Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 4761 al 4780 
AsuntoAutor
cursa de vic Josep Se
caos SportIdent Salut Ma
Hores de sortida d Carlos C
Aclariment hores d Carlos C
comunicat IOF sob Ferran S
Cursa de S aldes. Pau
Tourmalet Daniel V
Prova popular a Ma furni
Encitat a Saldes Carlos C
RE: Hores de sorti Pau
Hores de sortida d Carlos C
Resultats Cursa de Pau
GrÓcies... Ramon Ca
Entrenament FCOC c Tommi T÷
RV: anna comet. Josep Se
Tobilleras Tommi T÷
Classificacions Co Toni Ser
La selecció catala lluis ol
Hores de sortida Daniel V
Resultats Sant Jul Daniel V
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Pßgina principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 4773     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] RE: Hores de sortida de Saldes definitives
Fecha:Sabado, 6 de Junio, 2009  00:56:44 (+0200)
Autor:Pau <tro.anoia @.......com>

Trobareu tamb├ę les hores a la BO-web.
&nbs p;
Que disfruteu de la cursa i de les vistes al Pedr aforca!!
 
BO
 

Date: Fri, 5 Jun 2009 23:48:24 +0200
Subject: Hores de sortida de Saldes definitives
From: ccasado@ gmail.com
To: fcoc@...; tro.anoia@...< BR>
Hola a tothom,

Als arxius adjunts teniu les hores de sortida de la cursa de Saldes, ordenades per cl ubs (i cognom) i per categories (i hora de sortida).
< BR>Fins diumenge!!!!

Carlos


--Archivo adjunto de mensaje reenviado--

< /TR>
Saldes 2009 vie 05/06/2009 23:18< /NOBR>
Listados de salida d el club Cre ado por OE2003 ´¿Ż Stephan Kr´¿Żmer 2008

   Salida Dorsal Nombre     
                  AN jeta SI Categor´¿Ża   tdad. 


3   IMP012 Montsant           

 10:22:00      2
 ENRIC BERTRAN                95 1008330 H14             
7 
 11:08:00      4 MARCEL FERR´¿Ż                 62   
      H21B           24 
 10:00:00      3 SEBASTI´¿ŻN OR
DO´¿ŻEZ            78  249021 H21A           26 
 10:13:
00      1 GEMMA SOL´¿Ż                   67  242319 D35  
           6 



4   IMP001 Oros       
        

 10:02:00      9 ALBERT ACEDO                 97 1
008355 H14             7 
 10:06:00     12 PAU ACEDO    
                93 1008353 H18             7 
 10:02:00 
     6 CECILIA CA´¿ŻAS                66 1241066 D40     
        7 
 10:22:00      7 ROSA MARIA CIVIT            
 60  419689 D40             7 
 10:10:00     21 DANIEL C
OMERMA               74  740822 H35            24 
 10:2
8:00     27 DANIEL DAVI                  71  971971 HE   
          32 
 10:54:00     16 JES´¿ŻS DA´¿ŻOBEITIA     
        69  249733 H35            24 
 10:14:00     11 E
NRIC DEDEU                  93 1008319 H18             7 

 10:04:00     26 JOSEP MARIA DEDEU            58 100840
0 H45            11 
 10:07:00     23 ENRIQUE GARC´¿ŻA  
             00  344904 H40            12 
 10:14:00    
  8 FRANCISCA GUERRERO           59  409041 D40          
   7 
 11:18:00     17 JORDI IZQUIERDO              64  
409016 H35            24 
 10:18:00     15 ANTONIO L´¿ŻP
EZ                70  240467 H35            24 
 10:22:0
0     29 ANTONIO L´¿ŻPEZ                00         No ini
ciat     12 
 11:00:00     10 JAVIER MOLINA             
   94 1144834 H16             5 
 10:15:00     24 LLU´¿Ż
S OBACH                  64  249140 H40            12 
 
11:10:00     19 QUIM QUADRADA                73  334354 H
35            24 
 10:39:00     25 FRANCISCO RODR´¿ŻGUEZ
          59  502947 H40            12 
 10:36:00     28
 MIQUEL RODR´¿ŻGUEZ             91  502933 HE            
 32 
 10:46:00     22 JORDI SUNYOL                 74  2
16322 H35            24 
 10:52:00     14 JOS´¿Ż ANTONIO
 S´¿ŻNCHEZ         70 2007994 H21B           24 
 10:26:
00     20 MANEL TOST´¿ŻN                 66 2006106 H35  
          24 
 10:26:00     13 DAVID TRUNAS             
    93  225701 H18             7 
 11:01:00      5 LAURA
 TRUNAS                 98  240414 D12             4 
 1
0:38:00     18 LLU´¿ŻS ANDREU TRUNAS          58 1381958 
H35            24 



9
   IMP002 COC   
            
 

 10:08:00     69 JOANA ALSIUS                
 04         No iniciat     12 
 10:00:00     60 LLU´¿ŻS 
ALSIUS                 64 2006188 H45            11 
 10
:24:00     68 MARIONA ALSIUS               02         Enc
intat        2 
 10:08:00     41 ANNA AMIG´¿Ż           
        66  403332 DE             12 
 10:16:00     35 S
ILVIA BUXEDA                64  216352 D21B           27 

 11:02:00     64 IMMA CAMPS                   66 129096
6 No iniciat     34 
 10:06:00     38 GENI CANAL        
           52  409004 D40             7 
 10:00:00     6
3 RAMON CASAL                  52   53413 HE             
32 
 10:00:00     39 CARME CRIST´¿ŻFOL              51  
403375 D45             4 
 10:19:00     54 ALBERT DAVI  
                67  334596 H40            12 
 11:04:00 
    50 CRISTIAN GARCIA              77  341178 H21A      
     26 
 10:27:00     56 JORDI GARGALLO               6
8  342680 H40            12 
 10:56:00     52 ARCADI GIN
ESTA               70 2006148 H21B           24 
 11:40:
00    251 EDUARD GIRABENT              82         H21A   
        26 
 11:16:00     33 EVA MARIA GORRO            
  70         D21B           27 
 10:08:00     40 TERESA 
GRI                   35  225702 D45             4 
 10:
00:00     66 ANNA ILLA                    00  334346 No i
niciat     12 
 10:04:00     31 MARIA ILLA              
     96 1020396 D14             6 
 10:09:00     37 MARI
A ILLA                   71  339102 D35             6 
 
10:12:00     43 MART´¿Ż ILLA                   98  334400
 H12             5 
 10:35:00     55 RAMON ILLA         
          67 1300097 H40            12 
 10:20:00     59
 CARLES LLAD´¿Ż                 31   40725 H45           
 11 
 11:14:00     53 CARLES LOR´¿Ż                  61 
 306292 H35            24 
 10:16:00     49 JORDI MASANA
                 74  225538 H21A           26 
 10:01:00
     36 MERC´¿Ż MIGUEL                 64 1300082 D35    
         6 
              42 VINYET PALAU               
  04         Encintat        2 
 11:40:00    255 MARIA P
RIETO                 52         D21B           27 
 10:
08:00     34 MONICA P´¿ŻREZ                 75  334394 D2
1B           27 
 11:44:00    256 LAURA RAM´¿Ż          
         84         D21B           27 
 10:00:00     46 
ARNAU REQUENA                97  331453 H12             5
 
 10:48:00    258 MARC R´¿ŻFOLLS                 59 130
0057 H35            24 
 10:44:00    257 ONA R´¿ŻFOLS   
                88  881212 DE             12 
 10:34:00 
   259 POL R´¿ŻFOLS                   91 1301714 HE      
       32 
 11:32:00     65 MAR SERRA                   
 74 2010153 D21B           27 
 11:08:00     62 GERARD S
ERRALLONGA           92  502990 HE             32 
 10:1
8:00     47 QUIM SOL´¿Ż                    97 1301729 H14
             7 
 10:08:00     61 ROGER SOL´¿Ż           
        90  502931 HE             32 
 10:08:00     58 A
DRI´¿Ż TRIQUELL               47  403372 H45            1
1 
 10:36:00     51 DAVID VELEDA                 78  341
949 H21A           26 
 10:08:00     32 CRISTINA VIDAL  
             95 1008352 D14             6 
 10:43:00    
 57 JOSEP VIDAL                  62   53476 H40          
  12 
 10:18:00     48 LLU´¿ŻS VIDAL                  94
 1008374 H18             7 
 10:10:00     30 MIREIA VIDA
L                 98  424836 D12             4 
 10:04:0
0     67 ALBERT VIVES                 02  426496 No inici
at     12 
 10:04:00     45 ANDREU VIVES                
 00  361851 H12             5 
 10:08:00     44 PAU VIVE
S                    98  418283 H12             5 




11  IMP011 no club            

 10:12:00    
 94 JAUME BADIA                  70         No iniciat   
  34 
 11:28:00    248 PAU BATET                        
       H21B           24 
 10:44:00     78 ALBERT BOLADE
RAS             71 1008397 H21B           24 
 10:34:00 
    84 SILVIA BONAMUSA              75         No iniciat
     34 
 10:38:00     89 NAZARET CABA´¿ŻERO            
 81         No iniciat     34 
 10:52:00     85 ALEJANDR
O CARMONA            74         No iniciat     34 
 10:4
7:00    250 ANDREU CARRASCAL             63  342689 H40  
          12 
 10:42:00     93 PERE CASANOVAS           
    62         No iniciat     34 
 10:46:00     92 TONI 
CASANOVAS               60         No iniciat     34 
 1
1:00:00     80 PABLO CORBI                  70  502943 HE
             32 
 10:12:00     98 AINA FERNANDEZ        
       96         No iniciat     12 
 10:36:00     74 na
talia fernandez            70         DE             12 

 10:18:00     99 ROGER FOSELL                 96        
 No iniciat     12 
 10:18:00     87 Raquel FRIAS       
          76         No iniciat     34 
 10:06:00     91
 RAUL GARCIA                  85         No iniciat     3
4 
 10:24:00     75 AMPARO GIL                   70  216
714 DE             12 
 10:28:00     73 CRISTINA GONZ´¿Ż
LEZ            70  403322 D21B           27 
 10:22:00  
   83 Montse Jodar                 77         No iniciat 
    34 
 10:36:00     96 JAVIER MAGRO                 74
         No iniciat     34 
 10:04:00     71 ENCARNI MAR
COS               82  344828 D21B           27 
 10:14:0
0     90 GUILLEM MARIA                82         No inici
at     34 
 11:32:00     76 MIQUEL MARIMON              
 76         H21A           26 
 10:14:00     97 MARC MAR
TIN                  96         No iniciat     12 
 10:4
8:00     82 MARIA MARTINEZ               82         No in
iciat     34 
 10:26:00     88 MARCOS MONFORT           
    72         No iniciat     34 
 10:20:00     72 Ester
 NEBOT                  80         D21B           27 
 1
1:24:00     77 JAUME PALAU                  78 2006135 H2
1A           26 
 10:12:00     70 MELIBEA QUINTANA      
       74         D21B           27 
 10:16:00    100 AL
BA ROSELL                  96         No iniciat     12 

 10:10:00     95 JOSEFA SANTANACH             60        
 No iniciat     34 
 11:12:00     79 Ferran VILELLA     
          76 2006126 H21B           24 
 10:04:00     86
 MANUEL VILLALBA              78         No iniciat     3
4 
 10:02:00     81 H´¿ŻCTOR YELA                  81   
      No iniciat     34 



12  IMP009 
BO              
   

 10:52:00    101 MERITXELL CAMPANY     
       74 2006179 D21B           27 
 10:54:00    105 Fe
rn´¿Żndez Desiree            81         No iniciat     34
 
 11:16:00    104 JUAN JOS´¿Ż FERN´¿ŻNDEZ          83 2
006154 H21A           26 
 10:20:00    103 ALEX MARTIN  
                83  502960 H21A           26 
 10:28:00 
   102 FRANCESC MAR´¿Ż                72  342664 H21A    
       26 



13  IMP008 Xinoxano      
     


 10:16:00    113 ALEU AGULL´¿Ż                  76  2
41269 HE             32 
 10:44:00    112 LLU´¿ŻS BED´¿Ż
S                  79  792305 HE             32 
 11:01:
00    107 MONTSERRAT BUSCART           71 1301732 D35    
         6 
 11:17:00    106 LAIA CABROL                
  76   40668 D21A           15 
 10:42:00    110 MARC CA
NALS                  74 1300054 H35            24 
 11:
06:00    108 FELIP GILI                   60  502998 H35 
           24 
 11:16:00    111 ABEL LEDESMA            
     71 1300095 HE             32 
 10:58:00    109 DANI
EL RODRIGUEZ             70 1300053 H35            24 




14  IMP003 Grions         <
FONT color=#080000 size=2>    

 10:05:00
    122 CRISTINA ALVAREZ             71  340794 D35      
       6 
 11:01:00    115 ALBA CASTEL                  
97 1008357 D14             6 
 10:40:00    142 MARIANO C
ASTEL               59  970911 H45            11 
 11:01
:00    124 CARMEN CASTILLA              62  256748 D45   
          4 
 10:04:00    128 RUB´¿ŻN CASTRO            
     74  249758 H21A           26 
 10:12:00    134 JOAN
 CULLELL                 65  339103 H21B           24 
 
10:06:00    127 JOAN CARLES CULLELL          94  217559 H
16             5 
 10:00:00    117 MARINA CULLELL       
        96  332952 D14             6 
 11:00:00    121 G
EORGINA DALMAU              85 2006102 D21B           27 

 10:10:00    123 MONTSE ESCRIB´¿Ż               59  249
729 D40             7 
 10:11:00    138 SERGI FERN´¿ŻNDE
Z              66  344934 H40            12 
 10:02:00  
  137 JOAN RAMON FORNAGUERA        68 1008383 H35        
    24 
 10:20:00    118 LUDMILA FUSTER               92
  240442 D18             4 
 10:32:00    143 INDALECIO G
ONZ´¿ŻLEZ           64 2006139 H45            11 
 10:57
:00    114 NATALIA GONZ´¿ŻLEZ             98 2006199 D12 
            4 
 10:00:00    131 XAVIER GR´¿ŻBOL         
       75 1008313 H21B           24 
 10:12:00    116 AN
DREA GUILLEN               96 1008375 D14             6 

 10:32:00    126 CARLA GUILLEN                88  822228
 DE             12 
 10:03:00    140 SANTI GUILLEN      
          56  622226 H40            12 
 10:16:00    141
 SERGI GUILLEN                56  225798 H45            1
1 
 10:28:00    133 ABEL MART´¿ŻNEZ                80 20
06153 H21B           24 
 10:56:00    129 CARLES MONTEJO
               75  334371 H21A           26 
 10:20:00  
  146 OSCAR MONTEJO                00  424803 No iniciat 
    12 
 11:24:00    130 SANTIAGO MIGUEL M´¿ŻRTINEZ     
66  334572 H21B           24 
 11:02:00    135 ALEKSANDR
 NEVOLIN            72  502968 H35            24 
 11:20
:00    144 LLU´¿ŻS OLLORA                 73  502934 HE  
           32 
 10:31:00    139 ´¿ŻNGEL PI              
       65 1008365 H40            12 
 10:40:00    132 ER
IK RENOBELL                73 2006152 H21B           24 

 10:12:00    125 ANNA SERRALLONGA             89  842248
 DE             12 
 10:56:00    145 MARC SERRALLONGA   
          92  920123 HE             32 
 10:30:00    136
 TONI SERRALLONGA             58  588992 H35            2
4 
 11:01:00    120 SILVIA TOLL                  76  334
506 D21A           15 
 10:49:00    119 TIINA UOTILA    
             70 1008314 D21A           15 



15  IMP006 U.E.Vic            

 10:06:00    154 JORD
I ARUM´¿Ż                  73  502935 H35            24 

 10:08:00    152 XAVIER ARUM´¿Ż                 85  4351
68 H21B           24 
 10:36:00    249 JOSEP BRUGUERA   
            55  502951 H45            11 
 10:48:00    1
57 VICEN´¿Ż CLARENA               76  239386 HE          
   32 
 10:48:00    149 MARGARITA FERR´¿ŻS             7
7 2006134 D21B           27 
 10:53:00    147 VIRG´¿ŻNIA
 G´¿ŻELL               77  225581 D21A           15 
 10
:28:00    150 ADELA ILLAMOLA               76  331206 DE 
            12 
 10:20:00    153 MARC NICOLAU           
      77 2006168 H21B           24 
 10:40:00    252 ING
RID PADR´¿ŻS                75  225758 DE             12 

 10:20:00    156 JORDI SALES                  66 111112
2 HE             32 
 10:04:00    151 ALBA SERRAT       
           78  256160 DE             12 
 10:50:00    15
5 JULI SERRAT                  73  502954 H35            
24 
 10:33:00    148 AGN´¿ŻS VILANOVA               82  
334395 D21A           15 



17  IMP005
 Farra-O        
    

 10:45:00    158 MERITXELL BADIA      
        77  343223 D21A           15 
 10:40:00    166 A
NDREU BLANCHAR              78  349443 H21A           26 

 10:36:00    164 MERITXELL COLLADO            72 100832
7 D21B           27 
 10:30:00    171 PITU CORREAS      
           75         No iniciat     34 
 10:32:00    16
9 JOAN FERN´¿ŻNDEZ               78  403786 HE           
  32 
 10:37:00    159 ISABEL GARC´¿ŻA                73
  351943 D21A           15 
 10:57:00    161 ESTHER GUAR
CH                79  334382 D21A           15 
 11:20:0
0    163 MARIA DEL MAR L´¿ŻPEZ          80  502952 D21B  
         27 
 10:29:00    162 BARBARA MART´¿ŻNEZ        
     74  240463 D21A           15 
 10:04:00    170 JOSE
P MAYOLAS                66 1008369 HE             32 
 
10:12:00    168 TONI MUN´¿Ż                    76  342360
 HE             32 
 11:09:00    160 SARA PRAT          
          78  243953 D21A           15 
 10:10:00    165
 ORIOL ROCA                   92 2006189 H18             
7 
 11:04:00    167 ROGER ROS                    77  502
992 H21B           24 




57  IMP007 AL
IGOTS           
 

 11:12:00    184 RODRIGO ALONSO          
     73  331781 H21A           26 
 11:13:00    174 ESTE
R BONMAT´¿Ż                85  245962 D21A           15 

 10:04:00    189 MARC BOTA                    80 1008396
 H21B           24 
 10:48:00    181 AMADEU BREVA       
          81 1008387 H21A           26 
 10:12:00    183
 ROGER FONSECA                86  249171 H21A           2
6 
 11:05:00    172 HELENA GARC´¿ŻA                78  3
34386 D21A           15 
 11:20:00    186 ´¿ŻLEX GARC´¿Ż
A                  77 2006109 H21A           26 
 10:36:
00    188 ALBERT JUAN                  82  502958 H21B   
        24 
 10:24:00    182 JORDI JULI´¿Ż              
    81  334597 H21A           26 
 11:28:00    185 ALBER
T MART´¿Ż                 70  351918 H21A           26 

 10:10:00    180 ELOI MART´¿Ż                   96 200616
3 H14             7 
 11:00:00    193 FRANCESC MART´¿Ż  
             63 2006146 No iniciat     34 
 10:02:00    
196 JOANA MART´¿Ż                  00         No iniciat 
    12 
 10:10:00    194 JUDIT MART´¿Ż                  
00         No iniciat     12 
 10:06:00    195 TERESA MA
RT´¿Ż                 98         No iniciat     12 
 11:
00:00    187 JOAN MOLAS                   77  502970 H21A
           26 
 10:00:00    173 RAQUEL OSUNA            
     74  241338 D21A           15 
 11:21:00    253 LORE
NA PISONERO              57  403768 D21A           15 
 
11:36:00    254 ANNA POU                     84  331177 D
21B           27 
 10:52:00    191 NARC´¿ŻS POU         
          79  502956 HE             32 
 11:12:00    192
 MIQUEL RABIONET              80  331583 HE             3
2 
 11:24:00    177 ANNA MARIA ROMAN´¿Ż            69   
      D21B           27 
 10:56:00    175 ANGIE SANMARTI
N              83  342634 D21B           27 
 10:28:00  
  190 JOAN S´¿ŻNCHEZ                 55  331142 H45      
      11 
 10:00:00    179 MARTA S´¿ŻNCHEZ              
  78  331341 DE             12 
 10:00:00    176 NEUS S´
¿ŻNCHEZ                 80 1008312 D21B           27 
 1
0:40:00    178 CRISTINA TORRENT´¿Ż            79  502932 
D21B           27 



6
1  IMP010 UESaba
dell        
 

 10:32:00    197 CARMELA ALONSO              
 85 2006143 D21B           27 
 11:00:00    200 ALEX DAL
MASES                74         H21B           24 
 11:0
4:00    203 Oriol Draper                 79         HE   
          32 
 10:12:00    202 RICARD MASFERRER         
    57  342508 H45            11 
 11:08:00    198 EVA M
ASIP                    78         D21B           27 
 1
0:44:00    199 SALUT MASIP                  80         D2
1B           27 
 10:22:00    201 I´¿ŻAKI P´¿ŻREZ       
           71  249747 H35            24 



62  IMP013 UPC                

 11:08:00    206 JORDI 
AZOR´¿ŻN                 77  331530 H21A           26 
 
10:20:00    205 M´¿ŻRIAM CARRETERO             83 1300098
 DE             12 
 10:14:00    208 MIQUEL CASAFONT    
          71  334381 H35            24 
 10:23:00    210
 JOSEP MARIA CORS             65  249125 H40            1
2 
 11:22:00    209 CARLES DOM´¿ŻNECH              68  2
49090 H35            24 
 10:34:00    207 IGNASI ESQUERR
A              67  502939 H35            24 
 10:16:00  
  204 BERTA MESEGUER               85  631985 DE         
    12 



69  IMP004 COB                


 10:48:00    229 JAUME ALARC´¿ŻN                67 10083
82 H21B           24 
 10:44:00    224 RAMON AUBETS     
            71 1008337 H21A           26 
 10:32:00    2
30 SANTI BECERRA                78 1008398 H21B          
 24 
 10:24:00    212 RAQUEL BONILLO               93 20
06194 D18             4 
 10:20:00    240 ANNA CAPDEVILA
               80         No iniciat     34 
 10:08:00  
  225 DANI CASTELL´¿Ż                78 1008388 H21A     
      26 
 11:20:00    231 JORDI CASTELL´¿Ż             
  77         H21B           24 
 11:16:00    232 JAUME C
LOTET                 84         H21B           24 
 10:
40:00    234 PAU CURRIU                   85  886711 HE  
           32 
 10:20:00    241 SANDRA ESTEBAN          
     79         No iniciat     34 
 11:04:00    215 MERI
TXELL GARCIA             78  344071 D21B           27 
 
10:24:00    236 MARIONA GIN´¿Ż                 80        
 No iniciat     34 
 10:00:00    242 CRISTINA G´¿ŻMEZ   
            78         No iniciat     34 
 10:32:00    2
45 DIEGO G´¿ŻMEZ                  84         No iniciat  
   34 
 10:02:00    223 PAU LLORENS                  94 
2006149 H18             7 
 10:32:00    226 XAVI MINGUEZ
                 74  886707 H21A           26 
 10:32:00
    244 ALBERTO NAFR´¿ŻA               85         No inic
iat     34 
 10:28:00    238 MIQUEL NOGUERA             
  75         No iniciat     34 
 10:18:00    218 NEUS PA
RERA                  59  334369 D40             7 
 10:
00:00    243 N´¿ŻRIA PELLICER               84         No
 iniciat     34 
 11:28:00    216 ANTONIA PEL´¿ŻEZ      
         80         D21B           27 
 10:02:00    221 
SERGIO PEL´¿ŻEZ                94 2006131 H16            
 5 
 10:16:00    211 SILVIA PERARNAU              92 200
6104 D18             4 
 10:28:00    239 XAVI PE´¿ŻA    
                85         No iniciat     34 
 10:24:00 
   214 SARA PRAT                    76 2006157 D21B      
     27 
 10:14:00    220 GERARD P´¿ŻREZ                
 95 1008307 H14             7 
 11:12:00    217 VANESSA 
SALADA               81         D21B           27 
 10:2
4:00    228 JORDI SANTACREU              75 2006176 H21B 
          24 
 10:24:00    237 INGRID SELVA             
    83         No iniciat     34 
 10:41:00    213 LAURA
 SERRA                  87  240419 D21A           15 
 1
0:10:00    222 ADRI´¿Ż SUNYER                 94 2006192 
H16             5 
 10:06:00    219 POL SUNYER          
         96 1008320 H14             7 
 10:24:00    233 
JOSEP VELILLA                61  341933 H45            11
 
 10:52:00    227 JORDI VILAREDES              00 20061
62 H21A           26 
 10:24:00    235 LLE´¿Ż VILES     
              80  886710 HE             32 



74  IMP014 UATerrassa         

 10:16:00    246 ALB
ERT BRAGULAT              78         H21B           24 

 10:08:00    247 Laia Vives                   84 2006181 
No iniciat     34 





Compar te tus fotos con tus amigos. Mís fícil con Windows Live < !-- mnbopen -->