Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 641 al 660 
AsuntoAutor
Rectificació HE LLuís Fe
Fw: ski-o Federaci
Informació sobre c Federaci
Classificacions de Edu Come
ESCOLARS Ramon Ca
cartografia Marc Can
Constitució de la Federaci
Forro a Peguera LLuís Fe
Catalunya, Campion LLuís Fe
TEST PISTA Ramon Ca
Fw: InfOros: Resul Club Oro
Fotos Guils Abel Led
Perpignan tere gri
Fites Eduard G
BTT-O CATALUNYA Ramon Ca
30/X Jornada d'ori Roger Ca
resultats folls
Campionat d'espany Josep Vi
Re: cartografia Jordi Ro
Classificació Noct LLuís Fe
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Página principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 652     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] Fw: InfOros: Resultats 2ª Cursa POPULAR CIRCUIT OROS 200 2-03
Fecha:Domingo, 24 de Noviembre, 2002  21:19:00 (+0100)
Autor:Club Oros <ltrunas @......net>

Hola amics,

Aquí teniu els resultats de la cursa d':

Argentona Est,

24 de novembre de 2002

2ª Cursa POPULAR CIRCUIT OROS 2002-03

1ª Cursa dels JEEC Maresme de Curses d'Orientació.

254 inscrits i degut a les inclemències del temps: 218 participants .

Resultats per circuits:

Circuit 1 (C1) 6,5 Km / 335 m / 21 fites

FORNAGUERA

JOAN_RAMON

H_EL

GRIONS

01:26:44

BOHIGAS

NESTOR

H_EL

BO

01:27:11

SANTOYO

FERRAN

H_35

FARRA_O

01:27:40

CASAL

RAMON

H_EL

COC

01:31:22

RESCALVO

CARLOS

H_EL

FARRO_O

01:33:25

GIL

XAVIER

H_EL

BO

01:33:51

MAYOLAS

JOSEP

H_EL

UE.VIC

01:35:21

SUNYOL

JORDI

H_EL

OROS

01:37:26

TRIQUELL

MARC

H_EL

COC

01:37:47

MASOLIVER

EDUARD

H_21

UE.VIC

01:41:49

PEREZ

SANTI

H_21

OROS

01:45:50

OLLORA

LLUIS

H_21

COC

01:47:08

GUILLOT

JAUME

H_21

COC

01:48:18

AGUILERA

EDGAR

H_21

XXO

01:48:20

GARCIA

ALBERTO

H_21

OROS

01:51:28

TORRENTS

LLUIS

H_21

COC

01:54:46

GOMEZ

JOSE LUIS

H_35

OROS

01:57:32

AGUT

DANIEL

H_21

XXO

01:58:52

IZQUIERDO

JORDI

H_35

OROS

02:00:26

DIAZ

OSCAR

H_21

UE.VIC

02:01:46

GUILLEN

SERGI

H_35

GRIONS

02:05:18

GILI

FELIP

H_35

XXO

02:14:48

ARTIGAS

IVAN

H_21

XXO

02:31:29

DAVI

DANIEL

H_21

OROS

02:32:18

MICO

PEP

H_35

COC

02:47:00

HURTADO

CARLES

H_21

NIE

02:52:12

MILLAN

JUAN JOSE

H_21

OROS

Desqual.

OBACH

LLUIS

H_35

OROS

Desqual.

MIGUEL

MERCE

D_EL

COC

Desqual.

TRIAS

JORDI

H_21

UE.VIC

Desqual.

COMERMA

DANIEL

H_21

OROS

Desqual.

ROMO

JOSE

H_35

GRIONS

Desqual.

FERNANDEZ

ANTONI

H_35

OROS

Desqual.

GUILLEN

SANTI

H_35

GRIONS

Desqual.

Circuit 2 (C2) 4,6 Km / 200 m / 15 fites

CABALLERO

MIGUEL

H_OP

 

01:19:15

GONZALEZ

MARC

H_OP

 

01:20:24

ESTEBAN

OSCAR

H_OP

 

01:20:37

GARCIA

ANTONIO

H_OP

 

01:26:36

VINYALS

DANI

H_OP

OROS

01:27:56

BLANCAFORT

XAVIER

H_OP

 

01:32:09

CLARENA

VICENS

H_OP

 

01:34:16

GUTIERREZ

SANTI

H_OP

 

01:36:00

AGUSTINA

SILVIA

D_21

BO

01:36:09

LOPEZ

XAVIER

X_OP

 

01:37:26

UTSET

RAMON

X_OP

 

01:37:26

TERMENS

ASSUMPCIO

D_35

COC

01:40:00

FERRER

GERMAN

H_OP

 

01:40:44

SOLER

FREDERIC

H_OP

 

01:43:08

VIDAL

JOSEP MARIA

H_OP

 

01:45:12

SERRAT

ALBA

D_OP

 

01:45:22

IMAZ

I¥IGO

H_OP

 

01:47:45

MARTINEZ

BARBARA

D_21

UE.VIC

01:49:48

DAVI

ALBERT

H_OP

 

01:51:48

TRIQUELL

ADRIAN

H_40

COC

01:53:06

FONT

RAMON

H_OP

 

01:53:54

GASCA

BERNAT

H_OP

 

01:54:54

BORRELL

BLAI

H_OP

 

01:55:14

PADROS

INGRID

D_21

UE.VIC

01:55:51

IZQUIERDO

NEUS

D_OP

OROS

02:07:08

CARRETERO

MIRIAM

D_21

UPC

02:08:03

EXPOSITO

JORDI

H_OP

 

02:09:40

FERNANDEZ

CLEMENTE

H_OP

BO

02:11:53

MITJANS

ALFRED

H_OP

 

02:12:52

GARCIA

MARIA JOSE

D_OP

 

02:13:20

ROMERO

RAUL

H_OP

 

02:13:38

GONZALEZ

DAVID

H_OP

 

02:14:00

VARAS

MARIANO

H_OP

 

02:14:52

GALLARDO

MERCE

D_21

COC

02:16:30

COMINO

RAUL

H_OP

 

02:16:50

CONILL

JORDI

H_OP

 

02:20:40

FERNANDEZ

EDUARD

H_OP

 

02:23:07

ABAD

AGATA

D_OP

CET

02:23:54

PALLES

VICENS

H_OP

 

02:24:34

CRISTOFOL

M¦ CARME

D_40

COC

02:25:40

VICENTE

ANTONIO

H_OP

 

02:25:41

VAL

ROSA MARIA

D_21

OROS

02:29:35

GUERRERO

PAQUI

D_35

OROS

02:30:04

PARRA

ANA

D_21

COC

02:32:21

MORENO

SEBASTIAN

H_OP

 

02:32:35

RODRIGUEZ

FRANCISCO

H_OP

OROS

02:38:20

CERCOS

XAVIER

H_40

COC

02:41:50

MARTINEZ

ISABEL

D_OP

 

03:01:01

AGRAMUNT

SILVIA

X_OP

UEC

03:12:00

FADO

RUT

X_OP

UEC

03:12:06

DAMARE

RAFAEL

H_OP

 

03:16:38

PLANAS

JORDI

H_OP

OROS

Desqual.

CABALLERO

HECTOR

H_OP

 

Desqual.

CABALLERO

RAUL

H_OP

OROS

Desqual.

LUQUE

SERGIO

H_OP

 

Desqual.

REFEQUES

JAUME

H_OP

 

Desqual.

RIPOLLES

JORDI

H_OP

 

Desqual.

MOLAS

SUSANA

D_OP

UE.VIC

Desqual.

GARRIDO

VICTOR

H_OP

 

Desqual.

ALONSO

HECTOR

H_OP

 

Desqual.

KUPPER

ERIK

H_OP

 

Desqual.

AGUILAR

ALFONSO

H_OP

OROS

Desqual.

MANZANO

JORDI

H_OP

 

Desqual.

MONTEJO

CARLES

H_OP

 

Desqual.

Circuit 3 (C3) 3,1 Km / 130 m / 13 fites

MASANA

JORDI

H_NI

 

00:53:13

CARRASCO

CARLES

H_NI

NIE

01:00:11

RUSANAS

QUICO

H_NI

OROS

01:00:31

SANCHEZ

JESUS MARIA

X_NI

 

01:01:15

MATAS

ALFREDO

X_NI

 

01:01:15

CASADEVALL

CLAUDIA

D_NI

 

01:02:40

COMAS

XAVIER

X_NI

 

01:05:01

BRUGUERA

MARTI

X_NI

 

01:05:01

LLUIS

MARC

H_14

OROS

01:13:10

DAVILA

PAU

H_17

OROS

01:13:20

ALVAREZ

RUBEN

X_NI

 

01:16:06

MASACHS

ORIOL

X_NI

 

01:16:06

FERNANDEZ

RAFAEL

X_NI

 

01:17:42

MORGADO

ROBERTO

X_NI

 

01:17:42

CASTELLA

EDUARD

X_NI

 

01:17:42

RODRIGUEZ

ALEJANDRO

H_NI

 

01:17:45

ESPADA

DAVID

X_NI

 

01:18:37

RODRIGUEZ

MIQUEL

H_14

OROS

01:19:52

TORRA

JORDI

X_NI

OROS

01:19:57

PERIS

MARC

X_NI

 

01:19:57

DE ECHANIZ

NICOLAS

X_NI

 

01:23:47

FERNANDEZ

JAIME

X_NI

 

01:23:47

CABALLERO

PABLO

X_NI

 

01:24:30

MARISCAL

ELISABETH

X_NI

 

01:24:30

GALILEA

XAVIER

X_NI

 

01:24:47

ESQUERDA

ROGER

X_NI

 

01:24:47

MARIN

FRANCISCO

H_NI

 

01:25:47

MU¥OZ

RAUL

X_NI

 

01:26:47

NAVARRO

SERGI

X_NI

 

01:26:47

ESPADA

EDGAR

H_15

FRETA

01:27:20

DE LA DASTRA

SAMUEL

X_NI

 

01:29:03

ALVAREZ

SUSANA

X_NI

 

01:29:03

LOPEZ

MAURICIO

H_NI

 

01:30:08

GONZALEZ

INDALECIO

H_NI

 

01:30:48

CASTRO

FRANC

H_17

FRETA

01:33:20

JARDI

SONIA

D_NI

 

01:37:50

LOPEZ

AGUSTIN

X_NI

 

01:38:56

MONTLLOR

NAUSICA

X_NI

 

01:38:56

MOLINERO

CLARA

D_NI

 

01:39:14

DIAZ

LUPE

X_NI

 

01:40:02

FRIGOLA

ANNA

X_NI

 

01:40:02

CARRETERO

OSCAR

X_NI

 

01:40:56

ROBERT

GEMMA

D_NI

 

01:41:02

RECASENS

MARC

X_NI

 

01:44:10

MORILLO

MAITE

X_NI

 

01:44:10

ALABARCE

JOAQUIN

H_NI

 

01:47:18

LEGIDO

ALBERTO

X_NI

 

01:48:40

RODRIGUEZ

DOMI

X_NI

 

01:48:40

BIELSA

SERGIO

X_NI

 

01:55:46

PONS

RAQUEL

X_NI

 

01:55:46

VARGAS

PILAR

X_NI

 

02:00:15

VARGAS

LORENA

X_NI

 

02:00:15

VARGAS

ENRIC

X_NI

 

02:00:15

MARSAL

MARC

H_NI

 

02:01:12

DOMENECH

YOLANDA

X_NI

 

02:01:12

TREPAT

MARTA

X_NI

 

02:05:54

CASANOVAS

MARTA

X_NI

 

02:05:54

MARTINEZ

JOSEP

H_NI

 

02:09:30

LLEIXA

ANNA

D_NI

 

02:14:40

LARRAZ

JOSE MARIA

H_NI

OROS

02:15:40

CABALLERO

HECTOR

H_14

OROS

02:21:36

ORTEGA

LAURA

D_NI

 

02:23:00

CIRUELO

SILVIA

D_NI

NIE

02:24:05

VI¥AS

MONTSE

X_NI

 

02:39:56

GREGARI

EVA

X_NI

 

02:39:56

BORRELL

VIOLANT

X_NI

 

02:43:17

MARTIN

YOLANDA

X_NI

 

03:00:06

CHAIRI

IBRAHIM

X_NI

 

03:00:06

RODRIGUEZ

TERESA

X_NI

 

03:08:02

RODRIGUEZ

ARIADNA

X_NI

 

03:08:02

CARDONA

BELEN

X_NI

 

03:10:10

BRASAL

ELISENDA

X_NI

 

03:10:10

CALDES

ELENA

X_NI

 

03:12:10

ATUCHA

MARIA CARMEN

X_NI

 

03:12:10

TORRA

MERITXELL

D_NI

 

03:25:47

DAVI

ORIOL

H_NI

 

Desqual.

GORICELAYA

JAVIER

X_NI

 

Desqual.

GONZALEZ

SERGIO

X_NI

 

Desqual.

MASUET

FINA

X_NI

 

Desqual.

VIADER

ELIA

X_NI

 

Desqual.

BORRELL

ARCADI

X_NI

 

Desqual.

BELIS

MONTSE

X_NI

 

Desqual.

TOST

GABRIEL

X_NI

 

Desqual.

PUENTE

PATRICIA

X_NI

 

Desqual.

OLIVE

ELENA

D_NI

 

Desqual.

LAVILLA

SARA

D_NI

 

Desqual.

MARTINEZ

ALEX

H_NI

 

Desqual.

ALBARCAR

EDUARD

H_NI

 

Desqual.

LIARTE

ALBERT

H_15

FRETA

Desqual.

MUNDET

XAVIER

X_NI

 

Desqual.

MOTA

ROSA MARIA

X_NI

 

Desqual.

BREGULAT

GEMMA

X_NI

 

Desqual.

Circuit 4 (C4) 1,5 Km / 50 m / 9 fites

SEVILLANO

FERRAN

H_11

C.CROS

00:47:24

SEVILLANO

OSCAR

H_11

C.CROS

00:50:06

RICIS

AITOR

H_11

C.CROS

00:50:52

ADAN

SANTI

H_11

C.CROS

00:52:52

PINO

ANDREU

H_11

C.CROS

00:52:54

EL BADIN

MOHAMED

H_11

C.CROS

00:53:52

ORTIGOSA

IMANOL

H_13

C.MARIA

01:10:30

SANS

MARTI

H_12

OROS

01:26:45

ACEDO

PAU

H_11

 

01:28:45

MARTIN

JORDI

H_13

C.MARIA

01:37:14

Circuit 5 (C5) 1,5 Km / 50 m / 8 fites

CRUZ

XAVIER

H_09

SOL I XENT

00:34:53

PLANAS

SILVIA

D_09

 

00:37:50

PLANAS

ARNAU

H_09

 

00:37:50

DAVI

DENIS

H_09

 

00:41:14

RICIS

ELISENDA

D_09

C.CROS

00:51:10

MONES

OSCAR

H_09

 

01:12:08

MONES

JORDI

H_09

 

01:12:08

RODRIGUEZ

MARIA

D_09

 

01:12:36

PEREZ

MARIÀ

H_09

 

01:52:12

Salutacions,

Club Esportiu d'Orientació Oros
www.fcoc.info/oros

 


Per a donar-te de baixa, d'aquesta llista de distribució,
lliura un missatge a ltrunas@airtel.net