249758 RUB╚N CASTRO                            H21A                 
   662  12:09:00    330634 JULI SERRAT                             H21A                 
   693  12:05:00    331781 JORDI ARUMÍ                             H21A                 
   304  12:29:00    334371 CARLES MONTEJO                          H21A                 
   355  11:43:00    403795 ALBERTO GARCÍA                          H21A                 
   366  11:33:00    502946 XAVI PRIM                               H21A                 
   369  11:53:00    502987 BERENGUER FARGAS                        H21A                 
   671  11:59:00    331201 XAVIER SITJ└                            H21B                 
   674  11:19:00    331318 DAVID MARTÍNEZ                          H21B                 
   675  11:25:00    331340 ALEJANDRO MENDOZA                       H21B                 
   308  11:55:00    334388 RICARD ESPINAGOSA                       H21B                 
   661  11:45:00    330610 LLUÍS TORRENTS                          H35                  
   692  11:05:00    331773 JUAN MANUEL MENDOZA                     H35                  
   371  11:53:00    622226 SANTI GUILLEN                           H35                  
   625  11:32:00    225798 SERGI GUILLEN                           H40                  
   641  11:26:00    241338 INDALECIO GONZÁLEZ                      H40                  
   670  11:36:00    331178 JOSÉ ANTONIO ROMO                       H40                  
   691  11:22:00    331720 └NGEL PI                                H40                  
   651  11:06:00    249169 MARIANO CASTEL                          H45                  
   364  11:10:00    409201 JOAN RAMON FORNAGUERA                   HE                   
   395  11:25:00           ASSUMPTA ARQUÉS                         No iniciat adults    
   146  12:08:00           ANDREA GUILLEN                          No iniciat nens      
   149  12:12:00           natalia GONZALEZ                        No iniciat nens      
   151  12:02:00           ANNA MARTINEZ                           No iniciat nens      
   155  11:58:00           Oscar Montejo Tou                       No iniciat nens      
 
 
 
U.E.Vic                
 
   310  11:04:00    334395 AGN╚S VILANOVA                          D21B                 
   623  11:24:00    225758 INGRID PADRÓS                           DE                   
   659  11:30:00    256160 ALBA SERRAT                             DE                   
   696  11:41:00    334352 FRANCESC VILA                           H21A                 
   663  11:28:00    331060 OSCAR CASAS                             HE                   
   664  11:22:00    331060 OSCAR CASAS                             HE                   
   347  11:00:00    351991 JORDI TRIAS                             HE                   
   372  11:32:00    730502 EDUARD MASOLIVER                        HE                   
 
 
 
NiE                    
 
   624  11:31:00    225786 DAYSE ROMERO                            D21A                 
   379  12:25:00   1300051 SANTI GUTIÉRREZ                         H21A                 
   302  11:20:00    334364 PERE ALSINA                             H40                  
   144  11:24:00           ARCADI ROMERA                           H40                  
 
 
 
Farra-O                
 
   653  11:17:00    249720 Olga Roig                               D21A                 
   311  11:36:00    334510 ROSER MOMMANY                           D21B                 
   619  11:40:00    225529 JOSEP MAYOLAS                           HE                   
   642  11:04:00    241389 LLUÍS OLLORA                            HE                   
   354  11:48:00    403786 JOAN FERNÁNDEZ                          HE                   
 
 
 
CEBerguedÓ             
 
    14  11:28:00           BET MAS                                 D21B                 
    81  11:41:00           SERGI CALDERA                           H21B                 
 
 
 
ALIGOTS                
 
   676  11:01:00    331341 MARTA SÁNCHEZ                           D21A                 
   694  11:19:00    331782 ANNA MASÓ                               D21A                 
   306  11:03:00    334386 HELENA GARCÍA                           D21A                 
   320  11:11:00    341976 MARTA ROS                               D21A                 
   331  12:08:00    343393 ALEIX FERRER                            H12                  
   669  11:15:00    331148 AMADEU BREVA                            H21A                 
   688  12:19:00    331583 MIQUEL RABIONET                         H21A                 
   690  11:11:00    331650 MARC VILA                               H21A                 
   652  11:35:00    249704 CARLES FERRER                           H21B                 
   301  11:45:00    334358 XAVIER DEVEGA                           H21B                 
   342  12:03:00    347212 JOSEP RAMON LUCAS                       H21B                 
   343  11:39:00    348101 ENRIC COLLADO                           H21B                 
   668  11:38:00    331142 JOAN SÁNCHEZ                            H40                  
   368  11:14:00    502956 NARCÍS POU                              HE                   
 
 
 
UESabadell             
 
   650  11:47:00    249095 Clemente Fernandez                      H21A                 
   687  11:29:00    331580 DAVID PARES                             H21B                 
   391  11:41:00           Beatriz Rivas                           No iniciat adults    
 
 
 
UPC                    
 
   338  11:32:00    345254 BERTA MESEGUER                          D21B                 
   609  11:47:00     53456 ASSUMPCIÓ TÉRMENS                       D35                  
   383  11:18:00   1300098 MÍRIAM CARRETERO                        DE                   
   349  12:31:00    352343 JOAN MACH                               H21A                 
   647  11:37:00    249027 ORIOL ANDREU                            H21B                 
   666  11:27:00    331117 ARNAU MATA                              H21A                 
   335  11:43:00    344931 ORIOL NOMEN                             H21B                 
   607  11:47:00     53407 IGNASI ESQUERRA                         H35                  
   649  11:07:00    249090 CARLES DOM╚NECH                         H35                  
   683  11:01:00    331447 BERNAT ROVIRA                           H35                  
   305  11:23:00    334381 MIQUEL CASAFONT                         H35                  
   698  11:53:00    334355 JÍELLE MORATIN                          No iniciat adults    
 
 
 
AEPedrafor             
 
   648  11:09:00    249075 ARCADI GINESTA                          H21B                 
   303  11:30:00    334367 JOSEP MARIA PALAU                       H40                  
   392  11:29:00           EVA_MARIA GORRO                         No iniciat adults    
   393  11:19:00           ALEJANDRO CARMONA                       No iniciat adults    
   394  11:45:00           MERITXELL ABELLA                        No iniciat adults    
 
 
 
COB                    
 
   330  11:02:00    343292 LÍDIA JIMÉNEZ                           D21B                 
   337  11:12:00    345097 NOHEMÍ ALONSO                           D21B                 
    17  11:08:00           LAURA SERRA                             D21B                 
   626  11:01:00    234669 PAU CURRIU                              H21A                 
   689  12:17:00    331621 ALBERT REQUENA                          H21A                 
   695  11:35:00    334347 XAVI MINGUEZ                            H21A                 
   316  11:45:00    334573 XAVIER BATRIU                           H21A                 
   333  11:55:00    344239 ALBERT ICART                            H21A                 
   332  11:03:00    344071 MARC MARTIN                             H21B                 
    95  11:05:00           Miquel Luceño                           H21B                 
   140  11:07:00           Aleix Canudas                           H21B                 
   605  11:06:00     40672 LLEÍ VILES                              HE                   
   636  11:36:00    240478 DAVID TARRÉS                            HE                   
   390  11:39:00           Susana Guerrero                         No iniciat adults    
 
 
 
C E Azimut             
 
   326  11:34:00    342764 N┌RIA BATALLA                           D21B                 
    18  11:38:00           RAQUEL MIRABENT                         D21B                 
   160  11:30:00           Raquel Mirabent                         D21B                 
   327  12:07:00    343146 ROBERT MASANA                           H21A                 
   328  11:51:00    343146 Robert Massana                          H21A                 
   336  11:59:00    344981 ANDREU FERRER                           H21A                 
 
 
 
C.E. Alcoi             
 
   350  11:26:00    403322 Pablo Corbí                             HE                   
 
 
 




Crea tu espacio en el calendario universal de la red
Imagina un calendario universal donde cada persona elige una fecha especial (cumpleaños, boda, etc) y crea una pagina en esa fecha, para siempre.
www.nuestrosdias.com

CAMPIONAT DE CATALUNYA NOCTURN 2007 - LLISTATS DE SORTIDA
CAMPIONAT DE CATALUNYA NOCTURN 2007dv. 21/09/2007 05:02
LLISTATS DE SORTIDACreado por OE2003 ę Stephan Krńmer 2005

Dorsal  Tarja SI Nom                               Club               Sortida  
 
 
Dones absoluta  (1 5.0 km  245 m   19 C     
 
   281    881212 ONA R└FOLS                        COC               20:30:00  
   178     40664 BETLEM POLO                       Xinoxano          20:32:00  
                 Vacante                           Vacante           20:34:00  
   225    331389 VIRGÍNIA G▄ELL                    Grions            20:36:00  
   248    334386 HELENA GARCÍA                     ALIGOTS           20:38:00  
                 Vacante                           Vacante           20:40:00  
   277    822228 CARLA GUILLEN                     Grions            20:42:00  
   200    331206 ADELA ILLAMOLA                    Grions            20:44:00  
                 Vacante                           Vacante           20:46:00  
   194    256160 ALBA SERRAT                       U.E.Vic           20:48:00  
   179     40668 LAIA CABROL                       Xinoxano          20:50:00  
 
 
 
Homes absoluta  (2 6.1 km  305 m   22 C     
 
   188    241269 ALEU AGULLÓ                       Xinoxano          20:30:00  
   266    352343 JOAN MACH                         UPC               20:32:00  
   251    334535 JOAN BOHIGAS                      no club           20:34:00  
   187    240419 MARC SERRALLONGA                  Grions            20:36:00  
   267    403322 Pablo Corbí                       C.E. Alcoi        20:38:00  
   273    781987 BIEL R└FOLS                       COC               20:40:00  
   297           MARC GARRIGA                      no club           20:42:00  
   183    216308 MARăAL SERRALLONGA                COC               20:44:00  
                 Vacante                           Vacante           20:46:00  
   198    331060 OSCAR CASAS                       U.E.Vic           20:48:00  
   195    306252 JORDI SALES                       U.E.Vic           20:50:00  
                 Vacante                           Vacante           20:52:00  
   276    792305 LLUÍS BEDÓS                       Xinoxano          20:54:00  
                 Vacante                           Vacante           20:56:00  
   226    331472 DANIEL DAVI                       Oros              20:58:00  
   271    502956 NARCÍS POU                        ALIGOTS           21:00:00  
   298           Mark Prior                        no club           21:02:00  
                 Vacante                           Vacante           21:04:00  
   186    239386 VICENă CLARENA                    Oros              21:06:00  
   189    241759 GERARD SERRALLONGA                COC               21:08:00  
   257    351991 JORDI TRIAS                       U.E.Vic           21:10:00  
                 Vacante                           Vacante           21:12:00  
   197    330634 JULI SERRAT                       Grions            21:14:00  
   294   1300054 MARC CANALS                       Xinoxano          21:16:00  
   247    334371 CARLES MONTEJO                    Grions            21:18:00  
                 Vacante                           Vacante           21:20:00  
   233    331781 JORDI ARUMÍ                       Grions            21:22:00  
 
 
 
Homes B  (10)      3.7 km  205 m   15 C     
 
   299           JORDI BONA                        no club           20:31:00  
   236    334358 XAVIER DEVEGA                     ALIGOTS           20:33:00  
                 Vacante                           Vacante           20:35:00  
   217    331227 SALVADOR AIXARCH                  no club           20:37:00  
                 Vacante                           Vacante           20:39:00  
                 Vacante                           Vacante           20:41:00  
   190    249021 SEBASTIÁN ORDOÑEZ                 Montsant          20:43:00  
   255    344931 ORIOL NOMEN                       UPC               20:45:00  
                 Vacante                           Vacante           20:47:00  
   293   1300053 DANIEL RODRIGUEZ                  Xinoxano          20:49:00  
 
 
 
Homes Veterans A   5.0 km  245 m   19 C     
 
   196    306292 CARLES LORÉ                       COC               20:31:00  
                 Vacante                           Vacante           20:33:00  
   296   1301714 POL R└FOLS                        COC               20:35:00  
                 Vacante                           Vacante           20:37:00  
   218    331373 RICARD BELASKOAIN                 COC               20:39:00  
   184    216311 ROGER SOLÉ                        COC               20:41:00  
   191    249090 CARLES DOM╚NECH                   UPC               20:43:00  
   262    352338 JORDI VIRGILI                     COC               20:45:00  
   268    409053 FELIP GILI                        Xinoxano          20:47:00  
   181     53407 IGNASI ESQUERRA                   UPC               20:49:00  
   182     53493 TONI CAMACHO                      COC               20:51:00  
   192    249704 CARLES FERRER                     ALIGOTS           20:53:00  
   180     40671 PERE BOSSA                        Xinoxano          20:55:00  
   193    249733 JES┌S DAÑOBEITIA                  Oros              20:57:00  
   185    225564 IÑIGO IMAZ                        COC               20:59:00  
   199    331178 JOSÉ ANTONIO ROMO                 Grions            21:01:00  
                 Vacante                           Vacante           21:03:00  
   231    331720 └NGEL PI                          Grions            21:05:00  
   270    409201 JOAN RAMON FORNAGUERA             Grions            21:07:00  
                 Vacante                           Vacante           21:09:00  
 
 
 




Crea tu espacio en el calendario universal de la red
Imagina un calendario universal donde cada persona elige una fecha especial (cumpleaños, boda, etc) y crea una pagina en esa fecha, para siempre.
www.nuestrosdias.com