Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 4261 al 4280 
AsuntoAutor
Cursa d'Orientació GuixMunt
UEVIC Daniel V
Trofeu Boti-Farra Eduard G
Zo: <173269.9842.q Annabel
RE: UEVIC Eduard G
correu UEVIC Anna Tur
actualització dade jordi
Últimes indicacion Alba Ser
Santpedor - Sprint Club Ori
DORSALS DE PLÀTIC. Josep Ma
Allotjament a Venè Jordi Iz
Hores de sortida Eduard C
hores de sortida > jordi
Nova web compartir Dani Rod
hem trobat jersei Anna Tur
brúixola desorient esther r
resultats a la web Anna Tur
Classificació Copa Toni Ser
Equip ideal de Rup lluis ol
Reunió del grup "P lluis ol
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Página principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 4282     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] Reunió del grup "Pla de Tecnificació per joves"
Fecha:Martes, 7 de Octubre, 2008  11:19:30 (+0200)
Autor:lluis ollora <lluisollora @.....com>

Hola a Tothom,
 
Aquest cap de setmana dia 12 d'Octubre és celebra una cursa de Copa Catalana a Vilassar de Dalt, per aquest motiu convoquem una reunió perquè poguí assistir els pares dels joves implicats en el grup del "Pla de Tecnificació per Joves".
 
La reunió es farà a les 13:00 del diumenge 12 d'Octubre a la zona de Recepció de la cursa de Copa Catalana que és celebrarà a Vilassar de Dalt al Parc de Can Rafart.
 
Tothom que no poguí assistir que és posi en contacte amb Lluís Ollora: 650-01-97-13 (movil).
 
Ordre del dia
 
- Entrada al CAR de Sant Cugat.
- Programa esportiu personalitzat.
- Diferents desplaçaments.
- Objectius.
- Precs i preguntes.

NOM
COGNOM
CATEGORIA CATALUNYA
CATEGORIA ESPANYA
CLUB
DATA DE NAIXEMENT
Enric
Dedeu
H18
H16
Oros
1993
Pau 
Acedo
H18
H16
Oros
1993
Lluís
Vidal
H18
H14
C.O.C
1994
Rúben
Méndez
H18
H14
C.O.C
1994
Cristina
Vidal
D14
D14
C.O.C
1995
Núria
Loro
D14
D12
BO
1996
Maria
Illa
D14
D12
C.O.C
1996
Andrea
Guillen
D12
D12
Grions
1996
Albert
Acedo
H12
H12
Oros
1997
Quim
Solé
H12
H12
C.O.C
1997
Alba
Castel
D12
D12
Grions
1997
Oriol
Rovira
H12
H12
Farra-O
1996
Eduard
Solé
H16
H16
C.O.C
1994
Laia
Espuny
D14
D14
Grions
1994
Agnès
Tostón
D12
D12
Oros
1997
Raquel
Bonillo
D16
 
COB
1993
Laura
Rigual
D18
D18
Grions
1993
Marina
Espinet
D14
D14
Grions
1994
Raquel
Segarra
 
 
 
1995

Salutacions.
 
 
Lluís-O (Sleccionador Català Júnior)