Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 4761 al 4780 
AsuntoAutor
cursa de vic Josep Se
caos SportIdent Salut Ma
Hores de sortida d Carlos C
Aclariment hores d Carlos C
comunicat IOF sob Ferran S
Cursa de S aldes. Pau
Tourmalet Daniel V
Prova popular a Ma furni
Encitat a Saldes Carlos C
RE: Hores de sorti Pau
Hores de sortida d Carlos C
Resultats Cursa de Pau
GrÓcies... Ramon Ca
Entrenament FCOC c Tommi T÷
RV: anna comet. Josep Se
Tobilleras Tommi T÷
Classificacions Co Toni Ser
La selecció catala lluis ol
Hores de sortida Daniel V
Resultats Sant Jul Daniel V
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Pßgina principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 4774     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] Hores de sortida de Saldes definitives
Fecha:Viernes, 5 de Junio, 2009  23:48:24 (+0200)
Autor:Carlos Casado MartÝnez <ccasado @.....com>

Hola a tothom,

Als arxius adjunts teniu les hores de sortida de la cursa de Saldes, ordenades per clubs (i cognom) i per categories (i hora de sortida).

Fins diumenge!!!!

Carlos





Crea tu propia Red Social de Noticias
O participa en las muchas ya creadas. ¡Es lo último, es útil y divertido! ¿A qué esperas?
es.corank.com

Saldes 2009 - Listados de salida d el club
Saldes 200 9vie 05/06/2009 23:18
< nobr>Listados de salida del clubCreado por OE2003 ę S tephan Krńmer 2008

   Salida Dorsal Nombre                       AN
 jeta SI Categoría   tdad. 


3   IMP012
 Montsant       
    

 10:22:00      2 ENRIC BERTRAN        
        95 1008330 H14             7 
 11:08:00      4 M
ARCEL FERRÉ                 62         H21B           24 

 10:00:00      3 SEBASTIÁN ORDOÑEZ            78  24902
1 H21A           26 
 10:13:00      1 GEMMA SOLÉ        
           67  242319 D35             6 



4   IMP001 Oros               

 10:02:00      9 ALBERT
 ACEDO                 97 1008355 H14             7 
 10
:06:00     12 PAU ACEDO                    93 1008353 H18
             7 
 10:02:00      6 CECILIA CAÑAS          
      66 1241066 D40             7 
 10:22:00      7 ROS
A MARIA CIVIT             60  419689 D40             7 

 10:10:00     21 DANIEL COMERMA               74  740822 
H35            24 
 10:28:00     27 DANIEL DAVI         
         71  971971 HE             32 
 10:54:00     16 
JES┌S DAÑOBEITIA             69  249733 H35            24
 
 10:14:00     11 ENRIC DEDEU                  93 10083
19 H18             7 
 10:04:00     26 JOSEP MARIA DEDEU
            58 1008400 H45            11 
 10:07:00     
23 ENRIQUE GARCÍA               00  344904 H40           
 12 
 10:14:00      8 FRANCISCA GUERRERO           59  4
09041 D40             7 
 11:18:00     17 JORDI IZQUIERD
O              64  409016 H35            24 
 10:18:00  
   15 ANTONIO LÓPEZ                70  240467 H35        
    24 
 10:22:00     29 ANTONIO LÓPEZ                00
         No iniciat     12 
 11:00:00     10 JAVIER MOLI
NA                94 1144834 H16             5 
 10:15:0
0     24 LLUÍS OBACH                  64  249140 H40     
       12 
 11:10:00     19 QUIM QUADRADA               
 73  334354 H35            24 
 10:39:00     25 FRANCISC
O RODRÍGUEZ          59  502947 H40            12 
 10:3
6:00     28 MIQUEL RODRÍGUEZ             91  502933 HE   
          32 
 10:46:00     22 JORDI SUNYOL             
    74  216322 H35            24 
 10:52:00     14 JOSÉ 
ANTONIO SÁNCHEZ         70 2007994 H21B           24 
 1
0:26:00     20 MANEL TOSTÓN                 66 2006106 H3
5            24 
 10:26:00     13 DAVID TRUNAS          
       93  225701 H18             7 
 11:01:00      5 LA
URA TRUNAS                 98  240414 D12             4 

 10:38:00     18 LLUÍS ANDREU TRUNAS          58 1381958
 H35            24 




9   IMP002 COC  
              

 10:08:00     69 JOANA ALSIUS               
  04         No iniciat     12 
 10:00:00     60 LLUÍS A
LSIUS                 64 2006188 H45            11 
 10:
24:00     68 MARIONA ALSIUS               02         Enci
ntat        2 
 10:08:00     41 ANNA AMIGÓ              
     66  403332 DE             12 
 10:16:00     35 SILV
IA BUXEDA                64  216352 D21B           27 
 
11:02:00     64 IMMA CAMPS                   66 1290966 N
o iniciat     34 
 10:06:00     38 GENI CANAL           
        52  409004 D40             7 
 10:00:00     63 R
AMON CASAL                  52   53413 HE             32 

 10:00:00     39 CARME CRISTĎFOL              51  40337
5 D45             4 
 10:19:00     54 ALBERT DAVI       
           67  334596 H40            12 
 11:04:00     5
0 CRISTIAN GARCIA              77  341178 H21A           
26 
 10:27:00     56 JORDI GARGALLO               68  34
2680 H40            12 
 10:56:00     52 ARCADI GINESTA 
              70 2006148 H21B           24 
 11:40:00   
 251 EDUARD GIRABENT              82         H21A        
   26 
 11:16:00     33 EVA MARIA GORRO              70 
        D21B           27 
 10:08:00     40 TERESA GRI  
                 35  225702 D45             4 
 10:00:00
     66 ANNA ILLA                    00  334346 No inicia
t     12 
 10:04:00     31 MARIA ILLA                   
96 1020396 D14             6 
 10:09:00     37 MARIA ILL
A                   71  339102 D35             6 
 10:12
:00     43 MARTÍ ILLA                   98  334400 H12   
          5 
 10:35:00     55 RAMON ILLA                
   67 1300097 H40            12 
 10:20:00     59 CARLES
 LLADÓ                 31   40725 H45            11 
 11
:14:00     53 CARLES LORÉ                  61  306292 H35
            24 
 10:16:00     49 JORDI MASANA           
      74  225538 H21A           26 
 10:01:00     36 MER
C╚ MIGUEL                 64 1300082 D35             6 

              42 VINYET PALAU                 04         
Encintat        2 
 11:40:00    255 MARIA PRIETO        
         52         D21B           27 
 10:08:00     34 
MONICA PÉREZ                 75  334394 D21B           27
 
 11:44:00    256 LAURA RAMÍ                   84      
   D21B           27 
 10:00:00     46 ARNAU REQUENA    
            97  331453 H12             5 
 10:48:00    2
58 MARC R└FOLLS                 59 1300057 H35           
 24 
 10:44:00    257 ONA R└FOLS                   88  8
81212 DE             12 
 10:34:00    259 POL R└FOLS    
               91 1301714 HE             32 
 11:32:00  
   65 MAR SERRA                    74 2010153 D21B       
    27 
 11:08:00     62 GERARD SERRALLONGA           92
  502990 HE             32 
 10:18:00     47 QUIM SOLÉ  
                  97 1301729 H14             7 
 10:08:0
0     61 ROGER SOLÉ                   90  502931 HE      
       32 
 10:08:00     58 ADRI└ TRIQUELL              
 47  403372 H45            11 
 10:36:00     51 DAVID VE
LEDA                 78  341949 H21A           26 
 10:0
8:00     32 CRISTINA VIDAL               95 1008352 D14  
           6 
 10:43:00     57 JOSEP VIDAL              
    62   53476 H40            12 
 10:18:00     48 LLUÍS
 VIDAL                  94 1008374 H18             7 
 1
0:10:00     30 MIREIA VIDAL                 98  424836 D1
2             4 
 10:04:00     67 ALBERT VIVES          
       02  426496 No iniciat     12 
 10:04:00     45 AN
DREU VIVES                 00  361851 H12             5 

 10:08:00     44 PAU VIVES                    98  418283
 H12             5 




11  IMP011 no cl
ub            

 10:12:00     94 JAUME BADIA                
  70         No iniciat     34 
 11:28:00    248 PAU BAT
ET                               H21B           24 
 10:
44:00     78 ALBERT BOLADERAS             71 1008397 H21B
           24 
 10:34:00     84 SILVIA BONAMUSA         
     75         No iniciat     34 
 10:38:00     89 NAZA
RET CABAÑERO             81         No iniciat     34 
 
10:52:00     85 ALEJANDRO CARMONA            74         N
o iniciat     34 
 10:47:00    250 ANDREU CARRASCAL     
        63  342689 H40            12 
 10:42:00     93 P
ERE CASANOVAS               62         No iniciat     34 

 10:46:00     92 TONI CASANOVAS               60       
  No iniciat     34 
 11:00:00     80 PABLO CORBI       
           70  502943 HE             32 
 10:12:00     9
8 AINA FERNANDEZ               96         No iniciat     
12 
 10:36:00     74 natalia fernandez            70    
     DE             12 
 10:18:00     99 ROGER FOSELL   
              96         No iniciat     12 
 10:18:00   
  87 Raquel FRIAS                 76         No iniciat  
   34 
 10:06:00     91 RAUL GARCIA                  85 
        No iniciat     34 
 10:24:00     75 AMPARO GIL  
                 70  216714 DE             12 
 10:28:00
     73 CRISTINA GONZÁLEZ            70  403322 D21B     
      27 
 10:22:00     83 Montse Jodar                 
77         No iniciat     34 
 10:36:00     96 JAVIER MA
GRO                 74         No iniciat     34 
 10:04
:00     71 ENCARNI MARCOS               82  344828 D21B  
         27 
 10:14:00     90 GUILLEM MARIA             
   82         No iniciat     34 
 11:32:00     76 MIQUEL
 MARIMON               76         H21A           26 
 10
:14:00     97 MARC MARTIN                  96         No 
iniciat     12 
 10:48:00     82 MARIA MARTINEZ         
      82         No iniciat     34 
 10:26:00     88 MAR
COS MONFORT               72         No iniciat     34 

 10:20:00     72 Ester NEBOT                  80         
D21B           27 
 11:24:00     77 JAUME PALAU         
         78 2006135 H21A           26 
 10:12:00     70 
MELIBEA QUINTANA             74         D21B           27
 
 10:16:00    100 ALBA ROSELL                  96      
   No iniciat     12 
 10:10:00     95 JOSEFA SANTANACH 
            60         No iniciat     34 
 11:12:00     
79 Ferran VILELLA               76 2006126 H21B          
 24 
 10:04:00     86 MANUEL VILLALBA              78   
      No iniciat     34 
 10:02:00     81 HÉCTOR YELA   
               81         No iniciat     34 



12  IMP009 BO                 

 10:52:00    101 ME
RITXELL CAMPANY            74 2006179 D21B           27 

 10:54:00    105 Fernández Desiree            81        
 No iniciat     34 
 11:16:00    104 JUAN JOSÉ FERN└NDEZ
          83 2006154 H21A           26 
 10:20:00    103
 ALEX MARTIN                  83  502960 H21A           2
6 
 10:28:00    102 FRANCESC MARÍ                72  342
664 H21A           26 




13  IMP008 Xi
noxano          
 

 10:16:00    113 ALEU AGULLÓ             
     76  241269 HE             32 
 10:44:00    112 LLUÍ
S BEDÓS                  79  792305 HE             32 
 
11:01:00    107 MONTSERRAT BUSCART           71 1301732 D
35             6 
 11:17:00    106 LAIA CABROL          
        76   40668 D21A           15 
 10:42:00    110 M
ARC CANALS                  74 1300054 H35            24 

 11:06:00    108 FELIP GILI                   60  50299
8 H35            24 
 11:16:00    111 ABEL LEDESMA      
           71 1300095 HE             32 
 10:58:00    10
9 DANIEL RODRIGUEZ             70 1300053 H35            
24 



14  <
font size=2 color=#080000>IMP003 Grions             

 10
:05:00    122 CRISTINA ALVAREZ             71  340794 D35
             6 
 11:01:00    115 ALBA CASTEL            
      97 1008357 D14             6 
 10:40:00    142 MAR
IANO CASTEL               59  970911 H45            11 

 11:01:00    124 CARMEN CASTILLA              62  256748 
D45             4 
 10:04:00    128 RUB╚N CASTRO        
         74  249758 H21A           26 
 10:12:00    134 
JOAN CULLELL                 65  339103 H21B           24
 
 10:06:00    127 JOAN CARLES CULLELL          94  2175
59 H16             5 
 10:00:00    117 MARINA CULLELL   
            96  332952 D14             6 
 11:00:00    1
21 GEORGINA DALMAU              85 2006102 D21B          
 27 
 10:10:00    123 MONTSE ESCRIB└               59  2
49729 D40             7 
 10:11:00    138 SERGI FERNÁNDE
Z              66  344934 H40            12 
 10:02:00  
  137 JOAN RAMON FORNAGUERA        68 1008383 H35        
    24 
 10:20:00    118 LUDMILA FUSTER               92
  240442 D18             4 
 10:32:00    143 INDALECIO G
ONZÁLEZ           64 2006139 H45            11 
 10:57:0
0    114 NATALIA GONZÁLEZ             98 2006199 D12     
        4 
 10:00:00    131 XAVIER GR╚BOL               
 75 1008313 H21B           24 
 10:12:00    116 ANDREA G
UILLEN               96 1008375 D14             6 
 10:3
2:00    126 CARLA GUILLEN                88  822228 DE   
          12 
 10:03:00    140 SANTI GUILLEN            
    56  622226 H40            12 
 10:16:00    141 SERGI
 GUILLEN                56  225798 H45            11 
 1
0:28:00    133 ABEL MARTÍNEZ                80 2006153 H2
1B           24 
 10:56:00    129 CARLES MONTEJO        
       75  334371 H21A           26 
 10:20:00    146 OS
CAR MONTEJO                00  424803 No iniciat     12 

 11:24:00    130 SANTIAGO MIGUEL MÁRTINEZ     66  334572
 H21B           24 
 11:02:00    135 ALEKSANDR NEVOLIN  
          72  502968 H35            24 
 11:20:00    144
 LLUÍS OLLORA                 73  502934 HE             3
2 
 10:31:00    139 └NGEL PI                     65 1008
365 H40            12 
 10:40:00    132 ERIK RENOBELL   
             73 2006152 H21B           24 
 10:12:00    
125 ANNA SERRALLONGA             89  842248 DE           
  12 
 10:56:00    145 MARC SERRALLONGA             92  
920123 HE             32 
 10:30:00    136 TONI SERRALLO
NGA             58  588992 H35            24 
 11:01:00 
   120 SILVIA TOLL                  76  334506 D21A      
     15 
 10:49:00    119 TIINA UOTILA                 7
0 1008314 D21A           15 



15  IMP
006 U.E.Vic        
    

 10:06:00    154 JORDI ARUMÍ       
           73  502935 H35            24 
 10:08:00    15
2 XAVIER ARUMÍ                 85  435168 H21B           
24 
 10:36:00    249 JOSEP BRUGUERA               55  50
2951 H45            11 
 10:48:00    157 VICENă CLARENA 
              76  239386 HE             32 
 10:48:00   
 149 MARGARITA FERRÉS             77 2006134 D21B        
   27 
 10:53:00    147 VIRGÍNIA G▄ELL               77 
 225581 D21A           15 
 10:28:00    150 ADELA ILLAMO
LA               76  331206 DE             12 
 10:20:00
    153 MARC NICOLAU                 77 2006168 H21B     
      24 
 10:40:00    252 INGRID PADRÓS                
75  225758 DE             12 
 10:20:00    156 JORDI SAL
ES                  66 1111122 HE             32 
 10:04
:00    151 ALBA SERRAT                  78  256160 DE    
         12 
 10:50:00    155 JULI SERRAT               
   73  502954 H35            24 
 10:33:00    148 AGN╚S 
VILANOVA               82  334395 D21A           15 




17  IMP005 Farra-O            

 10:45:00  
  158 MERITXELL BADIA              77  343223 D21A       
    15 
 10:40:00    166 ANDREU BLANCHAR              78
  349443 H21A           26 
 10:36:00    164 MERITXELL C
OLLADO            72 1008327 D21B           27 
 10:30:0
0    171 PITU CORREAS                 75         No inici
at     34 
 10:32:00    169 JOAN FERNÁNDEZ              
 78  403786 HE             32 
 10:37:00    159 ISABEL G
ARCÍA                73  351943 D21A           15 
 10:5
7:00    161 ESTHER GUARCH                79  334382 D21A 
          15 
 11:20:00    163 MARIA DEL MAR LÓPEZ      
    80  502952 D21B           27 
 10:29:00    162 BARBA
RA MARTÍNEZ             74  240463 D21A           15 
 1
0:04:00    170 JOSEP MAYOLAS                66 1008369 HE
             32 
 10:12:00    168 TONI MUNÉ             
       76  342360 HE             32 
 11:09:00    160 SA
RA PRAT                    78  243953 D21A           15 

 10:10:00    165 ORIOL ROCA                   92 2006189
 H18             7 
 11:04:00    167 ROGER ROS          
          77  502992 H21B           24 



57  IMP007 ALIGOTS            

 11:12:00    184 RODRIGO
 ALONSO               73  331781 H21A           26 
 11:
13:00    174 ESTER BONMATÍ                85  245962 D21A
           15 
 10:04:00    189 MARC BOTA               
     80 1008396 H21B           24 
 10:48:00    181 AMAD
EU BREVA                 81 1008387 H21A           26 
 
10:12:00    183 ROGER FONSECA                86  249171 H
21A           26 
 11:05:00    172 HELENA GARCÍA        
        78  334386 D21A           15 
 11:20:00    186 └
LEX GARCÍA                  77 2006109 H21A           26 

 10:36:00    188 ALBERT JUAN                  82  50295
8 H21B           24 
 10:24:00    182 JORDI JULI└       
           81  334597 H21A           26 
 11:28:00    18
5 ALBERT MARTÍ                 70  351918 H21A           
26 
 10:10:00    180 ELOI MARTÍ                   96 200
6163 H14             7 
 11:00:00    193 FRANCESC MARTÍ 
              63 2006146 No iniciat     34 
 10:02:00   
 196 JOANA MARTÍ                  00         No iniciat  
   12 
 10:10:00    194 JUDIT MARTÍ                  00 
        No iniciat     12 
 10:06:00    195 TERESA MARTÍ
                 98         No iniciat     12 
 11:00:00
    187 JOAN MOLAS                   77  502970 H21A     
      26 
 10:00:00    173 RAQUEL OSUNA                 
74  241338 D21A           15 
 11:21:00    253 LORENA PI
SONERO              57  403768 D21A           15 
 11:36
:00    254 ANNA POU                     84  331177 D21B  
         27 
 10:52:00    191 NARCÍS POU                
   79  502956 HE             32 
 11:12:00    192 MIQUEL
 RABIONET              80  331583 HE             32 
 11
:24:00    177 ANNA MARIA ROMANÍ            69         D21
B           27 
 10:56:00    175 ANGIE SANMARTIN        
      83  342634 D21B           27 
 10:28:00    190 JOA
N SÁNCHEZ                 55  331142 H45            11 

 10:00:00    179 MARTA SÁNCHEZ                78  331341 
DE             12 
 10:00:00    176 NEUS SÁNCHEZ        
         80 1008312 D21B           27 
 10:40:00    178 
CRISTINA TORRENT└            79  502932 D21B           27
 



61  IMP010 UESabadell         

 10:3
2:00    197 CARMELA ALONSO               85 2006143 D21B 
          27 
 11:00:00    200 ALEX DALMASES            
    74         H21B           24 
 11:04:00    203 Oriol
 Draper                 79         HE             32 
 1
0:12:00    202 RICARD MASFERRER             57  342508 H4
5            11 
 11:08:00    198 EVA MASIP             
       78         D21B           27 
 10:44:00    199 SA
LUT MASIP                  80         D21B           27 

 10:22:00    201 IÑAKI PÉREZ                  71  249747
 H35            24 




62  IMP013 UPC  
              

 11:08:00    206 JORDI AZORÍN               
  77  331530 H21A           26 
 10:20:00    205 MÍRIAM 
CARRETERO             83 1300098 DE             12 
 10:
14:00    208 MIQUEL CASAFONT              71  334381 H35 
           24 
 10:23:00    210 JOSEP MARIA CORS        
     65  249125 H40            12 
 11:22:00    209 CARL
ES DOM╚NECH              68  249090 H35            24 
 
10:34:00    207 IGNASI ESQUERRA              67  502939 H
35            24 
 10:16:00    204 BERTA MESEGUER       
        85  631985 DE             12 



69  IMP004 COB                

 10:48:00    229 JAUME ALA
RCÓN                67 1008382 H21B           24 
 10:44
:00    224 RAMON AUBETS                 71 1008337 H21A  
         26 
 10:32:00    230 SANTI BECERRA             
   78 1008398 H21B           24 
 10:24:00    212 RAQUEL
 BONILLO               93 2006194 D18             4 
 10
:20:00    240 ANNA CAPDEVILA               80         No 
iniciat     34 
 10:08:00    225 DANI CASTELL└          
      78 1008388 H21A           26 
 11:20:00    231 JOR
DI CASTELL└               77         H21B           24 

 11:16:00    232 JAUME CLOTET                 84         
H21B           24 
 10:40:00    234 PAU CURRIU          
         85  886711 HE             32 
 10:20:00    241 
SANDRA ESTEBAN               79         No iniciat     34
 
 11:04:00    215 MERITXELL GARCIA             78  3440
71 D21B           27 
 10:24:00    236 MARIONA GINÉ     
            80         No iniciat     34 
 10:00:00    2
42 CRISTINA GÓMEZ               78         No iniciat    
 34 
 10:32:00    245 DIEGO GÓMEZ                  84   
      No iniciat     34 
 10:02:00    223 PAU LLORENS   
               94 2006149 H18             7 
 10:32:00  
  226 XAVI MINGUEZ                 74  886707 H21A       
    26 
 10:32:00    244 ALBERTO NAFRÍA               85
         No iniciat     34 
 10:28:00    238 MIQUEL NOGU
ERA               75         No iniciat     34 
 10:18:0
0    218 NEUS PARERA                  59  334369 D40     
        7 
 10:00:00    243 N┌RIA PELLICER              
 84         No iniciat     34 
 11:28:00    216 ANTONIA 
PELÁEZ               80         D21B           27 
 10:0
2:00    221 SERGIO PELÁEZ                94 2006131 H16  
           5 
 10:16:00    211 SILVIA PERARNAU          
    92 2006104 D18             4 
 10:28:00    239 XAVI 
PEÑA                    85         No iniciat     34 
 1
0:24:00    214 SARA PRAT                    76 2006157 D2
1B           27 
 10:14:00    220 GERARD PÉREZ          
       95 1008307 H14             7 
 11:12:00    217 VA
NESSA SALADA               81         D21B           27 

 10:24:00    228 JORDI SANTACREU              75 2006176
 H21B           24 
 10:24:00    237 INGRID SELVA       
          83         No iniciat     34 
 10:41:00    213
 LAURA SERRA                  87  240419 D21A           1
5 
 10:10:00    222 ADRI└ SUNYER                 94 2006
192 H16             5 
 10:06:00    219 POL SUNYER      
             96 1008320 H14             7 
 10:24:00    
233 JOSEP VELILLA                61  341933 H45          
  11 
 10:52:00    227 JORDI VILAREDES              00 2
006162 H21A           26 
 10:24:00    235 LLEí VILES   
                80  886710 HE             32 



74  IMP014 UATerrassa         

 10:16:00    246 A
LBERT BRAGULAT              78         H21B           24 

 10:08:00    247 Laia Vives                   84 200618
1 No iniciat     34 






[Adjunto no mostrado: SortidesPerCategories.pdf (application/pdf) ]