Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 4941 al 4960 
AsuntoAutor
Re: Cursa popular MM
Cursa popular d'or Carlos C
Copa catalana Toni Ser
Resultats Gósol 20 club upc
FW: COPA CATALANA lidia ba
Cursa de Can Camps senglarO
més fotos Campiona Alba Llo
18 doctubre. IV cu NarcÝs
RouteGadget i obje club upc
CURSA CANTONIGROS lidia ba
"CATALUNYA al MOV2 Assumpci
Cursa de Can Camps senglarO
┌LTIM DIA PER INS lidia ba
Cursa Can Camps. S senglarO
9e raid aventura T albert v
Selecció B Tommi T÷
Selecció A Tommi T÷
Preguntes sel. B Tommi T÷
Hores de sortida C senglarO
Hores de s ortida edu wing
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Pßgina principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 4963     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] Hores de s ortida CAN TONIGRĎS
Fecha:Viernes, 2 de Octubre, 2009  14:20:32 (+0200)
Autor:edu wing <eduwing @.......com>

Us adjuntem les HORES DE SORTIDA de la cursa de COPA CATALANA de Diumenge 
a CANTONIGRĎS dins dels actes de la FIRA DEL LLIBRE DE MUNTANYA 2.009, 
 
En breu també estaran penjades a la web 
http://www.unioexcursionistavic.org/activitats/info/855/cursa-copa-catalana-cantonigros 
 
Qualsevol errada que detecteu en la vostra inscripció envieu un correu a: 
orientacio@unioexcursionistavic.org 
 
Fins diumenge, bona cursa a tots! 
U.E.Vic-O


Charlas más divertidas con el nuevo Windows Live Messenger




Crea tu propia Red Social de Noticias
O participa en las muchas ya creadas. ¡Es lo último, es útil y divertido! ¿A qué esperas?
es.corank.com

FIRA DEL LLIBRE DE MUNTANYA - CANT ONIGRĎS 2009 - Listados de salida del club
FIRA DEL LLIBRE DE MUNTANYA - CA NTONIGRĎS 2009jue 01/10/2009 23:53
Listados de salida del clubC reado por OE2003 ę Stephan Krńmer 2008

   Salida Dorsal Nombre            
              AN electrónica Cat.         


3   Montsant                  

 10:25:00    100 └NGELA
 AGUILAR                  71     1008317 D21B         
 
10:50:00    104 SERGI ALDAVE                    70       
      H21B         
 10:50:00    102 ENRIC BERTRAN      
             95     1008330 H14          
 10:30:00    1
05 MARCEL FERRÉ                    62     1008360 H21B   
      
 10:42:00    103 ALFRED FIGUERAS                 
96     1601929 H14          
 11:05:00    107 ALFREDO FI
GUERAS                62             NI-AD        
 11:3
4:00    101 GEMMA SOLÉ                      67      24231
9 D35          
 10:16:00    106 EDUARD VIZCAYA         
         81      246507 HE           



4   Oros                      

 10:22:00    118 ALBERT AC
EDO                    97     1008355 H14          
 10:
15:00    120 PAU ACEDO                       93     10083
53 H18          
 11:26:00    123 MARC BOSCH            
          73     2006118 H21B         
 10:11:00    114 
CECILIA CAÑAS                   66     1241066 D40       
   
 10:14:00    112 MERITXELL CASTRO                66 
     409128 D35          
 10:53:00    115 ROSA MARIA CI
VIT                64      249776 D40          
 10:13:0
0    125 DANIEL COMERMA                  74      740822 H
35          
 11:10:00    113 MARTA COMERMA             
      72      225595 D35          
 11:25:00    126 PAU 
COMERMA                     68     1000300 H35          

 10:45:00    127 JES┌S DAÑOBEITIA                69     
 249733 H35          
 11:00:00    138 DANIEL DAVI      
               71      971971 HE           
 10:03:00   
 121 ENRIC DEDEU                     93     1008319 H18  
        
 10:31:00    137 JOSEP MARIA DEDEU             
  58     1008400 H45          
 10:50:00    135 ENRIQUE 
GARCÍA                  00      344904 H40          
 10
:14:00    119 OSCAR GARCIA                    96      341
940 H14          
 10:05:00    128 JOSÉ LUIS GÓMEZ      
           64      502950 H35          
 10:23:00    116
 FRANCISCA GUERRERO              59      409041 D40      
    
 10:25:00    129 JORDI IZQUIERDO                 64
      409016 H35          
 10:10:00    124 JOAN LLEONAR
T                   72     2006129 H21B         
 11:37:
00    130 ANTONIO LÓPEZ                   70      240467 
H35          
 11:06:00    122 FRANCISCO JAVIER MANZANO 
       79      342651 H21A         
 11:09:00    131 CAR
LES MARÍN                    70      242387 H35          

 10:35:00    117 TERESA MONTFULLEDA              62    
  239378 D40          
 10:16:00    111 MARIA DEL MAR RE
YES             79     2008000 D21A         
 11:30:00  
  136 FRANCISCO RODRÍGUEZ             59      502947 H40 
         
 10:05:00    108 MARIA RODRÍGUEZ              
   99      225591 D12          
 11:16:00    139 MIQUEL 
RODRÍGUEZ                91      502933 HE           
 1
2:01:00    132 JORDI SUNYOL                    74      21
6322 H35          
 10:17:00    109 AGN╚S TOSTÓN        
            97      409192 D12          
 10:21:00    13
3 MANEL TOSTÓN                    66     2006106 H35     
     
 10:29:00    110 LAURA TRUNAS                    9
8     2007998 D12          
 11:53:00    134 LLUÍS ANDRE
U TRUNAS             58     1381958 H35          




9   COC                       

 10:01:00    1
73 LLUÍS ALSIUS                    64     2006188 H45    
      
             154 MARIONA ALSIUS                  
02             ENC          
 10:03:00    152 ANNA AMIGÓ
                      66      403332 DE           
 10:2
0:00    150 BLANCA AMIGÓ                    60     201024
3 D45          
 10:31:00    153 GEORGINA ARNÓ          
         77       53456 DE           
 10:00:00    178 I
MMA CAMPS                      66     1290966 NI-AD      
  
 10:59:00    146 GENI CANAL                      52  
    409004 D40          
 11:30:00    160 NICOLAS CORGNE
T                 75     1601927 H21A         
 10:30:00
    161 ALBERT DACHS                    78      330643 H2
1A         
 10:58:00    167 ALBERT DAVI                
     67      334596 H40          
 12:26:00    168 THIER
RY DAVIN                   66       40425 H40          

 10:17:00    147 MERC╚ FORNIES                   63      
232327 D40          
 10:02:00    169 JORDI GARGALLO    
              68      342680 H40          
 10:36:00    
162 EDUARD GIRABENT                 82     2006128 H21A  
       
 10:01:00    142 EVA MARIA GORRO                
 70     2009928 D21B         
 11:31:00    143 NATALIA G
ORRO                   73      249075 D21B         
 10:
08:00    151 TERESA GRI                      35      2257
02 D45          
 10:05:00    148 VÉRONIQUE HILLION     
          67      343275 D40          
 11:18:00    179 
ANNA ILLA                       00      334346 NI-NE     
   
 10:00:00    140 MARIA ILLA                      96 
    1020396 D14          
 11:01:00    174 CARLES LLADÓ 
                   31       40725 H45          
 11:45:0
0    164 CARLES LORÉ                     61      306292 H
35          
 12:10:00    170 JOSÉ MÉNDEZ               
      63      334387 H40          
 10:09:00    158 RUB╚
N MENDEZ                    94      502962 H18          

 10:13:00    175 JOSEP MARIA PALAU               64     
 334367 H45          
 11:04:00    141 N┌RIA PUJOL      
               75      345296 D21A         
 11:43:00   
 144 LAURA RAMI                      84     2006170 D21B 
        
 11:52:00    145 MAR SERRA                     
  74     2010153 D21B         
 11:04:00    176 GERARD S
ERRALLONGA              92      502955 HE           
 10
:26:00    171 LLUÍS SERRALLONGA               57      242
376 H40          
 10:27:00    159 EDUARD SOLÉ          
           94     1008377 H18          
 10:18:00    157
 QUIM SOLÉ                       97     1301729 H14      
    
 10:56:00    177 ROGER SOLÉ                      90
      502931 HE           
 11:29:00    165 MIQUEL SORO 
                    66      403336 H35          
 11:03:
00    163 DAVID VELEDA                    78      341949 
H21A         
 10:41:00    149 ANNA VILELLA             
       59      342048 D40          
 11:54:00    172 JOR
DI VIRGILI                   00      352338 H40          

 10:15:00    180 ALBERT VIVES                    02    
  426496 NI-NE        
 10:32:00    155 ANDREU VIVES    
                00      361851 H12          
 10:49:00  
  166 DANIEL VIVES                    71      345971 H35 
         
 10:08:00    156 PAU VIVES                    
   98      418283 H12          



11  
no club                   

 10:04:00    206 JAVIER ALONSO  
                 78             NI-AD        
 10:08:00 
   207 ADRIA ANTON                     76             NI-
AD        
 10:56:00    208 XAVIER APARICI              
    56             NI-AD        
 10:14:00    209 ABEL A
RRABAL                    82             NI-AD        
 
10:36:00    210 SANDRA ARTIGAS                  82       
      NI-AD        
 10:20:00    193 PAU BATET          
             78             H21B         
 10:48:00    2
11 ALBERTO BECERRA                 58             NI-AD  
      
 11:02:00    212 MIGDALIA BELLART                
75             NI-AD        
 10:44:00    194 ALBERT BOL
ADERAS                71     1008397 H21B         
 10:5
8:00    195 JORDI BUSQUETS                  79           
  H21B         
 10:44:00    213 IVAN CALVO             
         76             NI-AD        
 10:43:00    214 J
OAN CANET                      66             NI-AD      
  
 10:57:00    215 JOANANTONI CARDONA              58  
           NI-AD        
 11:00:00    216 MANEL CARRILLO
                  67             NI-AD        
 10:26:00
    217 VICTOR CERVELLÓ                 81             NI
-AD        
 11:30:00    218 OLGA COLELL                
     76             NI-AD        
 10:52:00    181 ESTER
 COLOM                     83             D21B         

 10:22:00    219 VICTOR CUADRA                   85      
       NI-AD        
 10:49:00    220 AIDA DIAZ         
              74             NI-AD        
 10:37:00    
221 CAROLINA DÍAZ                   84             NI-AD 
       
 10:54:00    252 PABLO DIAZ                     
 03             NI-NE        
 10:24:00    222 MARTA EBR
I                      83             NI-AD        
 10:
03:00    223 JOSE FERNÁNDEZ                  78          
   NI-AD        
 10:08:00    196 OSCAR FERNANDEZ       
          76     1008337 H21B         
 10:02:00    224 
MONTSERRAT FERRER               78             NI-AD     
   
 10:46:00    182 RAQUEL FRIAS                    76 
            D21B         
 10:11:00    225 JOSEP GARCIA 
                   76             NI-AD        
 10:17:0
0    226 MERCEDES GONZALEZ               57             N
I-AD        
 10:23:00    227 OSCAR GRAU                
      74             NI-AD        
 10:31:00    228 ENRI
C GUILLEN                   77             NI-AD        

 10:41:00    229 AGUSTI GUIU                     59     
        NI-AD        
 10:29:00    230 DANIEL JIMENEZ   
               74             NI-AD        
 11:28:00   
 197 XAVIER LOPEZ                    76      331441 H21B 
        
 10:35:00    466 SHEILA LOUKILI                
                 NI-AD        
 11:08:00    198 MIQUEL M
ARIMON                  76             H21B         
 11
:04:00    231 GEMMA MARTINEZ                  74         
    NI-AD        
 10:38:00    232 JOSEP MASACHS        
           42             NI-AD        
 10:47:00    233
 MARăAL MASACHS                  78             NI-AD    
    
 10:59:00    234 MERITXELL MASACHS               69
             NI-AD        
 11:06:00    235 ORIOL MASACH
S                   75             NI-AD        
 10:39:
00    236 MONTSE MASSO                    59             
NI-AD        
 10:07:00    183 ANNA MERCADER            
       83             D21B         
 11:22:00    205 DAV
ID MONTERO                   69             H40          

 10:52:00    237 ALBERT MOZO                     80    
         NI-AD        
 11:01:00    184 ESTER NEBOT     
                80             D21B         
 10:54:00  
  238 ALEX ORIOL                      76             NI-A
D        
 10:03:00    190 JAUME PALAU                  
   78     2006135 H21A         
 10:30:00    239 TXEMA P
EY                       75             NI-AD        
 1
1:28:00    185 SONIA PLANA                     83     100
8326 D21B         
 11:10:00    186 MELIBEA QUINTANA    
            74             D21B         
 11:07:00    18
7 MARTA REYES                     72      334529 D21B    
     
 10:34:00    240 GEMMA RIBA                      7
7             NI-AD        
 10:42:00    241 M.ANGELS RO
CA                   68             NI-AD        
 10:21
:00    242 ELISABET RUIZ                   76            
 NI-AD        
 11:12:00    199 RUBEN RUIZ              
        75             H21B         
 10:27:00    243 XA
VIER RUIZ                     75             NI-AD       
 
 11:02:00    200 DANI SAEZ                       78   
          H21B         
 11:03:00    244 MARTA SALA     
                 74             NI-AD        
 10:27:00 
   191 SALVADOR SALA                   76             H21
A         
 10:50:00    245 MÓNICA SALDAÑA              
    71             NI-AD        
 10:32:00    246 SANDRA
 SANCHEZ                  76             NI-AD        
 
10:01:00    247 ASUN SENABRE                    52       
      NI-AD        
 10:05:00    248 CARME SERRA        
             40             NI-AD        
 10:34:00    2
01 QUIM SIDERA                     78             H21B   
      
 11:19:00    188 ROSA SITJA                      
83             D21B         
 11:49:00    204 FORTI└ SOL
└                     72      344048 H35          
 10:4
2:00    202 RA▄L SOLÉ                       89      34317
2 H21B         
 10:19:00    189 HELENA TORT            
         68     2010231 D21B         
 10:24:00    203 S
ANTI TRENCHS                   79             H21B       
  
 10:06:00    249 MARI└ TRILLA                    76  
           NI-AD        
 10:25:00    250 ALBA VILARDELL
                  73             NI-AD        
 10:42:00
    192 FERRAN VILELLA                  76     1082006 H2
1A         
 10:19:00    251 MANOLO VILLALBA            
     80             NI-AD        



12  <
b>BO                        

 10:47:00    262 ESTER BAJO   
                   64      343272 D40          
 10:10:0
0    274 NÉSTOR BOHIGAS                  63      503000 H
40          
 10:12:00    254 MARINA CUADRA             
      96             D14          
 10:21:00    279 RAMO
N CUADRA                    62             NI-NE        

 11:24:00    280 SERGI CUADRA                    99     
        NI-NE        
 10:11:00    264 ANNABEL FERNÁNDEZ
               70      691970 DE           
 11:09:00   
 266 JUAN JOSÉ FERN└NDEZ             83     2006154 H21A 
        
 11:08:00    275 LLUÍS FERRER                  
  74     1301731 HE           
 10:26:00    265 ARNAU LO
RO                      99      246555 H12          
 10
:04:00    255 N┌RIA LORO                      96     1008
373 D14          
 10:01:00    271 XUS LORO             
           63     1008370 H35          
 11:18:00    267
 FRANCESC MARÍ                   72      342664 H21A     
    
 11:57:00    272 PAU MARÍ                        73
      306315 H35          
 10:15:00    268 J.ORIOL MART
Í                   72      234071 H21A         
 10:09:
00    269 ALEX MARTIN                     83      502960 
H21A         
 10:28:00    278 DESIREE MARTÍN           
       81     1601521 NI-AD        
 10:59:00    253 MIR
EIA MASSAGUÉ                 99      331716 D12          

 11:13:00    273 SEBASTI└ MASSAGUÉ               65    
 1008338 H35          
 10:55:00    277 CHEMA MENDEZ    
                72      400821 NI-AD        
 10:07:00  
  256 SILVIA NOVOA                    77      331387 D21A
         
 10:51:00    270 XAVIER PASCUAL               
   75      409210 H21A         
 10:06:00    259 NURIA Q
UEROL                    68      334502 D35          
 1
1:41:00    263 TERESA SABATER                  66      50
2999 D40          
 11:02:00    260 LAIA SANTAMARIA     
            74      400829 D35          
 10:58:00    25
7 ANNA TORRENT                    78      434647 D21B    
     
 10:44:00    276 BENET TOTUSAUS                  7
7      770516 HE           
 10:40:00    258 PILAR VIDAL
                     75      434642 D21B         
 10:38
:00    261 N┌RIA VIÑALS                    74      240424
 D35          



13  Xinoxano         
         

 10:00:00    288 ALEU AGULLÓ                     
76      241269 HE           
 10:36:00    289 LLUÍS BEDÓ
S                     79      792305 HE           
 10:3
0:00    283 MONTSERRAT BUSCART              71     130173
2 D35          
 11:07:00    281 LAIA CABROL            
         76       40668 D21A         
 10:12:00    284 J
OAN CARLES                     75      341823 H21A       
  
 10:04:00    282 ESTEL CARRILLO                  76  
    502983 D21B         
 10:58:00    290 JUDIT ESQUIUS 
                  77             NI-AD        
 10:37:00
    285 FELIP GILI                      60      502998 H3
5          
 10:16:00    291 ALICIA IBARRA              
     81             NI-AD        
 10:33:00    292 LIDIA
 MATEO                     89             NI-AD        

 10:12:00    293 ARIADNA PAGA                    78      
       NI-AD        
 11:21:00    286 DANIEL RODRIGUEZ  
              70     1300053 H35          
 10:09:00    
287 RICARD RUBIES                   74      409228 H35   
       
 10:09:00    294 RAQUEL VITUTIA                 
 77             NI-AD        



14  Gr
ions                    

 10:46:00    303 CRISTINA ALVAREZ 
               71      340794 D35          
 10:14:00   
 305 ASSUMPTA ARQUÉS                 59      240442 D45  
        
 11:05:00    321 MIQUEL AYATS                  
  70      334560 H35          
 11:20:00    314 CÉSAR CA
MARERO                  70     2006113 H21B         
 10
:16:00    297 ALBA CASTEL                     97     1008
357 D14          
 10:25:00    331 MARIANO CASTEL       
           59      970911 H45          
 10:02:00    306
 CARMEN CASTILLA                 62      256748 D45      
    
 10:24:00    311 RUB╚N CASTRO                    74
      249758 H21A         
 11:46:00    301 GEORGINA DAL
MAU                 85     2006102 D21B         
 11:05:
00    304 MONTSE ESCRIB└                  59      249729 
D40          
 11:17:00    322 BERENGUER FARGAS         
       73      502987 H35          
 10:18:00    327 SER
GI FERNÁNDEZ                 66      344934 H40          

 10:29:00    323 JOAN RAMON FORNAGUERA           68    
 1008383 H35          
 11:31:00    332 INDALECIO GONZÁL
EZ              64      502986 H45          
 11:15:00  
  338 IRENE GONZÁLEZ                  00     2006139 NI-N
E        
 11:05:00    295 NATALIA GONZÁLEZ             
   98     2006199 D12          
 11:30:00    315 XAVIER 
GR╚BOL                   75     1008313 H21B         
 1
0:08:00    298 ANDREA GUILLEN                  96     100
8375 D14          
 11:38:00    328 SANTI GUILLEN       
            56      622226 H40          
 10:55:00    33
3 SERGI GUILLEN                   56      225798 H45     
     
 10:32:00    316 EUGENI GUMBAU                   7
2      424886 H21B         
 10:32:00    335 XAVIER JULI
└                    77      249749 HE           
 10:28
:00    317 ABEL MARTÍNEZ                   80     2006153
 H21B         
 11:16:00    318 SANTIAGO MIGUEL MÁRTINEZ
        66      334572 H21B         
 10:41:00    324 JU
AN MANUEL MENDOZA             71      331773 H35         
 
 11:10:00    319 JORDI MONT                      82   
  2006184 H21B         
 10:57:00    312 CARLES MONTEJO 
                 75      334371 H21A         
 10:03:00 
   339 OSCAR MONTEJO                   00      424803 NI-
NE        
 10:53:00    325 ALEKSANDR NEVOLIN           
    72      502968 H35          
 10:48:00    336 LLUÍS 
OLLORA                    73      502934 HE           
 
10:28:00    302 EVA PAYA                        73      2
49741 D21B         
 10:42:00    329 └NGEL PI           
             65     1008365 H40          
 10:00:00    3
40 QUIM RABELLA                    00             NI-NE  
      
 10:56:00    320 ERIK RENOBELL                   
73     2006152 H21B         
 10:01:00    299 GAL.LA ROM
ERA                   78      343310 D21A         
 11:1
4:00    330 JOSÉ ANTONIO ROMO               64      33117
8 H40          
 11:27:00    313 ALEIX SERRALLONGA      
         91      502948 H21A         
 10:27:00    307 A
NNA SERRALLONGA                89      842248 DE         
  
 10:14:00    309 GUILLEM SERRALLONGA             99  
    217562 H12          
 10:53:00    310 JOEL SERRALLON
GA                94      240920 H16          
 10:23:00
    296 MAR SERRALLONGA                 97      362295 D1
2          
 10:40:00    337 MARC SERRALLONGA           
     92      920123 HE           
 10:07:00    334 ORIOL
 SERRALLONGA               62      342517 H45          

 11:33:00    326 TONI SERRALLONGA                58      
588992 H35          
 10:22:00    300 SILVIA TOLL       
              76      334506 D21A         
 10:19:00    
308 TIINA UOTILA                    84     1008314 DE    
       



15  U.E.Vic                   


 10:46:00    341 JORDI CASACUBERTA               79     
2006133 H21B         
 10:09:00    344 JORDI COMAS      
               98             NI-NE        
 10:20:00   
 343 MANEL ANGEL COMAS               67             NI-AD
        
 10:00:00    342 EDUARD COMERMA                
          344229 H21B         



17  F
arra-O                   

 10:04:00    345 MERITXELL BADIA 
                77      343223 D21A         
 11:15:00  
  351 ANDREU BLANCHAR                 78      349443 H21A
         
 10:33:00    355 PEP COLAS                    
   63      886230 H35          
 10:28:00    358 JOAN FE
RNÁNDEZ                  78      403786 HE           
 1
0:12:00    359 EDUARD GARCIA                   76      76
0322 HE           
 10:36:00    352 JOSÉ LUIS GARCÍA    
            69     1008321 H21B         
 10:57:00    35
6 XAVI GIL                        64      225515 H35     
     
 10:28:00    346 ESTHER GUARCH                   7
9      334382 D21A         
 10:37:00    349 MARIA DEL M
AR LÓPEZ             80      502952 D21B         
 10:19
:00    347 ROSER MONMANY                   79      334510
 D21A         
 10:10:00    348 SARA PRAT               
        78      243953 D21A         
 10:04:00    353 RA
IMON RIERA                    76     2006125 H21B        
 
 10:26:00    354 ROGER ROS                       77   
   502992 H21B         
 10:34:00    357 JOAN ROVIRA    
                 64      240471 H40          
 10:10:00 
   350 ORIOL ROVIRA                    96      362203 H14
          



26  CEBerguedÓ           
     


 10:14:00    360 SERGI CALDERA                   75  
    765000 H21B         
 10:45:00    361 BET MAS       
                  78             NI-AD        



57  ALIGOTS                   

 10:06:00    412 
LORETO ALONSO                                  NI-NE     
   
 11:12:00    386 RODRIGO ALONSO                     
     331781 H21A         
 10:00:00    380 MARC AMAT    
                   73      409201 H21A         
 10:16:0
0    364 IMMA ARDERIU                    87     2006187 D
21B         
 11:06:00    387 JORDI BARCONS             
      80     2006180 H21B         
 10:25:00    362 ESTE
R BONMATÍ                   85      245962 D21A         

 11:18:00    388 MARC BOTA                       80     
1008396 H21B         
 10:48:00    381 AMADEU BREVA     
               81     1008387 H21A         
 10:20:00   
 376 ROGER CANET                     99     1008329 H12  
        
 10:10:00    406 DELFÍ CERRUDO                 
  67             NI-AD        
 10:12:00    389 SERGI CO
LL                      81     2006150 H21B         
 11
:14:00    390 JAUME CUNILL                    65         
    H21B         
 10:29:00    374 ESTER DUERRENBERGE   
           47     2003612 D40          
 11:06:00    398
 JUERG DUERRENBERGE              47     2003076 H40      
    
 10:34:00    365 URSINA DUERRENBERGE             83
       64514 D21B         
 10:43:00    366 N┌RIA FARRÉS
                    82     1601933 D21B         
 10:05:
00    379 ALEIX FERRER                    97     1008350 
H16          
 11:46:00    399 CARLES FERRER            
       67      249704 H40          
 10:39:00    382 ROG
ER FONSECA                   86      249171 H21A         

 10:18:00    407 MONTSERRAT FONT                 67    
         NI-AD        
 11:49:00    367 RAQUEL FONT     
                78     1008345 D21B         
 10:48:00  
  391 XAVIER FONT                     70             H21B
         
 10:18:00    383 └LEX GARCÍA                  
   77     2006109 H21A         
 10:06:00    392 DAVID G
ARCIA                    80      344087 H21B         
 1
1:22:00    393 GUILLERMO GARCIA DE MARINA      79      50
2936 H21B         
 11:00:00    384 JORDI JULI└         
            81      334597 H21A         
 10:51:00    40
8 ROSE KOWALSKI                   73     2007991 NI-AD   
     
 10:06:00    378 ELOI MARTÍ                      9
6     2006163 H14          
 10:18:00    394 FRANCESC MA
RTÍ                  63     2006146 H21B         
 11:24
:00    385 JOAN MOLAS                      77      502970
 H21A         
 11:00:00    395 JOSEP MORENO            
        62      362285 H21B         
 10:40:00    396 AL
BERT OLIVÉ                    77      502972 H21B        
 
 10:31:00    363 LORENA PISONERO                 86   
   403768 D21A         
 11:37:00    368 MARTA PLANAS   
                 78      502973 D21B         
 10:13:00 
   409 DANIEL PLANELLA                 75             NI-
AD        
 11:22:00    369 ANNA POU                    
    84      331177 D21B         
 10:52:00    403 NARCÍS
 POU                      79      502956 HE           
 
11:21:00    411 CARLA RASET                     02       
      NI-NE        
 11:31:00    410 ESTER RASET        
             73             NI-AD        
 10:02:00    3
77 JOFRE RASET                     98      362263 H12    
      
 12:18:00    400 JORDI REYNER                    
67     1008361 H40          
 11:13:00    370 N┌RIA RIGO
L                     87      434849 D21B         
 11:2
0:00    404 ALBERT ROCA                     82      67777
8 HE           
 10:54:00    397 PITU ROCA              
         71      341851 H21B         
 10:19:00    401 J
OAN SÁNCHEZ                    55      331142 H45        
  
 10:49:00    402 MANEL S└NCHEZ                   63  
    424839 H45          
 10:07:00    375 MARTA SÁNCHEZ 
                  78     1008332 DE           
 10:55:00
    371 NEUS SÁNCHEZ                    80     1008312 D2
1B         
 10:22:00    372 ANGIE SANMARTIN            
     83      342634 D21B         
 11:01:00    405 ĎSCAR
 SANZ                      75     2006122 NI-AD        

 10:10:00    373 CRISTINA TORRENTA               79      
502932 D21B         



61  UESabadell 
               

 11:04:00    413 CARMELA ALONSO            
      85     2006143 D21B         
 10:43:00    416 RICA
RD MASFERRER                57      342508 H45          

 11:25:00    414 EVA MASIP                       78     
 343393 D21B         
 11:24:00    415 MANEL MORENO     
               72      334365 H21B         
 10:46:00   
 417 TITO VARGAS                     85             NI-AD
        



62  UPC                       


 11:21:00    424 ORIOL ANDREU                    85    
  249027 H21A         
 10:31:00    418 SARA ARJONA     
                78      217558 D21B         
 10:33:00  
  425 JORDI AZORÍN                    77      331530 H21A
         
 10:23:00    422 MÍRIAM CARRETERO             
   83     1300098 DE           
 11:41:00    428 MIQUEL 
CASAFONT                 71      334381 H35          
 1
0:49:00    419 ANNA CASAS                      76      33
1432 D21B         
 12:02:00    431 JOSEP MARIA CORS    
            65      249125 H40          
 11:01:00    42
9 CARLES DOM╚NECH                 68      403365 H35     
     
 10:17:00    430 IGNASI ESQUERRA                 6
7      502939 H35          
 11:40:00    420 BERTA GAZTE
LU                   84      403365 D21B         
 10:21
:00    426 JOAN MACH                       87      502988
 H21A         
 10:15:00    423 BERTA MESEGUER          
        85      631985 DE           
 10:45:00    427 IG
NACIO TELLO                   84      502959 H21A        
 
 10:54:00    421 ASSUMPCIÓ TÉRMENS               64   
   502969 D35          



69  COB     
                
  

 10:18:00    454 ABEL ADAM              
         96             NI-NE        
 11:04:00    443 J
AUME ALARCÓN                   67     1008382 H21B       
  
 10:12:00    455 LAURA ALARCÓN                   98  
           NI-NE        
 10:02:00    444 SANTI BECERRA 
                  78     1008398 H21B         
 10:54:00
    441 DANI CASTELL└                   78     1008388 H2
1A         
 10:22:00    445 JORDI CASTELL└             
     77     1601930 H21B         
 10:22:00    436 SILVI
A CLEMENTE                 70      886713 D35          

 10:52:00    446 JAUME CLOTET                    84      
       H21B         
 11:12:00    450 PAU CURRIU        
              85      886711 HE           
 10:21:00    
440 PAU LLORENS                     94     2006149 H18   
       
 11:16:00    433 LAIA MARTÍNEZ                  
 81     1008381 D21B         
 10:07:00    453 MANEL MUN
TADA                   77             NI-AD        
 10:
38:00    447 ANDREU NڥEZ                    80      8867
04 H21B         
 10:11:00    438 SERGIO PELÁEZ         
          94     2006131 H16          
 10:02:00    437 
GERARD PÉREZ                    95     1008307 H14       
   
 11:34:00    434 SARA PRAT                       76 
    2006157 D21B         
 10:24:00    456 CARLES ROVIRA
                   96             NI-NE        
 10:13:0
0    435 VANESSA SALADA                  81     1601937 D
21B         
 10:16:00    448 JORDI SANTACREU           
      75     2006176 H21B         
 10:13:00    432 LAUR
A SERRA                     87      240419 D21A         

 10:17:00    439 ADRI└ SUNYER                    94     
2006192 H16          
 10:04:00    451 DAVID TARRÉS     
               81      886708 HE           
 12:34:00   
 449 JORDI VILALTA                   65      886706 H40  
        
 10:06:00    442 JORDI VILAREDES               
  00     2006162 H21A         
 10:24:00    452 LLEí VIL
ES                      80      886710 HE           




71  GEMalgrat.                

 10:20:00  
  457 OVIDI ALUM                      78      502949 HE  
         
 11:51:00    500 JORDI COLLELL                
           225529 H21A         
 10:08:00    458 ALEIX G
ELABERT                  77      249767 HE           




77  C.E.Ripoll                

 10:40:00 
   460 M¬CARME COLOME                  49             NI-
AD        
 10:37:00    459 BARTOMEU HERNANDEZ          
    53      502996 H45          
 10:15:00    461 JENNIF
ER HERNANDEZ              87             NI-AD        
 
10:53:00    462 MARC PALOL                      86       
      NI-AD