Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 4280 al 4299 
AsuntoAutor
Reunió del grup "P lluis ol
RouteGadget Rupit Abel Led
Inscripcions obert Club Ori
Material para carr defeolu
OPEN RAID GARRAF Ivan Art
OPEN RAID GARRAF Ivan Art
OPEN RAID GARRAF Ivan Art
OPEN RAID GARRAF Ivan Art
parcials de la Dev jordi
Parcials Rupit Abel Led
la Devesa de Rupit jordi
IMAGINA'T Josep Ma
Diploma pel marc S Biel RÓf
Info de darrera ho Eduard G
Hores de sortida T Eduard G
Base sporident des Ramon Il
Resultats Trofeu B Eduard G
  Club Ori
Fotos Trofeu Boti- Eduard G
RE: Base sporident Eduard G
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Pßgina principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 4275     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] hores de sortida > la Devesa de Rupit
Fecha:Viernes, 3 de Octubre, 2008  19:13:42 (+0200)
Autor:jordi <jordi @........com>


a l'arxiu adjunt podeu consultar les eixides per diumenge.

salut



ara sí, els que ja no hagin dit res ja s'ho faran!
elimina l'altre arxiu. (el bo és aquest que no posa 2008)
Ingrid


FIRA DEL LLIBRE 2008. RUPIT - Inscripciones
FIRA DEL LLIBRE 2008. RUPITvie 03/10/2008 18:15
InscripcionesCreado por OE2003 ę Stephan Krńmer 2005

   No Dorsal      Salida Nombre                    Tarjeta SI Categoría      



3   Montsant                  

    1    100    10:16:00 FRANCESC RAVELL               341843 H21B            
    2    101    10:20:00 GEMMA SOLÉ                    242319 D35             


4   Oros                      

    1    102    10:57:00 ALBERT ACEDO                  241303 H12             
    2    103    10:13:00 PAU ACEDO                     963963 H18             
    3    104    10:45:00 CECILIA CAÑAS                1241066 D40             
    4    105    10:57:00 ROSA MARIA CASELLAS           342634 D40             
    5    106    10:12:00 MERITXELL CASTRO              409128 D35             
    6    107    10:33:00 ROSA MARIA CIVIT              419689 D40             
    7    108    10:09:00 VICENă CLARENA                239386 H21A            
    8    109    10:04:00 MARTA COMERMA                 225595 D35             
    9    110    10:55:00 DANIEL COMERMA                740822 H21A            
   10    111    10:55:00 PAU COMERMA                  1000300 H35             
   11    112    10:20:00 JES┌S DAÑOBEITIA              249733 HE              
   12    113    10:40:00 DANIEL DAVI                   971971 HE              
   13    114    10:31:00 ENRIC DEDEU                   240443 H18             
   14    115    10:16:00 JOSEP MARIA DEDEU             249776 H45             
   15    116    10:16:00 MARINA GÓMEZ                  351953 D18             
   16    117    10:49:00 JOSÉ LUIS GÓMEZ               409168 H12             
   17    118    10:43:00 JOSÉ LUIS GÓMEZ               502950 H35             
   18    119    10:09:00 FRANCISCA GUERRERO            409041 D40             
   19    120    11:19:00 JORDI IZQUIERDO               409016 H35             
   20    121    10:13:00 ALBA LLOBET                   341986 D21A            
   21    122    11:25:00 ANTONIO LÓPEZ                 240467 H35             
   22    123    11:25:00 FRANCISCO JAVIER MAN          342651 H21A            
   23    124    10:04:00 CARLES MARÍN                  242387 H35             
   24    125    10:21:00 TERESA MONTFULLEDA            239378 D40             
   25    126    10:16:00 QUIM QUADRADA                 334354 H35             
   26    127    10:37:00 MARIA DEL MAR REYES           331415 D21A            
   27    128    10:19:00 MIQUEL RODRÍGUEZ              502933 H21A            
   28    129    10:55:00 FRANCISCO RODRÍGUEZ           502947 H40             
   29    130    10:05:00 FRANCISCO SILVA               331412 H21A            
   30    131    10:49:00 JORDI SUNYOL                  216322 H35             
   31    132    10:33:00 VÍCTOR TRUNAS                 409067 No iniciat adul 
   32    133    10:59:00 LAURA TRUNAS                  240414 D12             
   33    134    10:43:00 DAVID TRUNAS                  225701 H18             
   34    135    10:10:00 LLUÍS ANDREU TRUNAS          1381958 H35             
   35    136    10:54:00 REMEI VILLALOBOS             1006611 No iniciat adul 
   36    520    11:35:00 JOSEP SANZ                           H21A            
   37    500    10:07:00 MANEL TOSTON                 2006106 H35             


9   COC                       

    1    137    10:56:00 Blanca Amigó                         No iniciat adul 
    2    138    10:08:00 ANNA AMIGÓ                    403332 DE              
    3    139    10:17:00 GEORGINA ARNÓ                  53456 D21A            
    4    140    10:02:00 SILVIA BUXEDA                 216352 D21B            
    5    141    10:07:00 IMMA CAMPS                   1290966 No iniciat adul 
    6    142    10:39:00 GENI CANAL                    409004 D40             
    7    143    10:41:00 CARME CRISTĎFOL               403375 D45             
    8    144    10:52:00 ALBERT DACHS                  330643 H21B            
    9    145    10:13:00 ALBERT DAVI                   334596 H35             
   10    146    10:31:00 THIERRY DAVIN                  40425 H35             
   11    147    10:15:00 MERC╚ FORNIES                 232327 D40             
   12    148    11:19:00 CRISTIAN GARCIA               341178 H21A            
   13    149    10:31:00 JAWAD GARCIA                         No iniciat nens 
   14    150    10:43:00 ALBA GARCIA                          No iniciat nens 
   15    151    10:40:00 JOAN GARCÍA                   217556 H35             
   16    152    10:12:00 JORDI GARGALLO                342680 H21B            
   17    153    10:18:00 ARCADI GINESTA               2006148 H21B            
   18    154    10:17:00 EDUARD GIRABENT              2006128 H21A            
   19    155    11:11:00 EVA_MARIA GORRO                      No iniciat adul 
   20    156    10:23:00 TERESA GRI                    225702 D45             
   21    157    10:24:00 VÉRONIQUE HILLION             343275 D35             
   22    158    10:23:00 MARIA ILLA                   1020396 D14             
   23    159    11:05:00 MARTÍ ILLA                    334400 H12             
   24    160    11:01:00 RAMON ILLA                   1300097 H35             
   25    161    10:15:00 ANNA ILLA                     334346 No iniciat nens 
   26    162    11:04:00 CARLES LLADÓ                   40725 H45             
   27    163    11:40:00 CARLES LORÉ                   306292 H35             
   28    164    10:45:00 ALEX MARTIN                   502960 H21A            
   29    165    10:13:00 JORDI MASANA                  225538 H21A            
   30    166    10:19:00 RUB╚N MENDEZ                  502962 H18             
   31    167    10:32:00 MERC╚ MIGUEL                 1300082 D35             
   32    168    11:28:00 MONICA PÉREZ                  334394 D21B            
   33    169    10:03:00 NEUS PERRAMÓN                  31337 D40             
   34    170    11:02:00 N┌RIA PUJOL                   345296 D21B            
   35    171    10:51:00 ONA R└FOLS                    881212 H21A            
   36    172    11:09:00 POL R└FOLS                   1301714 H21A            
   37    173    10:46:00 LAURA RAMI                   2006170 D21B            
   38    174    10:41:00 GERARD SERRALLONGA            502990 H21A            
   39    175    10:03:00 LLUÍS SERRALLONGA             242376 H40             
   40    176    11:00:00 MARăAL SERRALLONGA            502955 HE              
   41    177    10:25:00 PAU SOLÉ                       31340 H12             
   42    178    10:41:00 QUIM SOLÉ                    1301729 H12             
   43    179    10:23:00 EDUARD SOLÉ                   342049 H16             
   44    180    11:05:00 ROGER SOLÉ                    502931 H21A            
   45    181    10:00:00 RAUL SOLÉ                     343172 H21B            
   46    182    10:25:00 MIQUEL SORO                   403336 H35             
   47    183    10:52:00 ADRI└ TRIQUELL                403372 H45             
   48    184    10:57:00 DAVID VELEDA                  341949 H21A            
   49    185    10:27:00 MIREIA VIDAL                         D12             
   50    186    10:39:00 CRISTINA VIDAL                219060 D14             
   51    187    10:37:00 LLUÍS VIDAL                   225506 H18             
   52    188    10:11:00 JOSEP VIDAL                    53476 H40             
   53    189    10:27:00 ANNA VILELLA                  342048 D40             
   54    190    10:59:00 JORDI VIRGILI                 352338 H40             
   55    191    10:53:00 ANDREU VIVES                  361851 H12             
   56    192    10:17:00 PAU VIVES                     418283 H12             
   57    193    11:46:00 DANIEL VIVES                  345971 H35             
   58    194    11:23:00 ALBERT VIVES                         No iniciat nens 


11  no club                   

    1    195    10:38:00 CARMELA ALONSO                       No iniciat adul 
    2    196    10:34:00 JOSEPLLUIS ANDRES                    H45             
    3    197    10:17:00 MANEL BLANCO                         No iniciat adul 
    4    198    11:23:00 XEVI BOSCH                           No iniciat adul 
    5    199    11:01:00 ALBERT BRAGULAT                      H21A            
    6    200    10:49:00 JORDI BRUGUERA               2006196 H21A            
    7    201    10:46:00 JOSEP BRUGUERA                502951 H45             
    8    202    10:50:00 MARIADOLăA CABALLERI                 D45             
    9    203    11:01:00 JOAN CANET                           No iniciat adul 
   10    204    10:22:00 JORDI CASACUBERTA            2006133 H21B            
   11    205    10:29:00 IVAN CATLL└                  2006110 H21A            
   12    206    10:13:00 MONTSE COLOM                         No iniciat adul 
   13    207    10:29:00 CL╚LIA COLOMBO                       No iniciat adul 
   14    208    10:40:00 ALBA COLOMBO                         No iniciat adul 
   15    209    10:15:00 ANNA CUYAS                           No iniciat adul 
   16    210    10:08:00 ANNA DESPUIG                         D35             
   17    211    11:25:00 GISELA DURAN                         No iniciat adul 
   18    212    10:35:00 FRANCESC EDO                         No iniciat nens 
   19    213    10:26:00 ISABEL EIZMENDI               502989 D21B            
   20    214    11:27:00 NURIA ELIAS                          No iniciat adul 
   21    215    11:05:00 MIREIA ELIAS                         D21A            
   22    216    10:12:00 DAVID ESCRIG                         No iniciat adul 
   23    217    10:53:00 ABEL GAJA                            No iniciat adul 
   24    218    10:21:00 PATRICIA GARCIA                      No iniciat adul 
   25    219    10:27:00 GUILLERMO GARCÍA DE                  No iniciat adul 
   26    220    10:25:00 FERRAN GIL                           No iniciat adul 
   27    221    10:08:00 JORDI GONZÁLEZ                       No iniciat adul 
   28    222    10:38:00 XAVIER GREBOL                        H21B            
   29    223    10:52:00 MARC GUBERT                          No iniciat adul 
   30    224    10:30:00 JON LABRADOR                         No iniciat adul 
   31    225    11:01:00 ELOI MARTÍ                           H12             
   32    226    10:27:00 JOANA MARTÍ                          No iniciat nens 
   33    227    10:19:00 TERESA MARTÍ                         No iniciat nens 
   34    228    10:30:00 GEMMA MARTORELL              2006142 D21B            
   35    229    10:46:00 JOAN MOLAS                           No iniciat adul 
   36    230    11:07:00 MARIA MONTON                         No iniciat adul 
   37    231    10:23:00 ALBERT OLIVÉ                         No iniciat adul 
   38    232    10:44:00 MERITXELL PESQUER                    No iniciat adul 
   39    233    10:06:00 MARTA PLANAS                         No iniciat adul 
   40    234    11:03:00 ROSER PLANDIURA                      No iniciat adul 
   41    235    11:05:00 FRANCESC PRAT                        No iniciat adul 
   42    236    11:19:00 ESTHER RECASENS                      No iniciat adul 
   43    237    11:00:00 MARTA REYES                          D21B            
   44    238    10:46:00 MIQUEL REYES                         H21B            
   45    239    10:04:00 JORDI RIERA                          H21B            
   46    240    10:57:00 M.ANGELS ROCA                        No iniciat adul 
   47    241    11:04:00 MARC ROCA                            H35             
   48    242    10:37:00 MARTI RODRIGUEZ               362220 H12             
   49    243    10:55:00 ANNA SALVADOR                        No iniciat adul 
   50    244    10:48:00 VANESSA SANCHEZ                      No iniciat adul 
   51    245    11:17:00 MARC SATORRA                         No iniciat adul 
   52    246    10:32:00 NEUS SERRA                           No iniciat adul 
   53    247    10:34:00 EVA SOLA                             No iniciat adul 
   54    248    10:50:00 AIDA SUAREZ                          No iniciat adul 
   55    249    11:15:00 DAVID SUNYER                         No iniciat adul 
   56    250    10:42:00 XAVI TORNÉ                           No iniciat adul 
   57    251    10:59:00 ALEJANDRO TORO                       No iniciat adul 
   58    252    10:04:00 ALFONSO TORO                         No iniciat adul 
   59    253    11:09:00 CRISTINA TORRENTA                    No iniciat adul 
   60    254    10:19:00 JOSEP M¬ TORRES                      No iniciat adul 
   61    255    11:21:00 ESTER TRIAS                          No iniciat adul 
   62    256    10:35:00 JOSEP VILA                           No iniciat adul 
   63    257    10:05:00 LAIA VIVES                           D21A            


12  BO                        

    1    258    11:43:00 NÉSTOR BOHIGAS                503000 H35             
    2    259    10:49:00 AMORY CERIDWEN                 49611 D21A            
    3    260    10:34:00 J┌LIA CUTILLAS               2006172 D21B            
    4    261    10:16:00 MIREIA DÍAZ                          D35             
    5    262    10:52:00 N┌RIA ECED                   2006121 D21B            
    6    263    10:38:00 ANNABEL FERNÁNDEZ             691970 DE              
    7    264    10:00:00 LLUÍS FERRER                 1301731 HE              
    8    265    10:44:00 TOMMI JUHANI                  255423 HE              
    9    266    10:15:00 N┌RIA LORO                    331441 D14             
   10    267    10:33:00 ARNAU LORO                    246555 H12             
   11    268    11:07:00 XUS LORO                      403381 H35             
   12    269    10:01:00 ANNA MARB└                    334549 D21A            
   13    270    11:21:00 FRANCESC MARÍ                 342664 H21A            
   14    271    11:13:00 PAU MARÍ                      306315 H35             
   15    272    10:39:00 J.ORIOL MARTÍ                 234071 H21A            
   16    273    10:38:00 MIREIA MASAGUE                       D21B            
   17    274    11:22:00 SEBASTI└ MASSAGUÉ            1008338 H35             
   18    275    10:00:00 TERESA SABATER                502999 D35             
   19    276    10:14:00 ESTHER SANSA                  216388 D45             
   20    277    10:52:00 BENET TOTUSAUS                770516 HE              
   21    278    10:26:00 N┌RIA VIÑALS                  240424 DE              


13  Xinoxano                  

    1    279    10:32:00 ALEU AGULLÓ                   241269 HE              
    2    280    10:04:00 LLUÍS BEDÓS                   792305 HE              
    3    281    10:20:00 MONTSERRAT BUSCART           1301732 DE              
    4    282    10:31:00 JOAN CARLES                   341823 H21A            
    5    283    10:44:00 ESTEL CARRILLO                502983 D21B            
    6    284    10:28:00 FELIP GILI                    502998 H35             
    7    285    10:19:00 EDUARD KIRCHNER               240428 H35             
    8    286    11:28:00 ABEL LEDESMA                 1300095 H35             
    9    287    10:37:00 XAVIER OLIVERES               502941 H35             
   10    288    10:24:00 RICARD RUBIES                 409228 HE              
   11    289    10:58:00 MARIA JOSÉ TOMÉ                40677 No iniciat adul 
   12    290    10:56:00 XAVIER VILA                    40678 H21B            
   13    291    10:21:00 NURIA ZAPATER                 357907 D21A            


14  Grions                    

    1    292    10:31:00 LLU¤SA APARICI                       No iniciat adul 
    2    293    10:51:00 ASSUMPTA ARQUÉS               240442 D40             
    3    294    10:28:00 JORDI ARUMÍ                   502977 HE              
    4    295    10:41:00 MERITXELL BADIA               343223 D21A            
    5    296    10:19:00 ALBA CASTEL                   970911 D12             
    6    297    10:58:00 MARIANO CASTEL                249169 H45             
    7    298    10:32:00 CARMEN CASTILLA               256748 D45             
    8    299    10:21:00 RUB╚N CASTRO                  249758 H21A            
    9    300    10:06:00 JOAN CULLELL                  339103 H21B            
   10    301    10:18:00 JOAN CARLES CULLELL           217559 H14             
   11    302    10:47:00 MARINA CULLELL                332952 No iniciat nens 
   12    303    11:20:00 RICARD ESPINAGOSA             334388 H21B            
   13    304    10:27:00 SERGI FERNÁNDEZ               344934 H40             
   14    305    11:10:00 JOAN RAMON FORNAGUER         1008383 H35             
   15    306    10:35:00 NATALIA GONZÁLEZ             2006199 D12             
   16    307    10:51:00 INDALECIO GONZÁLEZ           2006139 H40             
   17    308    10:53:00 PAULA GONZ└LEZ                502986 D21A            
   18    309    11:09:00 VIRGÍNIA G▄ELL                331389 D21A            
   19    310    10:51:00 ANDREA GUILLEN                351997 D12             
   20    311    10:52:00 SANTI GUILLEN                 622226 H35             
   21    312    10:23:00 SERGI GUILLEN                 225798 H40             
   22    313    10:33:00 XAVI GUIU                     331305 H21A            
   23    314    10:32:00 ADELA ILLAMOLA                331206 DE              
   24    315    10:59:00 FERNANDO MAESO                331408 H21A            
   25    316    11:07:00 ANNA MARTINEZ                 225522 D12             
   26    317    10:24:00 DAVID MARTÍNEZ                331318 H21B            
   27    318    11:15:00 CARLES MONTEJO                334371 H21A            
   28    319    10:43:00 └NGEL PI                     1008365 H40             
   29    320    10:25:00 LAURA RIGUAL                  331513 D18             
   30    321    10:25:00 FERRAN RIGUAL                 225505 H21A            
   31    322    10:28:00 TONI RIGUAL                   241226 H45             
   32    323    10:15:00 JOSÉ ANTONIO ROMO             331178 H40             
   33    324    10:44:00 ANNA SERRALLONGA              842248 DE              
   34    325    10:45:00 MIQUEL SERRALLONGA            330634 H12             
   35    326    10:36:00 PAU SERRALLONGA               362295 H14             
   36    327    10:15:00 JOEL SERRALLONGA              240920 H16             
   37    328    10:31:00 MARTI SERRALLONGA             249006 H16             
   38    329    10:37:00 ALEIX SERRALLONGA             502948 H21A            
   39    330    11:23:00 MARC SERRALLONGA              920123 H21A            
   40    331    10:58:00 XAVIER SERRALLONGA            240457 H35             
   41    332    10:01:00 TONI SERRALLONGA              588992 H35             
   42    333    11:04:00 JULI SERRAT                   502954 HE              
   43    334    10:28:00 XAVIER SITJ└                  331201 H21B            
   44    335    11:01:00 SILVIA TOLL                   334506 D21A            
   45    336    10:12:00 LLUÍS TORRENTS                330610 HE              
   46    337    10:10:00 OLGA VILA                     334353 D21B            
   47    338    10:32:00 MONTSE VILA                   334503 D21B            


15  U.E.Vic                   

    1    339    10:24:00 GEMMA CABANAS                        D21B            
    2    340    10:20:00 TONI GALOBARDES                      No iniciat adul 
    3    341    10:16:00 ELISENDA REALP                       D21B            
    4    342    10:43:00 JOSEP REDORTA                        H21A            
    5    343    10:12:00 Marta SANCHEZ                        D21B            
    6    436    10:16:00 MANEL ANGEL COMAS                    No iniciat adul 
    7    535    10:51:00 JORDI COMAS                          No iniciat nens 
    8    536    10:55:00 JOANA COMAS                          No iniciat nens 


16  NiE                       

    1    344    11:03:00 PERE ALSINA                   502995 H40             
    2    345    10:31:00 JOSEP ARUMÍ                   225568 H40             
    3    346    10:07:00 JESUS CANADELL                331121 H21A            
    4    347    10:13:00 NIL GUTIERREZ                        Encintat        
    5    348    10:21:00 LAURA GUTIERREZ                      Encintat        
    6    349    10:11:00 SANTI GUTIÉRREZ              1300051 H21A            
    7    350    10:25:00 DAYSE ROMERO                  225786 D21A            
    8    351    11:03:00 DANI VINYALS                  242363 H21A            


17  Farra-O                   

    1    352    11:17:00 IGNASI ALIGUER                502945 H21A            
    2    353    10:50:00 ANDREU BLANCHAR               349443 H21B            
    3    354    10:16:00 JOAN FERNÁNDEZ                403786 HE              
    4    355    10:08:00 EDUARD GARCIA                 760322 HE              
    5    356    10:48:00 MARIA GRACIA                  502957 D21B            
    6    357    10:54:00 ESTHER GUARCH                 334382 D21B            
    7    358    10:18:00 MONICA LLOPIS                        D21B            
    8    359    10:08:00 MARIA DEL MAR LÓPEZ           502952 D21B            
    9    360    10:29:00 ROSER MONMANY                 334510 D21A            
   10    361    11:13:00 SARA PRAT                     243953 D21A            
   11    362    10:34:00 ROGER ROS                     502992 H21B            
   12    363    10:29:00 ORIOL ROVIRA                  362203 H12             
   13    364    10:19:00 JOAN ROVIRA                   240471 H40             
   14    365    10:14:00 XAVIER VIDAL                 2006183 H21B            


57  ALIGOTS                   

    1    366    11:22:00 RODRIGO ALONSO                331781 H21B            
    2    367    11:13:00 MARC AMAT                     409201 H21A            
    3    368    10:58:00 IMMA ARDERIU                 2006187 D21B            
    4    369    10:27:00 JOAN BARCONS                 2006130 H21A            
    5    370    11:25:00 ESTER BONMATÍ                 245962 D21A            
    6    371    10:35:00 DIDAC BOSCH                   345139 H21A            
    7    372    10:01:00 AMADEU BREVA                  331148 H21A            
    8    373    10:37:00 ROGER CANET                          No iniciat adul 
    9    374    10:08:00 SERGI COLL                           H21B            
   10    375    10:40:00 MARLÉN DUR└                   349444 D21B            
   11    376    10:21:00 ALEIX FERRER                  343393 H12             
   12    377    10:39:00 CARLES FERRER                 249704 H40             
   13    378    10:30:00 ROGER FONSECA                 249171 H21B            
   14    379    11:13:00 MONTSERRAT FONT                      No iniciat adul 
   15    380    10:58:00 DAVID GARCIA                  344087 H21B            
   16    381    10:57:00 HELENA GARCÍA                 334386 D21A            
   17    382    10:36:00 └LEX GARCÍA                  2006109 H21B            
   18    383    11:07:00 JACOB HERNÁNDEZ               502984 H21A            
   19    384    11:02:00 JORDI JULI└                   334597 H21B            
   20    385    11:49:00 ANNA MASÓ                     331782 D21A            
   21    386    10:40:00 JOSEP MORENO                  362285 H21B            
   22    387    10:04:00 RAQUEL OSUNA                  241338 D21B            
   23    388    10:36:00 ANNA POU                      331177 D21B            
   24    389    10:36:00 NARCÍS POU                    502956 HE              
   25    390    10:20:00 MONTSERRAT PUIG              2006119 D21B            
   26    391    10:03:00 MIQUEL RABIONET               331583 H21A            
   27    392    10:09:00 MONTSERRAT ROCA                      No iniciat adul 
   28    393    10:10:00 CARME ROCA                           No iniciat adul 
   29    394    10:48:00 PITU ROCA                     341851 H21B            
   30    395    11:17:00 MARTA SÁNCHEZ                 331341 D21A            
   31    396    10:47:00 JOAN SÁNCHEZ                  331142 H40             
   32    397    10:54:00 DANI SIMATS                          H21B            


61  UESabadell                

    1    398    10:40:00 RICARD MASFERRER              342508 H45             
    2    399    11:11:00 IÑAKI PÉREZ                   249747 H21A            


62  UPC                       

    1    400    10:47:00 ORIOL ANDREU                  249027 H21A            
    2    401    10:22:00 SARA ARJONA                   217558 D21B            
    3    402    10:14:00 MÍRIAM CARRETERO             1300098 DE              
    4    403    10:34:00 MIQUEL CASAFONT               334381 H35             
    5    404    10:06:00 ANNA CASAS                    331432 D21B            
    6    405    10:23:00 XAVIER COLL                   341931 H21A            
    7    406    10:15:00 JOAN MACH                     502988 H21A            
    8    407    10:50:00 ENCARNACION MARCOS            344828 D21B            
    9    408    10:09:00 BERTA MESEGUER                345254 D21A            
   10    409    10:22:00 BERNAT ROVIRA                 331447 H35             
   11    410    10:28:00 ASSUMPCIÓ TÉRMENS             502969 D35             


64  AEPedrafor                

    1    411    10:35:00 SERGI FONT                    502937 H40             
    2    412    10:42:00 NATALIA GORRO                 249075 D21B            
    3    413    10:07:00 JOSEP MARIA PALAU             334367 H40             
    4    414    10:39:00 ROGER VIRGILI                        No iniciat nens 


69  COB                       

    1    415    10:11:00 RAQUEL BONILLO               2006194 D16             
    2    416    10:20:00 ALEIX CANUDAS                 341933 H21B            
    3    417    10:56:00 PAU CURRIU                    886711 HE              
    4    418    10:45:00 LÍDIA JIMÉNEZ                 343292 D21A            
    5    419    10:25:00 PAU LLORENS                  2006149 H18             
    6    420    10:53:00 MARC MARTIN                   886703 H21A            
    7    421    10:02:00 ANDREU NڥEZ                   40672 H21B            
    8    422    10:29:00 SILVIA PERARNAU              2006104 D16             
    9    423    10:56:00 Sara Prat                            D21B            
   10    424    10:42:00 JORDI SANTACREU              2006176 H21B            
   11    425    11:04:00 LAURA SERRA                   240419 D21B            
   12    426    10:27:00 ADRI└ SUNYER                 2006192 H14             
   13    427    10:48:00 DAVID TARRÉS                  886708 HE              
   14    428    10:26:00 JORDI VILAREDES                      H21B            
   15    429    11:08:00 LLEí VILES                    886710 HE              


77  C.E.Ripoll                

    1    430    10:22:00 M¬ CARME COLOME                      No iniciat adul 
    2    431    10:22:00 BARTOMEU HERNANDEZ            502996 H45             
    3    432    10:05:00 ALBERT SALA                          No iniciat adul 


98  CM Hospitalet             

    1    433    10:28:00 CRISTINA GONZALEZ             403322 D21B            


99  ALCOI                     

    1    434    11:12:00 PABLO CORBI                   502943 HE