Inicio > Mis eListas > fcoc > Mensajes

 Índice de Mensajes 
 Mensajes 7761 al 7780 
AsuntoAutor
1ª cursa popular a Vocal Co
Fwd: Enllaç a l'àl ECCO
FINAL COPA BARCELO senglarO
Fwd: Enllaç a l'àl ECCO
FOTOGRAFIES CAMPIO ECCO
Una rosa olorosa jmdedeu
Llibre Josep Mª
Compartir cotxe Ro Monica S
RE: Compartir cotx carles i
Fwd: resultats esc lluis ol
Esprint CEE2013 pa lluis ol
Parcials Mitja CEE lluis ol
Resultats finals C lluis ol
Últim dia d'inscri Xavi Mim
CLASSIFICACIÓ COPA senglarO
LLiga espanyola Pa pau llor
Fwd: Petit reconei Ramon Ca
Rogaine de Rebost Lluís
COPA BARCELONA. Pa senglarO
Prèvia de la cursa Vocal Co
 << 20 ant. | 20 sig. >>
 
FCOC
Página principal    Mensajes | Enviar Mensaje | Ficheros | Datos | Encuestas | Eventos | Mis Preferencias

Mostrando mensaje 7778     < Anterior | Siguiente >
Responder a este mensaje
Asunto:[fcoc] Resultats finals CEE 2013
Fecha:Martes, 23 de Abril, 2013  23:30:52 (+0200)
Autor:lluis ollora <lluisollora @.....com>

Campionat Catalunya Escolar 2013.Caldes de Malavella mar 23/04/2013 17:40
Resultados totales Creado por OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

Juvenil Masculí Federat (1)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 591 FIGUERAS ANTON, ALFRED CAT Montsant 28:30 1 12:09 1 40:39 0:00
Cadet Masculí Federat (8)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 581 SOLÉ LLOBET, QUIM CAT COC 20:26 1 10:17 2 30:43 0:00
2 588 REQUENA FERNANDEZ, ARNAU CAT COC 21:41 2 10:02 1 31:43 +1:00
3 598 GÓMEZ ROMEA, JOSÉ LUIS CAT Farra-O 24:09 3 12:29 3 36:38 +5:55
4 592 CASTRO MARAURI, MAGÍ CAT Montsant 30:40 4 15:02 4 45:42 +14:59
5 599 DOMINGUEZ SANTIAGO, GABRIEL CAT Montsant 49:01 8 16:49 5 1:05:50 +35:07
6 602 COMPTE RABELL, FIDEL CAT COC 46:59 7 23:43 6 1:10:42 +39:59
556 RIBA MISERACHS, DAVID CAT COC 44:53 6 Error en tarj.
575 SOLÉ GRAELLS, SERGI CAT COC 40:46 5 Error en tarj.
Cadet Femení Federat (7)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 573 SERRALLONGA ROSELL, MAR CAT GO-XTREM 24:04 1 10:30 1 34:34 0:00
2 595 BAUS SAMARANCH, LAURA CAT BO 28:06 2 11:31 2 39:37 +5:03
3 597 TRUNAS VILLALOBOS, LAURA CAT Oros 28:10 3 11:49 4 39:59 +5:25
4 583 CAVERO PUIGVERT, JUDIT CAT ALIGOTS 30:13 5 11:34 3 41:47 +7:13
5 596 GONZÁLEZ MORA, NATALIA CAT GO-XTREM 32:09 6 13:39 6 45:48 +11:14
6 580 CASTEL CASTILLA, ALBA CAT GO-XTREM 29:08 4 17:01 7 46:09 +11:35
7 593 TOSTÓN SALLÈS, AGNÈS CAT Oros 35:07 7 12:22 5 47:29 +12:55
Infantil Masculí Federat (5)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 579 MONTEJO TOLL, ÒSCAR CAT GO-XTREM 28:15 1 11:40 2 39:55 0:00
2 584 OBACH PADROS, ARTUR CAT COC 29:21 2 11:45 3 41:06 +1:11
3 585 LORO SANSA, ARNAU CAT BO 31:32 3 11:07 1 42:39 +2:44
545 OLIVIER TEXIER, YANN-LUCA CAT Montsant 42:28 4 Error en tarj.
590 SANZ BOADA, BIEL CAT ALIGOTS 1:00:17 5 Error en tarj.
Infantil Femení Federat (8)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 582 MARTÍ ROMANÍ, JOANA CAT ALIGOTS 33:54 1 12:54 2 46:48 0:00
2 601 MEDINA OLMOS, LAIA CAT Sabadell-O 39:18 3 11:28 1 50:46 +3:58
3 600 ILLA CAMPS, ANNA CAT COC 35:34 2 15:55 4 51:29 +4:41
4 578 TOSTÓN SALLÈS, PAULA CAT Oros 49:51 4 17:54 5 1:07:45 +20:57
5 587 CORIHUELA ROIG, ANNA CAT Montsant 55:33 6 14:01 3 1:09:34 +22:46
6 594 GONZÁLEZ MORA, IRENE CAT GO-XTREM 55:51 7 20:52 6 1:16:43 +29:55
607 ALVAREZ, NURIA Caldes E. La Benaula Abandona
604 CAROL, CARLA CAT Altres clubs no-FCOC 50:43 5
Aleví Masculí Federat (1)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 586 OBACH PADROS, JORDI CAT COC 16:31 1 6:59 1 23:30 0:00
Aleví Femení Federat (2)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 569 LEDESMA BUSCART, XÈNIA CAT Xinoxano 25:01 2 13:07 1 38:08 0:00
577 SANZ BOADA, EMMA CAT ALIGOTS 24:24 1 Error en tarj.
Benjamí Federat (3)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
574 MARÍN COSTA, BERNAT CAT Oros 13:51 nc 7:23 nc
571 ROVIRA VACAS, ARIADNA CAT Farra-O 13:19 nc 8:16 nc
570 LEDESMA BUSCART, BERNAT CAT Xinoxano 16:12 nc Error en tarj. nc
Prebenjamí Federat (1)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
612 DELGADO, ALBA CAT BO 34:08 nc nc
Cadet Masculí Escolar (8)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 561 SAN JOSE ROMEU, DIDAC CAT Altres clubs no-FCOC 24:37 1 13:56 4 38:33 0:00
2 524 GIL MORENO DE MORA SARDÀ, TEO CAT I. Jaume Balmes 26:49 2 13:09 2 39:58 +1:25
3 565 TORRES ALONSO, GERARD CAT I. Jaume Balmes 38:48 4 12:38 1 51:26 +12:53
4 523 FUSTÉ MOLLÀ, RICARD CAT no club 36:18 3 15:45 5 52:03 +13:30
5 502 ALMIÑANA MORALES, LUCA CAT no club 46:11 5 19:16 6 1:05:27 +26:54
6 544 OLIVER MAYOLAS, GERARD CAT I. Jaume Balmes 1:21:57 6 13:43 3 1:35:40 +57:07
567 VINARDELL, IVAN Caldes E. La Benaula Abandona 40:15 7
559 RUBIO, SEBASTIAN Caldes E. La Benaula Abandona Error en tarj.
Cadet Femení Escolar (1)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 566 UBACH RAYA, HELENA CAT I. Jaume Balmes 27:18 1 13:10 1 40:28 0:00
Infantil Masculí Escolar (7)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 589 BISQUERT PARÉS, ANIOL CAT U.E.Vic 34:15 1 12:59 1 47:14 0:00
2 509 ARAUZO GONZÁLEZ, VÍCTOR CAT no club 52:12 2 15:26 3 1:07:38 +20:24
3 546 OULD EL JEBLI DAVILA, OMAR CAT I. Jaume Balmes 59:49 3 20:35 5 1:20:24 +33:10
4 510 BESERAN ALCOY, EDUARD CAT I. Jaume Balmes 1:17:53 4 16:01 4 1:33:54 +46:40
5 520 DURAN GENÉ, GUILLEM CAT no club 1:23:37 6 15:05 2 1:38:42 +51:28
6 528 LLOBET GEA, DANIEL CAT I. Jaume Balmes 1:20:55 5 24:23 6 1:45:18 +58:04
542 NIELL I MACIAS, JOFRE Caldes E. La Benaula Abandona nc Error en tarj. nc
Infantil Femení Escolar (9)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 608 BOSCH, ALBA Caldes E. La Benaula 50:16 2 22:41 3 1:12:57 0:00
2 531 LORA VILLALBA, ELISA CAT I. Jaume Balmes 49:19 1 27:00 4 1:16:19 +3:22
3 606 MARTIN, ADA Caldes E. La Benaula 56:14 3 20:39 1 1:16:53 +3:56
4 515 CASANOVAS FERNÁNDEZ, AMANDA CAT I. Jaume Balmes 1:06:56 5 21:55 2 1:28:51 +15:54
5 605 ESTEBA, CARME Caldes E. La Benaula 1:02:19 4 44:41 5 1:47:00 +34:03
6 527 LLINAS, MIREIA Caldes E. La Benaula 1:55:37 7 53:36 6 2:49:13 +1:36:16
611 GOMEZ COLINET, ARIADNA Caldes E. La Benaula Abandona Error en tarj.
551 PARERA, INGRID Caldes E. La Benaula 1:30:31 6
568 XIFRA, GEORGINA Caldes E. La Benaula 2:02:20 8
Aleví Masculí Escolar (5)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 519 DILME CARO, TOMAS Caldes E. La Benaula 23:13 1 8:08 2 31:21 0:00
2 536 MIQUEL MARQUEZ, DAVID Caldes E. La Benaula 57:19 2 16:53 3 1:14:12 +42:51
564 TIBAU MAS, ALEIX Caldes E. La Benaula Error en tarj. Error en tarj.
555 PUMAR, ALBERT Caldes E. La Benaula Error en tarj. 7:54 1
535 MIELES, IOSU Caldes E. La Benaula Error en tarj. 22:34 4
Aleví Femení Escolar (8)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
1 549 PADILLA FERNANDEZ, PAULA Caldes E. La Benaula 23:55 1 8:55 1 32:50 0:00
2 513 CALDERON DILME, ALBA Caldes E. La Benaula 50:55 2 13:12 2 1:04:07 +31:17
3 511 CABALLERO GONZALEZ, ALBA Caldes E. La Benaula 54:12 4 14:26 3 1:08:38 +35:48
4 550 PAGES, MARIONA Caldes E. La Benaula 52:12 3 18:14 4 1:10:26 +37:36
501 AGRAFOJO COLINET, NADINE Caldes E. La Benaula Error en tarj. 27:06 6
533 MARTÍN CORTES, MAR Caldes E. La Benaula Abandona Error en tarj.
521 ESCAÑO, ANNA Caldes E. La Benaula 1:03:39 5 Error en tarj.
507 ANGHEL, ROXANDA Caldes E. La Benaula No sale 24:05 5
Benjamí Escolar (11)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
532 MALFEITOS RIVAS, LIDIA Caldes E. La Benaula Error en tarj. nc 8:30 nc
530 LOPEZ FELIP, LLUC Caldes E. La Benaula Error en tarj. nc 11:21 nc
537 MIRABET VILLARONGA, JULIA Caldes E. La Benaula 18:43 nc 21:30 nc
562 SANCHEZ SALADO, VICENÇ Caldes E. La Benaula Error en tarj. nc 19:05 nc
538 MUÑOZ CASTILLO, ELIA Caldes E. La Benaula Error en tarj. nc 15:42 nc
517 DELGADO BONET, PAU Caldes E. La Benaula 19:23 nc 17:14 nc
525 GINE BARBA, ENRIC CAT AMPA E. EL ROQUISSAR 19:18 nc 16:48 nc
526 GONZALEZ CAÑAVERAS, PAU Caldes E. La Benaula 12:02 nc 7:23 nc
506 ANGHEL, ANDREA Caldes E. La Benaula No sale nc 20:42 nc
540 NICOLETA DAN, DIANA Caldes E. La Benaula No sale nc 18:02 nc
522 FREIXAS TORRENT, ANIOL Caldes E. La Benaula 14:54 nc nc
Prebenjamí Escolar (16)
Pos Dorsal Nombre Club E1 E2 Tiempo Diff.
552 PRAT MARTÍN, ELSA Caldes E. La Benaula 20:24 nc 13:28 nc
548 PADILLA FERNANDEZ, MARIONA Caldes E. La Benaula 19:39 nc 11:20 nc
541 NIELL, JOAn Caldes E. La Benaula 36:59 nc Error en tarj. nc
603 LLUCH RECASENS, BERNAT Caldes E. La Benaula 26:12 nc 18:05 nc
563 TAULERIA RIERA, MARC Caldes E. La Benaula 26:49 nc 27:31 nc
560 SALVAT MARGARIT, ANNA Caldes E. La Benaula 15:46 nc 28:31 nc
508 ARASA LOZANO, ALBERT Caldes E. La Benaula Error en tarj. nc Abandona nc
529 LLUCH RECASENS, EDUARD Caldes E. La Benaula 25:04 nc 9:31 nc
534 MENCIÓ SOLES, ARNAU Caldes E. La Benaula 18:36 nc 12:12 nc
504 AMAT FONT, JAN Caldes E. La Benaula 26:29 nc nc
503 ALSINA, JOAN Caldes E. La Benaula 31:54 nc nc
610 TIBAU MAS, ROGER 18:15 nc nc
505 AMAT FONT, CESC Caldes E. La Benaula 34:19 nc nc
553 PUIGCERCOS, PAU Caldes E. La Benaula 16:41 nc nc
554 PUIGCERCOS, MARIONA Caldes E. La Benaula 39:05 nc nc
558 RODRIGUEZ, PAU Caldes E. La Benaula 30:04 nc nc


--
Lluís Ollora